lenka.lenka1985
25.02.14,14:18
ahojte,chcem sa spýtať ako by ste postupovali v mojej situácii,alebo či už ste niekto takúto situáciu riešil....?Pred 11 mesiacmi sa mi pokazilo auto, opraviť som ho dala v autorizovanom servise kde vymenili zotrvačník,spojkovú sadu a ešte niečo spolu za 1500 eur + robota ( predtym aj potom bolo v tom istom servise este niekolko krat zakazdym som tam nechala nemale peniaze za opravy rozneho typu) Pred pár dňami som naštartovala zaradila jednotku a zrazu ako keby výbuch...potom mi uz ani rýchlosť nešla zaradiť a auto som hneď odtiahla do úplne iného servisu ( z dovodu zlých skúseností s autoriz. servisom ), tam auto rozobrali a pánko mi zavolal že je to zotrvačník, spojková sada + ešte niečo presne to isté čo menili v autoriz. servise pred 11 mesiacmi.. Títo pýtajú 1000 eur a auto sa už opravuje..podla mna v autoriz. servise urobili chybu a chcem sa spýtat ako by ste postupovali na mojom mieste,,,mam faktury,fotky poskodenych dielov co dalej?diky
lujza.j
25.02.14,13:34
v autorizovanom servise neurobili chybu, ale ťa ojebabrali....krásne na tebe zarobili....
lenka.lenka1985
25.02.14,13:53
to už dávno viem ale ako sa možem branit...nieco sa musi dat robit predsa...
KoxXxo
25.02.14,15:50
Aké auto a ktorý servis?
lenka.lenka1985
25.02.14,16:20
ford a servis nebudem špecifikovat
Martin1310
25.02.14,18:44
Mna by na tvojom mieste v prvom rade zaujímalo čo konkrétne bolo príčinou poruchy.V tom druhom servise by mohli podla druhu poškodenia zistit či to bolo spôsobené zlou montážou alebo nekvalitným dielom alebo zlím zaobchádzaním.
Proste aby si mala nejaké vyjadrenie, pretože inak im budeš ťažko čokolvek dokazovať. Spojka sa dá odpáliť aj za pár dní nieto ešte za 11mesiacov. Tým nechcem povedať že to tak je ale oni to môžu tvrdiť.
lujza.j
25.02.14,18:50
vieš ako to dopadne...že oni budú tvrdiť, že u nich je šecko OK.....
Martin1310
25.02.14,20:14
Ano suhlasím a bohužial zadavatelke veštím z kryštáľovej gule že si nepomôže .
lenka.lenka1985
26.02.14,17:34
v tomto servise mi povedali ze podla nich tie diely menene neboli.a zrejme tomu asi aj uverim, auto je spravene a hned po nastartovani som tu opravu pocitila uz len ten zvuk taky nemalo posledne 2 roky....este tí debili z autoriz. servisu mi po "oprave" povedia že : slečna ten zvuk si nevšímajte.... jakí majstri? najradšej by som ich.....obrali ma o kopu penazi a nervov
lujza.j
26.02.14,18:04
moj kolega ked niečo dáva meniť je pri tom....neviem, či sa to realizovať vždy a všade....ale viem že má veci vymenené za nové....
lenka.lenka1985
27.02.14,13:08
no však to je asi jediná možnost ako sa nedat o.ebat.... tak ale tie opravy trvali vzdy min. 2-3 dni a to si ozaj nemozem dovolit tam nad nimi stat. človek sa spolahol na autoriz. servis a takto to dopadlo....
lujza.j
27.02.14,14:41
dlžku týchto opráv nepoznám....v zn. servise treba čas natiahnuť...hodinovka má "cenu zlata"...keby sa v skutočnosti mali párať mechanickými vecami 2-3dni...asi by skrachovali...teda moj pohlad na vec...je iné ked treba klampiarske veci robiť...najhoršie je na tom, že ta ojebabrú aj garážový majstri, ktorý sa tvária priateľky...kamoška ...chlap jej zadrel motor.....jeden vymenil...stále problém s olejom, vodou a pod.,druhý rozobral a že to čo tam máte za motor...všecko zle...
vlado 33
27.02.14,16:17
Všetko je v pytli, reklamácia padla. Trebalo reklamovať v servise, kde bola oprava prevedená. Ako budeš dokazovať, že súčiastky pochádzajú z tvojho auta? Foto je na nič, budeš sa súdiť a nemáš istotu výhry.