Dáša_
24.02.14,10:23
Je krátko po 10 hodine a keď sa snažím pripojiť, tak točí a točí... A to nehovorím o tom, ako ide slávna java aplikácia, preklikať sa cez jednu stránku chce trpezlivosť...

Alebo len ja neviem pracovať s PC a ostatným to ide úplne v pohode????
Viba
24.02.14,09:25
No, mne to tiež nejde.
L-M
24.02.14,09:27
ani mne
ecompka
24.02.14,09:28
Strašné, točí, točí, des!
ecompka
24.02.14,09:28
Ale však zachvilu sa dozvieme v telke, ako to všetko dobre zvládli.....
ludika
24.02.14,09:28
rano po 8 mi ešte išlo pripojiť, ale teraz točí, točí a nepripojí.
bea
24.02.14,09:30
nejde to ani mne :(
bejka.smejka
24.02.14,09:40
ani mne to nejde . . . zase to raz premakali!
janaGT
24.02.14,09:47
ani mne nejde ...
bodliak
24.02.14,09:51
Som vám vravel, nenechávajte si to na POSLEDNÚ CHVÍĽU !
:D

Treba im to obúchať o hlavu, každý nech nahlási nefunkčnosť a poslať aj médiám.
Dáša_
24.02.14,09:59
sranda samozrejme je, že funkčné riešenie cez edane win chcú odstaviť a nechať iba toto... A to sú zatiaľ iba mesační platitelia DPH. Keď dojdu aj tí ostatní, to bude srandy kopec. Zase dúfam vymyslia nejaké náhradné riešenie... :D
timejka200
24.02.14,10:00
mne to išlo v pohode som nahrala kontrolný aj dph výkaz ...ale ja som cez E-dane rovno ....
Mila123
24.02.14,10:00
mne to išlo v pohode som nahrala kontrolný aj dph výkaz ...ale ja som cez E-dane rovno ....
teraz?
L-M
24.02.14,10:02
Som vám vravel, nenechávajte si to na POSLEDNÚ CHVÍĽU !
:D

Treba im to obúchať o hlavu, každý nech nahlási nefunkčnosť a poslať aj médiám.

a kde sa to nahlasuje?, to je des, teraz čo budeme celý deň len skúšať či už to náhodou nejde??
Mila123
24.02.14,10:05
Som vám vravel, nenechávajte si to na POSLEDNÚ CHVÍĽU !
:D

Treba im to obúchať o hlavu, každý nech nahlási nefunkčnosť a poslať aj médiám.

a kde sa to nahlasuje?, to je des, teraz čo budeme celý deň len skúšať či už to náhodou nejde??
V prípade akýchkoľvek otázok je im tiež k dispozícii Call centrum, ktoré má v najbližšom týždni predĺžené otváracie hodiny. Teda od 8,00 – 19,00 hod a tiež počas víkendu od 8,00 – 16,00 hodiny. Telefónne číslo je 048/431 72 22
Pebbles
24.02.14,10:10
tak na toto tel. číslo som volala ešte v piatok a 30 minút som čakala, kým ma spoja s operátorom... predpokladám, že dnes to bude ešte väčšia paráda... pevné nervy prajem
Apda
24.02.14,10:13
Ahojte,volala som do BB na Call centrum,no preťažili sme im nešťastný portál....Vraj si mám nainštalovaľ Javu.A tá mi nejak nejde nainštalovať.Tak vinník sa našiel,všetci posielame KV a DPH:eek:
L-M
24.02.14,10:14
Som vám vravel, nenechávajte si to na POSLEDNÚ CHVÍĽU !
:D

Treba im to obúchať o hlavu, každý nech nahlási nefunkčnosť a poslať aj médiám.

a kde sa to nahlasuje?, to je des, teraz čo budeme celý deň len skúšať či už to náhodou nejde??
V prípade akýchkoľvek otázok je im tiež k dispozícii Call centrum, ktoré má v najbližšom týždni predĺžené otváracie hodiny. Teda od 8,00 – 19,00 hod a tiež počas víkendu od 8,00 – 16,00 hodiny. Telefónne číslo je 048/431 72 22

dík, myslela som, že majú na to nejakú špeciálnu linku, alebo adresu.
Už keď sa mi podarilo prihlásiť , tak nič nereaguje.Už som sa aj dovolala a odpoveď je , že je prihlásených veľa užívateľov a môžu sa dlho načítavať údaje a treba skúsiť poslať cez - edane aké milé :-), alebo skúsiť o 10 minút. Povedala som, že skúšam od 10 - tej.
Dáša_
24.02.14,10:17
len pre ilustráciu

mmch, ktovie, či tušia, koľko im vlastne tých KV a asi v akej veľkosti má doraziť :D
bea
24.02.14,10:27
už sa zrýchlili :)

