striebro1
26.02.14,05:53
ja som si vybrala Všeobecné podanie pre Finančnú správu Slovenskej republiky, oblast podnikania som dala Správa daní a agenda som dala Daň z príjmu právnických osôb. Ako to posielate vy??
KEJKA
26.02.14,06:28
a prešlo ti to? Lebo ak vyberiem konkrétnu agendu, tak mi to požaduje povinné prílohy. Ja som dávala len všeobecné podanie - bez prílohy.
AnnaK
26.02.14,06:44
súhlasím, tiež podávam ako všeobecné podanie bez prílohy
striebro1
27.02.14,02:32
preslo mi to, ja som prilohu dala. oskenovala som oznamenie podpisane konateleom a opeciatkovane. este asi zavolam spravkyni ci je to ok...))))
Romana
17.03.14,20:42
Môžete mi prosím "po lopate" napísať ako podám elektronicky oznámenie o odklade? ešte som cez finančnú správu nič neposielala doposieal všetko cez e-dane. ďakujem
nika.sum
17.03.14,20:54
ja som minule podavala vseobecne podanie (bez prilohy) na konkretnu agendu a do kolonky prilohy som napisala bez prilohy. Preslo to a spravkyna povedala, ze je to OK.
nika.sum
17.03.14,20:56
katalog formularov, vseobecne podania a tam to date do textu alebo prilozite ako prilohu. Ja sa chystam zajtra posielat, okopirujem ich vzor do textu a tak to odoslem.
Romana
17.03.14,20:59
no už som sa s tým popasovala, nejako som tam našla to to všeobecné podanie, do textu som dala informáciu o odklade a prílohu som nedávala žiadnu, zajtra zavolám správkyni. tiež som klikla konkrétnu agendu DzpPO a oznámenie som zaklikla. Tak snáď to bude dobre. ďakujem vám
avalik
17.03.14,20:59
Romana, hore si daj do vyhladavaca "vseobecne podanie"