jardo35
24.02.14,12:11
Chcem sa spýtať,či má niekto skúsenosti s poisťovňou AIG Europe Limited. Je to poisťovňa,ktorá ponúka cestovné a úrazové poistenie a svoje sídlo má v Anglicku.Pobočku samozrejme na Slovensku v Bratislave. Konkrétne mi ponúkajú Program odškodnenia pri hospitalizácii. Ak má niekto skúsenosť a pozná túto poisťovňu,tak nech sa mi vyjadrí.Ďakujem
nalada
28.05.14,12:43
Nemam skusenost, ale podla toho, ze neskumaju zdravotny stav pred tym, nez ponuknu vysku poistneho a podla formulacie vo VPP, cast 6. vyluky, citujem "Poistenie sa dalej nevztahuje na tie poistne udalosti, ktore poistena osoba utrpi:..
j) v suvislosti s nervovymi, dusevnymi a neurologickymi chorobami..
o) dosledkami degenerativnych procesov alebo zmien zdravotneho stavu bez akychkolvek vonkajsich vplyvov.", by som sa pri takejto forme poistenia velmi isto necitil
.. ale dopredu sa neda nic povedat, kedze poistku preveri az poistna udalost, ako sa hovori "v nudzi spoznas priatela".

Ja osobne som ich odmietol.
1) kto uz v dnesnom uponahlanom svete moze povedat, ze ma 100% nervy ..
2) clovek predsa starne, a to sprevadzaju degenerativne procesy..
richardhudec
04.06.14,22:12
AIG ponúka jediný produkt úrazového poistenia. Údajne ho ponúkajú len telefonicky a podľa mojich zistení ide o najlacnejšie úrazové poistenie - denná dávka liečenia úrazu 30€, hospitalizácia z dôvodu úrazu 60€, pobyt na JIS z dôvodu úrazu 120€ to všetko spolu len za 5€ mesačne. Čo sa týka odpovede od "nalada", tak nim popísané výluky sú myslím si pochopiteľné pri čisto úrazovom poistení. Ja som sa o tomto produkte dozvedel od známeho, ktorý ho má, bol som sa v poisťovni na neho informovať a teraz čakám, kým mi zatelefonujú, lebo údajne to vedia len tak uzavrieť, osobne sa to nedá :/