Inak pre zaujímavosť, moja známa posielala v nedeľu okolo obeda pomerne veľký KV (teda podľa mňa - mal viac ako 30 strán) a prešlo jej to v hneď. Takže treba asi pracovať v noci a cez víkend....
ludika
24.02.14,10:33
už sa mi podarilo prihlásiť a skontrolovať podania
taiko
24.02.14,10:37
ja sice nie som uctovnik a ani mepouzivam portal, ale mam otazocku. Co mozete vy uctovnici robit, ak kvoli nefunkcnej stranke a nastrojom financnej spravy, ktore va tato financna sprava nuti pouzivat, nestihate robit svoju pracu. Mozete to nejak reklamovat, ci ziadat o posunutie terminov, ak sa nejako dokaze, ze chyba je na strane financnej spravy?
L-M
24.02.14,10:59
Mne už sa podarilo odoslať, hurá :-)
bea
24.02.14,11:12
ja sice nie som uctovnik a ani mepouzivam portal, ale mam otazocku. Co mozete vy uctovnici robit, ak kvoli nefunkcnej stranke a nastrojom financnej spravy, ktore va tato financna sprava nuti pouzivat, nestihate robit svoju pracu. Mozete to nejak reklamovat, ci ziadat o posunutie terminov, ak sa nejako dokaze, ze chyba je na strane financnej spravy?
Tak na toto, myslím, nevie odpovedať nikto.... Pritom je jasné, že nás to zdržiava. To je jedna vec. A keď by sme odoslali niečo oneskorene, tak predpokladám, že by bolo povedané, že netreba nechávať na poslednú chvíľu :(
Takže asi nám nepomôže nič, len pracovať aj cez víkend, keď treba....
maja
24.02.14,12:21
Podarilo sa mi všetko cez eDane, ale som šťastnááááá

Taiko hádaj čo môžme.....robiť....a oni hádaj čo môžu....pokutovať....
misoft
24.02.14,12:23
ja sice nie som uctovnik a ani mepouzivam portal, ale mam otazocku. Co mozete vy uctovnici robit, ak kvoli nefunkcnej stranke a nastrojom financnej spravy, ktore va tato financna sprava nuti pouzivat, nestihate robit svoju pracu. Mozete to nejak reklamovat, ci ziadat o posunutie terminov, ak sa nejako dokaze, ze chyba je na strane financnej spravy?
Nič, len zaplatiť pokutu.
skvrnka
24.02.14,12:35
Ani mne to nešlo od rána, len sa točilo a pod., prešli dve hodiny a s myšlienkou, že mám na to dva dni, skúsila som cez e-dane a tie chvalabohu išli, tak som úspešne odoslala KV a DP DPH.
Mohol by to niekto preposlať médiám, komu máme fakturovať tie hodiny pri PC.
Toto sa fakt nedalo urobiť skôr, lebo v softwaroch nám museli stále dodávatelia účtovníckych programov robiť zmeny a úpravy, a ani my sme to nemohli urobiť skôr, lebo finančná správa stále zverejňovala zmeny v metodických pokynoch resp. nejaké upresnenia.
misoft
24.02.14,12:38
Ani mne to nešlo od rána, len sa točilo a pod., prešli dve hodiny a s myšlienkou, že mám na to dva dni, skúsila som cez e-dane a tie chvalabohu išli, tak som úspešne odoslala KV a DP DPH.
Mohol by to niekto preposlať médiám, komu máme fakturovať tie hodiny pri PC.
Toto sa fakt nedalo urobiť skôr, lebo v softwaroch nám museli stále dodávatelia účtovníckych programov robiť zmeny a úpravy, a ani my sme to nemohli urobiť skôr, lebo finančná správa stále zverejňovala zmeny v metodických pokynoch resp. nejaké upresnenia.
Lampáreň zrušili, štátnemu "orgánu" a orgánu darmo - oni majú pravdu a keď ju nemajú, platí to prvé......