Petas
29.03.06,01:25
Zdravim vsetkych

Potreboval by som poradit ohladom napisania potvrdenia o praxi v zmysle predpisu 473/2005, §8 pismeno l. Ide o zakon o poskytovani sluzieb v oblasti sukromnej bezpecnosti.

Dakujem za rady :)
rada
27.04.06,17:01
Ak je to ešte aktuálne treba vychádzať z citovaného zákona je to tam zrozumiteľne napísané čo má potvrdenie obsahovať.

Potvrdenie zamestnávateľa o praxi zamestnanca

názov organizácie ..................................... v ktorej je žiadateľ zamestnaný
sídlo ......................................
IČO ......................................

spisová značka a číslo písomnosti pod ktorým sa potvrdenie vydá

meno a priezvisko zamestnanca,titul ....................................

dátum narodenia deň mesiac rok ....................................
bydlisko zamestnanca
ulica číslo ....................................
mesto PSČ ....................................

dĺžka vykonávanej praxe zamestnanca
od ....................................
do ....................................

prax vykonávaná vo funkcii .....................................




................................ .....................................
Meno, priezvisko a funkcia podpisujúcej osoby dátum vystavenia potvrdenia pečiatka spoločnosti
Petas
16.05.06,08:18
Dakujem, jasne ze to je aktualne. Len neviem ci to uznaju. Ale je to podla zakona tak by to mali.

Dakujem velmi pekne.
vera_ed
23.09.11,07:20
Dobry den,

ja by som potreboval poradit, ci mi zivnostensky urad uzna aj potvrdenie o praxi, ktoru som vykonaval dobrovolne, bez naroku na odmenu, iba za ucelom ziskania praxe. Aby som to vysvetlil - som vyuceny elektrotechnik, avsak vzdy ma lakala praca v bare. Urobil som si preto rekvalifikacny kurz na casnika a neskor aj na barmana. Kedze takmer vsade v prevadzkach chceli prax a neboli ma ochotni zamestnat, dohodol som sa so svojim znamym, ktory v tom obdodi vlastnil bar, ze budem u neho pracovat bez naroku na odmenu - iba za ucelom ziskania praxe. Takto som nepravidelne, zvacsa cez vikendy vypomahal. Tato praca trvala cez rok. Nasledne som sa zamestnal v luxusnej restauracii uz ako riadny zamestnanec a tam som tiez pracoval nieco cez rok. Kedze mam k tejto praci pozitivny vztah a chut ju robit - rozhodol som sa otvorit si vlastnu prevadzku. Na zivnostenskom urade, ako uz iste viete treba k vystavebniu zinostenskeho listu - dvojrocnu prax. Ten jeden rok legalne a oficialne mam. Ale co ten u znameho? Uznali by mi ho? Nemal by z toho problem, kedze za mna nic neplatil a ja som tam dobrovolne pracoval?
Vopred Vam dakujem za radu.
Economic
23.09.11,08:12
3x zadaná jedna a tá istá otázka. Prečo ???? Vymaž príspevok !
vera_ed
23.09.11,17:16
Prepacte, zadal som to preto, lebo som nevedel, kde mi odpovedia a nedala sa mi odoslat nova tema. Zmazem.