luja5
26.02.14,10:42
Takýmto spôsobom pripomínam otázku, ktorá je stále bez reakcie zo strany admin., nakoľko vylepšiť pôvodnú otázku už nemôžem, nepustí ma to. V danej situácii považujem za nelogické, aby som svoju vlastnú otázku posúvala pridaním komentára ku komentáru niekoho iného:rolleyes: a nechce sa mi ani "otravovať" iných poraďákov, aby mi otázku posunuli. Čo ďalej s nezodpovedanou otázkou, ktorú som zadala, považujem za moju starosť a nerada sa obraciam na iných, pokiaľ to nie je pre mňa aktuálne nevyhnutné.
Viacúrovňové komentáre sú na iných fórach bežné, takže technický problém by to asi nemusel byť. Dvojúrovňové komentáre vyvolávajú vo mne chaos, zle sa v nich orientuje, niekedy musím doslovne pátrať, čo k čomu patrí. Okrem toho dnes som mala sama už niekoľkýkrát dilemu, ako pridať komentár ku komentáru na druhej úrovni, ktorých tam už bolo cca desať a chcela som pridať komentár nie k poslednému z nich. A ani "@nick" by mi nepomohlo, lebo ten istý nick nemal na druhej úrovni v danom slede len jeden komentár. Som toho názoru, že riešením by nemalo byť ani kopírovanie komentára na druhej úrovni, ktorý chcem komentovať, lebo ani to k prehľadnosti neprispieva a zbytočne to naťahuje už aj tak dosť dlhé komentárové časti odpovedí k otázkam.