elefanto
26.02.14,12:02
Poradte mi prosím ako zmažem v mobile historiu skype?Mám nový fon prestigo a nejde to zmazat ani cez pc (tam to ide v poho, lebo v mobile to ostáva stále)V mobile to zmažem cez aplikácuie,skype ,vymazanie údajov..ale stále to tak ostáva.Ostáva to aj po odinštalovaní skype.Mažem si priebežne aj sms, tak chcem mať zmazane aj pokeci na skype ..vadí mi to tam.Tiež aj keď je skype off ,nie som ani doma či kdesi cez wifi,či dáta..svietim na skype ako online?? Máte s tým podobnú skúsenosť?Díky moc za rady
misoft
26.02.14,11:11
Poradte mi prosím ako zmažem v mobile historiu skype?Mám nový fon prestigo a nejde to zmazat ani cez pc (tam to ide v poho, lebo v mobile to ostáva stále)V mobile to zmažem cez aplikácuie,skype ,vymazanie údajov..ale stále to tak ostáva.Ostáva to aj po odinštalovaní skype.Mažem si priebežne aj sms, tak chcem mať zmazane aj pokeci na skype ..vadí mi to tam.Tiež aj keď je skype off ,nie som ani doma či kdesi cez wifi,či dáta..svietim na skype ako online?? Máte s tým podobnú skúsenosť?Díky moc za rady

V PC sa to robí zrušením histórie a vymazaním cookies. To isté by sa malo dať aj v mobile.

V PC pre Skype je okrem aplikácie aj adresár pre ukladanie profilu a histórie. Väčšinou sa nachádza v Moje dokumenty. To isté bude i v mobile (alebo niečo podobné).

Ak si odhlásená (teda OFF) tak aj status je off-line. Pozor ale, môže sa stať, že v mobile si OFF, ale niekde na PC stále On-line.



Na pokeci - ukladá sa to aj na server - je tam vytváraná záloha - to neovplyvníš. Všetko, čo napíšeš v Skype môžeš u seba zmazať, ale na serveri Skype (teraz patrí M$) je to stále!
elefanto
27.02.14,11:22
Nejde mi to bv mobile nijakým spôsobom zmazať, nerozumiem prečo.V pc to je bez problémov.Ten status online je tiež divný.Nepomohlo by rootnuť fon, nestratila by sa tak záruka, pomohlo by to?
misoft
27.02.14,15:53
Nejde mi to bv mobile nijakým spôsobom zmazať, nerozumiem prečo.V pc to je bez problémov.Ten status online je tiež divný.Nepomohlo by rootnuť fon, nestratila by sa tak záruka, pomohlo by to?
Záruka je na vec - telefón. OS sa niekedy môže "zaseknúť", takže root by vplyv na záruku mať nemal.....
jobobe
04.03.14,18:16
skúsila si ako prvé vypnúť Skype v MT a až potom cez aplikáciu vymazať údaje?
elefanto
05.03.14,06:58
jasan skúsila,aj po vypnutom skype,skúsila som ho aj odinštalovat a následne nainštalovať,nepomohlo, stále to tam ostáva.Skúsim teda ten root a uvidím či to pomôže.