funkygirl13
25.02.14,19:24
Dobry den
Pred mesiacom som sa rozisla s priatelom, mam podozrenie ze si od policajtov vypýtal moje stare odoslane smsky aby zistil ,ci som mu bola verna,neviem co si chcel s tym dokazat... Vsetky moje smsky ktore som posielala v minulosti mi podrobne popisal, nemal pristup k mojmu telefonu, mam ho dostatocne blokovaný... a mala som tie sms davno zmazane... Zistovala som to u mojho operatora , a pvedali mi ze je to u nich nemozne a ze sa to da len na policii...
Neviem ako mi niekto bez mojho vedomia zasahovat do sukromia, neviem co s tym...Je to trestné?
Dakujem za odpoved
JAJA11
25.02.14,19:09
nemyslím, že mu na polícii mohli dať vaše SMS, aj pracovníci mobilného operátora to mohli byť...
polícia si ich mohla vyžiadať od mobilného operátora len na základe vyšetrovania a súdneho príkazu......
len nechápem o čo ide vám, ak ste sa rozišli a podľa toho čo píšte, ste to bola vy, kto rozchod navrhol, tak by som ten únik SMS neriešila......
Martin1310
25.02.14,20:36
Predpokladám že ten telefon nebude až taká nedobytná pevnosť a tie SMS si čítal ešte pokial ste boli spolu.
funkygirl13
26.02.14,06:43
Som si na 100% istá že si ich necital.. Nemal prístup k môjmu telefónu
bodliak
26.02.14,06:55
Nemal prístup k tvojmu telefónu, ale mal prístup k policajtom,
ktorí riskovali stíhanie a bez povolení vyžiadali od operátora obsah tvojich smsiek a dali mu ho ?
Ani u operátora nie je veľa ľudí, ktorí sa vedia dostať k obsahu sms správ, a on takého našiel a presvedčil ho, nech riskuje flek ?

Kvetinka, mal prístup k tvojmu telu, mal prístup k tvojmu telefónu. Telo si neustrážila, tak si teraz nenahováraj, že si ustrážila telefón.
buchač
26.02.14,06:59
stare odoslane smsky

Som si na 100% istá že si ich necital.. Nemal prístup k môjmu telefónu

Nemusel mať .
Stačilo úplne ak si ich priebežne ( ešte počas vzťahu ) ukladal ...
Veď stačí prepojiť mobil s PC a v nejakom programe ( ktoré existujú ) si ich už len vytlačil .
Takúto komunikáciu som ja napríklad polícii dokladoval pri podaní trestného oznámenia na jednu osobu ...
alaya1
26.02.14,07:03
mimotemy

stare odoslane smsky

Som si na 100% istá že si ich necital.. Nemal prístup k môjmu telefónu

Nemusel mať .
Stačilo úplne ak si ich priebežne ( ešte počas vzťahu ) ukladal ...
Veď stačí prepojiť mobil s PC a v nejakom programe ( ktoré existujú ) si ich už len vytlačil .
Takúto komunikáciu som ja napríklad polícii dokladoval pri podaní trestného oznámenia na jednu osobu ...



mimotemy Fuuu, tak to, aby som si prestala s tebou dopisovat :) :) :)
buchač
26.02.14,07:07
mimotemy

stare odoslane smsky

Som si na 100% istá že si ich necital.. Nemal prístup k môjmu telefónu

Nemusel mať .
Stačilo úplne ak si ich priebežne ( ešte počas vzťahu ) ukladal ...
Veď stačí prepojiť mobil s PC a v nejakom programe ( ktoré existujú ) si ich už len vytlačil .
Takúto komunikáciu som ja napríklad polícii dokladoval pri podaní trestného oznámenia na jednu osobu ...

mimotemy Fuuu, tak to, aby som si prestala s tebou dopisovat :) :) :)
mimotemy
Dopisovať nemusíš ... stačí , ak sa budeme stretávať ;) :rolleyes: :---

