jarka1507
24.02.14,18:55
Môj pitný režim bol na bode mrazu tak som sa začala snažiť ho dodržiavať, nakoľko mi veľmi nepasuje čistá voda ochucovala som si ju trochou sirupu a bola som upozornená že sirupová voda mi je k ničomu.. lenže ja celý život nepijem čistú vodu teda som akože nikdy nič nevypila? diétu držať nemusím ani s cukrom problémy nemám.. aký máte na to názor? dodržiavame pitný režim len keď pijeme čistú vodu?
lujza.j
24.02.14,18:02
ku tu... http://www.jenprozeny.cz/zdravi/29247-co-vsechno-pocita-pitneho-rezimu
ja nerátam polievku...kávu, tá odvodňuje....prečo by mala byť pitný režim iba čistá voda?...ved je jedno ako si ju ochutíš, citron, pomaranč a íné...ak ti nevadí sirup-cukor...nevidím tom problém....
buchač
24.02.14,18:22
....ako sa to vraví ???
Všetko s mierou .....či ???



Závislých od vody pribúda. Je pitný režim podvod?

http://zena.sme.sk/c/7111761/zavislych-od-vody-pribuda-je-pitny-rezim-podvod.html?utm_source=zena&utm_medium=titulka-widget&utm_campaign=temsek
erik555
24.02.14,18:54
Aspon hodinu odstata voda a vyzmykany citron...ked ti samotna voda nechuti. Ale ziadny biely cukor, umele citronove stavy, umele sladidla a podobne srandy.
peterkos2
24.02.14,20:03
Podľa niekoho je málo tekutín nedodržanie pitného režimu,o pár mesiacov to už nieje pravda.Sme roboti ktorým niekto diktuje,alebo vieme sami,kedy sme smädní?
Bohužiaľ toto nie je jediné, v čom sme ovplyvnení médiami.
arizona
24.02.14,21:35
Môj pitný režim bol na bode mrazu tak som sa začala snažiť ho dodržiavať, nakoľko mi veľmi nepasuje čistá voda ochucovala som si ju trochou sirupu a bola som upozornená že sirupová voda mi je k ničomu.. lenže ja celý život nepijem čistú vodu teda som akože nikdy nič nevypila? diétu držať nemusím ani s cukrom problémy nemám.. aký máte na to názor? dodržiavame pitný režim len keď pijeme čistú vodu?
Aj voda so sirupom je tekutina, takze telo dostane tekutiny,ktore potrebuje.
Rozdiel by som skor videla v sirupe. Tie lacne,hypermarketove-to je iba chemia,umele nahrady voni a ovocia. Takze to ti moze uskodit.
Najlepsie je robit sirupy doma z cerstveho ovocia,alebo kupovat kvalitne.
Voda sa da riedit napr.aj 100% ovocnym dzusom. Alebo skus pit caje.
osky
25.02.14,10:04
pitny rezim je dolezity,ale presne ako niekto zu spomenul-netreba sa prelievat nasilu
.treba vypit cca 10 poharov tekutiny denne.to je taka norma.
ak ti chuti Sirup a nemas Problem z vahou,ako moze niekto tvrdit ze to nie je tekutina????
Problem je biely cukor,
sprav si radsej citronadu z cerstvo vyzmykaneho citrona a medu,alebo si pomixuj sezonne ovocie a to si rozried vodu.
dzusy nie su dobra volba-to je vsetko sladene,aj ked pisu ze nie je....
polievka-pokial die o vyvar,sa tiez rata do pitneho rezimu.
pokial je to husta zasmazena,tak taka zu nie...