zlatica.turisova
24.02.14,21:17
Kde v Rožňave mi predaju pracovnú dosku ku kuchynskej linke podľa vlastného výberu a presného rozmeru- dlžky?
ďakujem za radu!
Zlata
Excise Duty
24.02.14,20:22
A čo DECODOM v Rožňave už zbúrali?
lujza.j
24.02.14,20:26
A čo DECODOM v Rožňave už zbúrali?
šak, ale takto to je jednoduchšie:D...nezbúrali jupíííí:D
http://www.decodom.sk/3505/produkty/kuchyna/pracovne-dosky
zlatica.turisova
25.02.14,12:30
Hmmm...ale ja linku mám a aj dosku a potrebovala by som ju skrátiť. NA začiatku Rožňavy bola taká stolárska firma, kde to robili. Ale neviem, či to ešte existuje.
buchač
25.02.14,12:48
Úvodný príspevok :


zlatica.turisova
Pochváliť
Kde v Rožňave mi predaju pracovnú dosku ku kuchynskej linke podľa vlastného výberu a presného rozmeru- dlžky?

Druhý príspevok :


zlatica.turisova
Pochváliť
Hmmm...ale ja linku mám a aj dosku a potrebovala by som ju skrátiť. NA začiatku Rožňavy bola taká stolárska firma, kde to robili. Ale neviem, či to ešte existuje.


Tak teraz ako ??? :rolleyes:

...k tej firme snáď len toľko .
Zlatica a Ty si odkiaľ ??? Priamo z Rožňavy ...alebo ?
Sadnem do auta a zbehnem sa pozrieť ???...nemám to ďaleko , cca 60 kilákov ...potom dám vedieť ???

P.S. :
Keby som sa do večera neozval , tak som sa http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10125.gif
Excise Duty
25.02.14,12:49
Hmmm...ale ja linku mám a aj dosku a potrebovala by som ju skrátiť. NA začiatku Rožňavy bola taká stolárska firma, kde to robili. Ale neviem, či to ešte existuje.
Ale tak neznelo tvoje zadanie, ako píšeš teraz!
taiko
25.02.14,13:19
Hmmm...ale ja linku mám a aj dosku a potrebovala by som ju skrátiť. NA začiatku Rožňavy bola taká stolárska firma, kde to robili. Ale neviem, či to ešte existuje.
Ale tak neznelo tvoje zadanie, ako píšeš teraz!
no tak si to trosku poopravila no boze, ale ste detailisti :D
Excise Duty
25.02.14,13:46
Kriste pane, google - roznava - stolari!
Ešte niečo? Však je to také jednoduché...
lujza.j
25.02.14,14:16
Kriste pane, google - roznava - stolari!
Ešte niečo? Však je to také jednoduché...
nejeduj sa:)......lidi, taki lidi:D