Silvique
25.02.14,15:35
Poradaci, je mozne, aby niekto zistil moju polohu podla mobilu? ak s nim v momente zapnutej gps nekomunikujem ? ak ma len moje tel. cislo...nic viac



dik moc
lujza.j
25.02.14,15:16
áno....ak daný špehovač mal prístup k tvojemu mobilu....
Silvique
26.02.14,09:51
praveze nema, preto je mi to take ...scifi...
buchač
26.02.14,09:57
To vravíš Ty ...

Tomu , kto vie , čo má urobiť = 5 minút osamote s mobilom a už to nebude sci - fi a si sledovaná ...

Nemusíš byť vôbec na GPS , stačí mať zapnutý mobil .
taiko
26.02.14,09:58
ano, je to mozne.
PS: buchac ma pravdu aj s tym, ze nemusis mat ani GPS v mobile. Len to uz musi byt trosku iny fajnsmeker s pristupom k technologii operatora, alebo s vlastnou technologiou a datami operatora.
Orange ma myslim aj nejaku sluzbu, ktora lokalizuje Tvoj mobil, samozrejme za istych podmienok
evuš
26.02.14,10:01
Tai, Ty sa v tom dáko moc vyznáš... Nerobíš Ty špióna ? :-)
buchač
26.02.14,10:02
Dcéru som jeden čas sledoval .......no a čo ???? ;)

Ako Tai vraví ...cez sieť Orange .
Akurát som v jej mobile potvrdil to , čo bolo potrebné ...
taiko
26.02.14,10:03
nie len tak nejak ma trpisa v tomto businesse uz nejaky ten rocik :)
taiko
26.02.14,10:04
hej myslim, ze na to to aj Orange vymyslel, aby rodicia mohli deti opatrovat cez mobil :)
lujza.j
26.02.14,10:05
scifi, je to preto kto má so špehovaním problém:D...každopádne je to úchylácke....naskytá sa otázka prečo asi.....
buchač
26.02.14,10:07
Lui ...na mieste dotyčnej by som si pozrel mobil , alebo dal odborníkovi prelustrovať ...
lujza.j
26.02.14,10:08
bude ju špehovať....aj potom....dôvera nie je..asi už...
Silvique
26.02.14,10:38
dotycny ale k mobilu nema pristup. stalo sa to po vymene telefonu a novej sim...po nainstalovani Sporttrackeru, vtedy bolo zapnute vsetko. ale v to, mto case ziadna komunikacia s dotycnym spehunom neprebehla :O

Lujzi, niekto sa asi rad "hrajka" inak si to neviem vysvetlit...
taiko
26.02.14,10:45
a neprihlasila si sa Ty niekde, kde Sport tracker uploaduje Tvoje aktivity, aby ich ostatni mohli vidiet a "Like"-ovat ;) ?

SPORT TRACKER - "Turn your mobile into a social sports computer" Kokso a potom sa divis? :D Odinstaluj Sport tracker a cela vec sa zasadne zlepsi uvidis ;)
expeeert
26.02.14,11:04
Kolega má aplikáciu (platenú) (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lsdroid.cerberus&hl=sk),
ktorá je akože proti krádeži telefónu - čiže ak majiteľ mobilu potrebuje, tak vie lokalizovať mobil - ak nie podľa GPS tak podľa siete alebo miesta prihlásenia na wifi, taktiež vie na ďiaľku odfotiť, spustiť nahrávanie hovorov, pozrieť posledné volané čísla a podobné srandy. A to bez toho aby to zlodej vedel - aplikáciu vie schovať.
Sú aj podobné aplikácie (neoficiálne) ktoré ak niekto potrebuje ti dá do mobilu za pár minút ...

Inak keď som videl ako to funguje (a čo chcú niektoré aplikácie pri inštalácii na "odsúhlasenie") tak je na zamyslenie ako sa dá jednoducho dostať do kohokoľvek mobilu a čo všetko sa dá pozerať...
viktorviktor
06.03.14,15:11
každý mobilný telefón vysiela v určených intervaloch signál z dôvodu aby sa ľahšie - najlepšie ihneď našiel v sieti, - Košičan volá kamoša Košičana, ten medzitým odcestoval do Blavy - volajúci nezistí kde sa kamoš nachádza ale "operátor" vie kam nasmerovať signál, lokalizácia nie je na metre,
loksik.lubos
13.03.14,06:19
Ano jeto mozne dnesne nove telefony si okamzite vystopujes na nete kde cez dialku vidis vsetko co sa robi s tel kde vola komu pise kde je ja mam samsung S3 a ten neni problemm okamzite vystopovat cez gps. Druha vec mozes mat zapntu google lokalizaciu.Ak ta dotycny vystopuje ked mas zaple gps tak jedine ta stopuje cez tieto aplikacie.Aky tel pouzivas???
momaria
15.06.16,05:33
Dobrý deň.Neviem kde som dala mobil. Môžem ho nájsť?Ak áno vie niekto postup?Ďakujem.
arizona
15.06.16,06:18
misoft
15.06.16,08:21
@momaria: A to ako? Hádam si nemyslíš, že ti ho budeme hľadať, alebo že niekto bude hľadať miesto teba. Zapni mozog a spomínaj, kde si si ho nechala. A ak si doma (a doma nevieš, kde ho máš) - nech ti niekto prezvoní (pochybujem, že máte v domácnosti len JEDEN mobil)..
momaria
15.06.16,08:27
To si nemyslím,že mi ho budete hľadať a keby som si spomenula, kde ho mám, tak nežiadam o radu. Nemáme jeden telefón v domácnosti a keby som nemala vypnuté zvonenie, tak ho aj počujem zvoniť.
misoft
15.06.16,08:38
Nuž potom.... spomínať, kde si bola a čo si robila..... Inak - aj keby si chcela hľadať telefón cez IMEI - myslíš, že operátor ti vyhovie? I keď je to tvoj telefón? Na takéto "sledovanie" MUSÍ mať príkaz súdu!!!!

A len tak na okraj: do komentárov sa nekladú otázky!
ČÍTAJ!
http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html
http://www.porada.sk/t217751-navod-a-tipy-na-pracu-s-novou-poradou.html
momaria
15.06.16,08:50
IMEI ani neviem čo je.A potom, čo mi posielala arizona link, keď sa to nedá??? Neviem čo mám v telefone teraz, ale do budúcna by som si tam aj niečo naištalovala ak také niečo existuje .

Ospravedlňujem sa za vloženie otázky do komentárov.