ajusa31
23.02.14,22:13
prosím o radu pri výbere vhodného odrážadla pre 5.ročného chlapca - uprednostňujem vlastnú skúsenosť s konkrétnou značkou - plusy aj mínusy.Ďakujem.
arizona
23.02.14,21:49
desiatky recenzii najdes napr na http://odrazadla.heureka.sk/
nika.sum
24.02.14,04:00
Ak mate nejaky starsi bicykel odmontujte pedale. Nas maly sa tak za ani nie dva mesiace naucil udrzat rovnovahu v troch rokoch a zacal bicyklovat bez pomocnych koliesok. Alebo su teraz uz dostat kupit bicykle kde sa daju odmontovat pedale a spat namontovat.
Mirka.V
24.02.14,05:51
ja už by som 5-ročného posadila rovno na bicykel. naši obidvaja v 3rokoch vedeli už bicyklovať bez pomocných koliesok. 5-ročný sa to naučí podľa mňa veľmi rýchlo .... párkrát za ním pobehnete ... a na konci domu už fičí sám :-) držím palce
nika.sum
24.02.14,06:00
zalezi od dietata, nas ked bol malicky tie odrazadla len zacinali, pedaloval na trojkolke od 18 mesiacov, 2-rocny na bicykliku ale ked som chcela dat dolu kolieska sa jedoval, preto sme spravili odrazadlo a bezbolestne, bez jedu a bez akehokolvek padu mu to islo za kratky cas a hlavne sam sa pytal na bicykel. Kamaratkin syn ma teraz 8 a ani za ten svet nechce bez pomocnych a kedze je velky, tak nebicykluje a skusali sme vselico. Preto ak sa to nebude dat tak ako navrhuje Mirka V. - co si myslim by bolo teraz najlepsie, tak zbytocne kupovat odrazadlo, bolo by to naozaj len na chvilocku...
cacka
24.02.14,07:00
Tiež som toho názoru, že 5 ročné dieťa už má sedieť na bicykli. Čím skôr sa naučí bicyklovať, tým lepšie. S väčšími deťmi je to omnoho horšie...