Rastulka
26.02.14,16:08
Dobry den,chcela by som sa spytat ci mate skusenosti s tymto zlavovym portalom?Isli informacie o viacerych zlavovych portaloch,ktore nesplnili svoje objednavky a nerada by som sa napalila,kedze ide o celkom velku sumu
http://zlavy.odpadnes.sk/767734-luxusny-wellness-balik-v-grandhoteli-smokove
chceli by sme ist s manzelom na tento pobyt
foresterbig
26.02.14,18:34
Vyskúšal som už viac zlavových portálov ale najlepší a najserióznejší je zlavadna.sk potom zlavomat.sk ale ten nieje tak komfortnejší ale dá sa a s ostatnými by som nexperimentoval aby si náhodou neodpadla:)
kopretinka
26.02.14,21:31
to nie je zľavový portál...........oni len vyberajú z iných zľavových portálov a rôznych ponúk na internete a z letákov...........treba si to preveriť priamo u poskytovateľa zľavy.....
tá tvoja zľava je zo zľavomatu.......
Sharapp
02.05.14,05:28
presne tak je to vyber ponuk zlavovych portalov http://url.odpadnes.sk/tqbNj
jslancik
02.05.14,05:55
tomu ešte niekto verí? že zľavové portály ponúkajú niečo výhodnejšie ako by sa dalo zohnať inak? podľa mojich skúseností je to iba spôsob reklamy, podobne ako "akcie" a "výpredaje", prípadne "outlety". Skôr výnimočne sa tam dá nájsť niečo, čo sa inde nedá zohnať v minimálne rovnakej cene. Ale ľudia sú očivine leniví a dôverčiví.
Emka Roman
02.05.14,07:35
tomu ešte niekto verí? že zľavové portály ponúkajú niečo výhodnejšie ako by sa dalo zohnať inak? podľa mojich skúseností je to iba spôsob reklamy, podobne ako "akcie" a "výpredaje", prípadne "outlety". Skôr výnimočne sa tam dá nájsť niečo, čo sa inde nedá zohnať v minimálne rovnakej cene. Ale ľudia sú očivine leniví a dôverčiví.

Veď to majú aj v názve : "Odpadnešššš " :D :D :D
korela
02.05.14,18:23
tomu ešte niekto verí? že zľavové portály ponúkajú niečo výhodnejšie ako by sa dalo zohnať inak? podľa mojich skúseností je to iba spôsob reklamy, podobne ako "akcie" a "výpredaje", prípadne "outlety". Skôr výnimočne sa tam dá nájsť niečo, čo sa inde nedá zohnať v minimálne rovnakej cene. Ale ľudia sú očivine leniví a dôverčiví.
Máš osobnú skúsenosť?
pivko
04.05.14,11:44
tomu ešte niekto verí? že zľavové portály ponúkajú niečo výhodnejšie ako by sa dalo zohnať inak? podľa mojich skúseností je to iba spôsob reklamy, podobne ako "akcie" a "výpredaje", prípadne "outlety". Skôr výnimočne sa tam dá nájsť niečo, čo sa inde nedá zohnať v minimálne rovnakej cene. Ale ľudia sú očivine leniví a dôverčiví.
Máš osobnú skúsenosť?
Stáva sa to a dosť často pri pobytoch pre to si stále overím cenu cez booking com . Väčšinou je cena nižšia ,alebo rovnaká ako na zľavách.
elis85
07.05.14,08:20
Podľa mňa každý má svoje muchy, aj pri tých veľkých som mala problémy so zľavou alebo predajcom