Jan V
24.02.14,22:00
Dobrý deň rad by som vedel či som spravil chybu keď som na internetovom bazári predával ruter a nepovedal som nikde v popise že ma anglickú koncovku a teraz odomna zákazník vyžaduje napraviť chybu zaslaním anglickej redukcie za 10 € i keď som mu napísal v emaily ešte pred kúpou že ak požaduje viacej fotiek tovaru pripadne sa na niečo chce spýtať nech sa spitá ďakujem za odpoveď veľmi mi pomôžete.
lujza.j
24.02.14,21:02
ty si mal aký problém to tam napísať?!
buchač
24.02.14,21:10
Lui ...ak napísal na bazár ten inzerát rovnakým štýlom ako tu , tak sa ani nečudujem , že ako to dopadlo ...
kopretinka
24.02.14,21:11
on je v práve,vedome si ho oklamal.
lujza.j
24.02.14,21:17
šak to mi je jasné....keby to tam napísal...by to nekúpil....
bodliak
24.02.14,21:19
Poslať zariadenie, ktoré nie je určené pre našu sieť a nespomenúť to v inzeráte...
Podvod ? Nie?
Chrapúňstvo určite.
kukučka
24.02.14,21:36
Ako si ten router používal ty? Pošli mu redukciu, alebo vráť peniaze. Ty na jeho mieste by si bol spokojný?
arizona
25.02.14,02:06
Ved si mu predal vec,ktoru nemoze pouzivat na SK.
Uz ked predavas elektroniku s angl.koncovkou bud si to mal napisat jasne v zadani inzeratu,alebo automaticky redukciu pribalit.

Predaj pouzitych veci cez inzerat sa zaklada hlavne na presnom popise danej veci. Ty si mu vlastne neposlanim vsetkeho prislusensta poslal nefunkcnu vec.
pavol54
25.02.14,03:57
Nič si z toho nerob, nabudúce predaj auto určené pre anglický alebo americký trh a zamlč to, však by ti niekto rýchlo poďakoval možno v zrýchlenom konaní monterpákou