11david33
25.02.14,15:31
Dnes som za zaregistroval na Outlook a keď som sa šiel znova prihlásiť mi to zamietlo a heslo som si istý že som dával presne, keď som šiel si obnoviť heslo tak som zadal e-mail a mal som čakať kím mi príde bezpečnostný kon ale neprišiel.
Pomôžte prosím.
Ďakujem vopred
misoft
25.02.14,17:05
Pri registrovaní sa zadáva okrem mena a hesla aj kontaktný e-mail (pre istotu). Na ten e-mail chodí potvrdzovanie registrácie a až vtedy (po potvrdení linkom v e-maile) je účet aktivovaný. No ak si si dal posielať potvrdenia na e-mail, ktorý je v Outlooku - môžeš ty čakať. Kód ti príde tam, kam ešte nemáš prístup. Je celkom vhodné si vytvoriť tu: http://10minutemail.com/10MinuteMail/index.html dočasnú schránku, v nej potvrdiť registráciu a potom by si sa mal ľahko prihlásiť. Poznámka: táto schránka má trvanie 10 minút, potom zanikne. Do tej doby by ti potvrdzovací e-mail mal dôjsť. Dá sa však predĺžiť o ďalších 10 minút. A pokiaľ sa dostaneš, v Outlooku si nastav ešte jednu e-mailovú schránku (napríkl. v gmaili) pre prípad, že by si musel obnovovať heslo, takže by si potom potvrdenia náhradných hesiel vykonával v Gmaili.