...ozaj ...dnešok platí ako sme sa dohodli ??? :---
alaya1
26.02.14,07:09
:) :) :) jasne.
taiko
26.02.14,07:12
Som si na 100% istá že si ich necital.. Nemal prístup k môjmu telefónu
si naozaj taka zdatna v technologiach, ze si toto dovolis tvrdit? Pocula si o hackovani telefonu, o vzdialenom pristupe na telefon?
kopretinka
26.02.14,07:17
Som si na 100% istá že si ich necital.. Nemal prístup k môjmu telefónu
si naozaj taka zdatna v technologiach, ze si toto dovolis tvrdit? Pocula si o hackovani telefonu, o vzdialenom pristupe na telefon?
sa nejak vyznáš....či? :rolleyes::D
taiko
26.02.14,10:09
Som si na 100% istá že si ich necital.. Nemal prístup k môjmu telefónu
si naozaj taka zdatna v technologiach, ze si toto dovolis tvrdit? Pocula si o hackovani telefonu, o vzdialenom pristupe na telefon?
sa nejak vyznáš....či? :rolleyes::D
nie nie, to obcania v autobuse spominali :D
misoft
26.02.14,10:12
nie nie, to obcania v autobuse spominali :D
No ale v niečom pravdu majú: http://www.teamviewer.com/sk/download/mobile.aspx
taiko
26.02.14,10:20
nie nie, to obcania v autobuse spominali :D
No ale v niečom pravdu majú: http://www.teamviewer.com/sk/download/mobile.aspx
ale to je uplne legalna a znama aplikacia, ja ju pouzivam, ked chcem niekomu pomoct z PC na dialku. Ja som skor myslel bluejacking, bluesnarfing, bluebugging
misoft
26.02.14,10:26
nie nie, to obcania v autobuse spominali :D
No ale v niečom pravdu majú: http://www.teamviewer.com/sk/download/mobile.aspx
ale to je uplne legalna a znama aplikacia, ja ju pouzivam, ked chcem niekomu pomoct z PC na dialku. Ja som skor myslel bluejacking, bluesnarfing, bluebugging
Ono keď sa to zoberie - i ten TeamViewer je vlastne šmírovanie, ale ty to vieš, on to vie....
lujza.j
26.02.14,10:26
inak nie, že som chcela zľahčovať tento problém.....ale mať tak tieéééto problémy.....
misoft
26.02.14,10:27
inak nie, že som chcela zľahčovať tento problém.....ale mať tak tieéééto problémy.....
...a preto mám len celkom obyčajný mobil......
taiko
26.02.14,10:28
nie nie, to obcania v autobuse spominali :D
No ale v niečom pravdu majú: http://www.teamviewer.com/sk/download/mobile.aspx
ale to je uplne legalna a znama aplikacia, ja ju pouzivam, ked chcem niekomu pomoct z PC na dialku. Ja som skor myslel bluejacking, bluesnarfing, bluebugging
Ono keď sa to zoberie - i ten TeamViewer je vlastne šmírovanie, ale ty to vieš, on to vie....
no on to nemusi vediet, pokial mu to nainstalujes bez jeho vedomia. Len nie som si isty, ci sa to da uplne unattended pouzivat.
misoft
26.02.14,10:30
no on to nemusi vediet, pokial mu to nainstalujes bez jeho vedomia. Len nie som si isty, ci aj tak nemusi confirmovat prichadzajuce spojenie
Musí! Je to totiž zabezpečené heslom, ktoré vedia obaja. No tie ...jacking-y - tie žiadne heslo nepotrebujú, usadia sa a začnú "dolovať" - a je jedno či je to Android, Win Mobile a iné oné......

Prakticky - akonáhle sú v mobile, tak sám používateľ mobilu len písaním, telefónovaním a pod. im poskytuje prístup a tie "potvory" odošlú svoje dáta popri odosielaní legálnych dát.
lujza.j
26.02.14,10:31
inak nie, že som chcela zľahčovať tento problém.....ale mať tak tieéééto problémy.....
...a preto mám len celkom obyčajný mobil......
ja nemám....už by som sa k obyč. nevrátila...ale nič neskrývam a klamať neviem....len dnes je "moda" sa rýpať druhému v mobile, že "nechtiac":D....niekedy je lepšie nevedieť-nevidieť všetko....
taiko
26.02.14,10:32
no on to nemusi vediet, pokial mu to nainstalujes bez jeho vedomia. Len nie som si isty, ci aj tak nemusi confirmovat prichadzajuce spojenie
Musí! Je to totiž zabezpečené heslom, ktoré vedia obaja. No tie ...jacking-y - tie žiadne heslo nepotrebujú, usadia sa a začnú "dolovať" - a je jedno či je to Android, Win Mobile a iné oné......

Prakticky - akonáhle sú v mobile, tak sám používateľ mobilu len písaním, telefónovaním a pod. im poskytuje prístup a tie "potvory" odošlú svoje dáta popri odosielaní legálnych dát.
tak tak, len to uz treba trosku viac vediet ako majl poslat a wordovsky dokument otvorit :)
misoft
26.02.14,10:33
ja nemám....už by som sa k obyč. nevrátila...ale nič neskrývam a klamať neviem....len dnes je "moda" sa rýpať druhému v mobile, že "nechtiac":D....niekedy je lepšie nevedieť-nevidieť všetko....
:D:D:D - mne sa v mojom mobile rýpe moja 3/4 - bo furt svoj mobil niekam založí a cez môj ho hľadá - prezváňa. Preto ani xxx obrázky mať nemôžem.......
evuš
26.02.14,11:09
Preto ani xxx obrázky mať nemôžem.......

..môžeš, len či by si to potom aj rozdýchal.. :D:D
misoft
26.02.14,11:12
..môžeš, len či by si to potom aj rozdýchal.. :D:D
...radšej neriskujem :D - šak predsa 3/4 ;)