pyton
29.03.06,09:32
Prosím vás, ako mám z odpadkového koša vyhodiť poštu? Díky.
Dada
29.03.06,07:36
Je tam "funkcia" Vyprázdniť kôš, alebo vysypať kôš. :-)))))) Alebo odstrániť.
dana9
29.03.06,07:39
Alebo všetky položky označiť a stlačiť delete :)

Ale ak ide o veci, ktoré majú byť vymazané tak, aby sa k nim už nikto nedostal, tak tam je treba iný postup.;)

dana
Heni
29.03.06,10:29
Prosím vás, ako mám z odpadkového koša vyhodiť poštu? Díky.
chytíš kôš, otvoríš dvere, prejdeš ku kontajneru, vysypeš kôš...:p

lebo si nenapísal druh koša :p

;) to len pre odľahčenie v tomto preddaňovom dusne...
Tweety
29.03.06,10:31
chytíš kôš, otvoríš dvere, prejdeš ku kontajneru, vysypeš kôš...:p

lebo si nenapísal druh koša :p

;) to len pre odľahčenie v tomto preddaňovom dusne...
Iba doplním, že som sa zháčila nad tým, s čím všetkým už máme problémy. Už nevieme ani smeti vysypať.:p:p:p:cool:
ajobs
29.03.06,11:22
chytíš kôš, otvoríš dvere, prejdeš ku kontajneru, vysypeš kôš...:p

lebo si nenapísal druh koša :p

;) to len pre odľahčenie v tomto preddaňovom dusne...

Alebo si kúp nový - či kôš alebo PC nechávam na zváženie.:D :D :D
Viera123
18.04.06,19:36
Alebo všetky položky označiť a stlačiť delete :)

Ale ak ide o veci, ktoré majú byť vymazané tak, aby sa k nim už nikto nedostal, tak tam je treba iný postup.;)

dana
A ak vysypem kôš, tak sa dá k tomu ešte nejako dostať?
KEJKA
18.04.06,20:24
A ak vysypem kôš, tak sa dá k tomu ešte nejako dostať?
nie, teda ja nie, je to trvalé..... vysypávam až v máji.:)
teda ten PC_kôš, samozrejme.
Vraj sú experti, ktorí to vedia obnoviť aj po vysypaní - ale tomu už nerozumniem.
Viera123
18.04.06,20:29
nie, teda ja nie, je to trvalé..... vysypávam až v máji.:)
teda ten PC_kôš, samozrejme.
Vraj sú experti, ktorí to vedia obnoviť aj po vysypaní - ale tomu už nerozumniem.
Ano, tiež som o tom počula, ale chcela som vedieť, kde sa to dá nájsť.... Lebo najlepšia obrana (proti druhým nepovolaným, ktorí by chceli vidieť, čo vysýpame :-)) je útok, čiže, vysypať to dokonale :-):)
KEJKA
18.04.06,20:36
netuším .
dana9
19.04.06,05:44
Ano, tiež som o tom počula, ale chcela som vedieť, kde sa to dá nájsť.... Lebo najlepšia obrana (proti druhým nepovolaným, ktorí by chceli vidieť, čo vysýpame :-)) je útok, čiže, vysypať to dokonale :-):)

Pokiaľ ide o dokumenty, tak najistejší spôsob, ako to "vysypať" je, že ešte pred vysypaním sa dokument vymaže vovnútri a nahradí sa nejakým iným nedôležitým textom. Teda, dokument, ktorý chcem 100% vymazať otvorím, označím celý text, celý text vymažem, z iného dokumentu tam prehodím nový text (prípadne len vpíšem pár nezmyselných znakov), toto znovu uložím, zavriem dokument a potom ho vymažem.:cool: ;) :)

dana:)
Viera123
19.04.06,05:46
Pokiaľ ide o dokumenty, tak najistejší spôsob, ako to "vysypať" je, že ešte pred vysypaním sa dokument vymaže vovnútri a nahradí sa nejakým iným nedôležitým textom. Teda, dokument, ktorý chcem 100% vymazať otvorím, označím celý text, celý text vymažem, z iného dokumentu tam prehodím nový text (prípadne len vpíšem pár nezmyselných znakov), toto znovu uložím, zavriem dokument a potom ho vymažem.:cool: ;) :)

dana:)
Danka, ty si hotový génius, ďakujem! :)
ajobs
19.04.06,14:30
Pokiaľ ide o dokumenty, tak najistejší spôsob, ako to "vysypať" je, že ešte pred vysypaním sa dokument vymaže vovnútri a nahradí sa nejakým iným nedôležitým textom. Teda, dokument, ktorý chcem 100% vymazať otvorím, označím celý text, celý text vymažem, z iného dokumentu tam prehodím nový text (prípadne len vpíšem pár nezmyselných znakov), toto znovu uložím, zavriem dokument a potom ho vymažem.:cool: ;) :)

dana:)


Rafinované.:) :p :D
Nandrolon
04.05.06,07:19
najlepsie je dokument otvorit, prepisat, ulozit, zatvorit, hodit do kosa, kos vysypat, naformatovat harddisk, vybrat harddisk z PC, zobrat 3-kilove kladivo, tri rany z poza chrbta, hodit do kosa, kos vysypat do kontajnera, kontajner preventivne podpalit a kupit novy HDD :-))