avo
25.02.14,12:01
Prosím Vás, ako treba vytlačiť "Potvrdenie o podaní daňového priz....." na eDane. Vôbec to neviem nájsť. Samotné DP mi ide vytlačiť,
kn-alka
25.02.14,11:03
za aký rok podávaš DP? na e-dane ešte nie sú tlačivá na rok 2013

potvrdenie si vieš vytlačiť: hore na lište - práca s DP - Tlač potvrdenia o podaní
Anina1976
25.02.14,11:34
v aplikácii e-dane sa asi nedá vytlačiť potvrdenie (ja som to tam, nenašla)....tak som išla priamo na portál, nahodila znovu DP, aby som si tam vytlačila potvrdenie k DP....vyhodilo mi to uložiť vo formáte ZIP, že potom si to otvorím v PDF a budú tam údaje načítané....ALE stále mi tam nič nenačítalo, iba prázdne potvrdenie....tak som sa tešila, že už môžem konečne porobiť nejaké DP a teraz ma bude trápiť takáto blbinka ??
kn-alka
25.02.14,11:37
kn-alka
25.02.14,11:38
mimochodom, asi máš e-dane/java, nie? tam že vraj potvrdenie o podaní nie je..... osobne neviem, ešte som si to nestiahla
avalik
25.02.14,12:00
nie, v edane ani nebude mozne tlacit potvrdenie - edane java je urcene na elektronicke zasielanie

ak chce clovek potvrdenie k tlacenemu DP, musi si bud DP vypisat na stranke FS - kludne aj bludy, pretoze po zadani tlace vyhodi zip subor, ktory je potrebne cely rozbalit a po rozbaleni otvorit potvrdenie - ktore ale treba vypisat rucne, pripadne pomocou vhodneho softveru v PC

alebo si treba ulozit vzor DP FO A - znovu je dostupny len v zip - a postupovat ako som napisala vyssie

preco robit veci jednoducho, ked sa daju robit zlozito :(
skjarmila
25.02.14,17:37
Keď si otvoríš ZIP, súbory, ktoré v ňom sú v pdf a fdf treba najskôr rozbaliť do nejakého adresára.(v hornej lište je na to ikonka ("Rozbaliť do"). Potom si to v tom adresáre nájdeš a klikneš na súbor FDF. Otvorí sa ti tlačivo prázdne nevyplnené, ale s takým žltým výkričníkom, na ten keď sa klikne tak sa vypíše nejaké upozornenie a vedľa toho je okienko "Volby" klikneš, vyberieš možnosť: "Dôverovať tomuto dokumentu.." a tlačivo sa ti načíta..Dúfam, že som pomohla :)
skjarmila
25.02.14,17:43
Netreba to vypisovať, načíta sa to.
vjejka
27.02.14,13:22
ja som to načítala, ale potvrdenie mi vyhodilo prázdne, daňové priznanie vypísané robím niekde chybu?
Centrum
27.02.14,14:45
asi sa nudíme od roboty, preto nám pridávajú tieto problémy a potom, že " v jednoduchosti je krása".... Trvá mi všetko raz tak dlho, kým sa zorientujem kde a ako vôbec na to ....
vjejka
27.02.14,14:57
fakt nepochopiteľné, každý rok nejaký problém, neviem prečo to už nemôže fičať všetko normálne, za tie roky by to už bolo fajn
skjarmila
27.02.14,16:09
Potvrdenie sa načíta takým istým spôsobom, vtip je len v tom, že keď už máš vyplnené tlačivo daňového priznania tak dole na tom formulári sú tlačidlá: Ulož,Načítaj,Vytlač, Skontroluj,Vyčisti,Poučenie, a POTVRDENIE. Tak treba kliknúť na "Potvrdenie" a znova sa zopakuje celý postup so ZIP súborom. Keď sa klikne na "Vytlačiť" tak v ZIP súbore je síce súbor: "form.237.DPFOA-13-potvrdenie-print-save.pdf" ,ale je k ničomu lebo ten sa nenačíta....Takže po kliknutí na "Vytlač" sa zo ZIP súboru dá načítať len daňové priznanie. Ach jaj aj mne už z toho všetkého šibe...mne sa zase pre zmenu zhodou okolností podarilo načítať len to potvrdenie...tak som sa v tom vrtala lebo daňové priznanie sa mi veru ručne vypisovať nechcelo..:D