Dašena O.
27.02.14,11:01
Prosím nejde mi vytláčať DP za 2013 cez sDane-Java, nevie niekto poradiť? Ide to vám?
hanelie
27.02.14,10:24
ešte nie je možné posielať DP za 2013 - ešte nie je zapracovaná kolonka DP za zdaňovacie obdobie 2013
vodniksro
27.02.14,10:31
tiez mi to blbo, takze postupujem tak, si to davam ulozit na disk ten subor, co sa vytvori. ten subor sa mi objavi ako spakovany v zip formate, kliknem na ten subor pravym tlacidlom na mysi a dam si "rozbalit" (alebo take cosi vypisuje). vytvoria sa 3xpdf (tlacivo) a 1x fdf; ked stlacim to fdf, uz sa mi DPPO ukaze (pripadne sa najskor ukaze ciste tlacivo, ale niekedy vpravo hore na liste vypisuje - ci sa ma doverovat tomu dokumentu, dam ze vzdy a uz vidim priznanie)

napisala som to asi ako hotentot, snad si pochopila...
vodniksro
27.02.14,10:34
jaaaaaaaaaj, pardon rozpisala som ti cez fin. spravu tlac
avalik
27.02.14,10:35
v eDANE/Java su uz vsetky DP
vodniksro
27.02.14,10:38
tak som vyskusala vytlacenie cez eDane-Java a to mi ide bez problemov, ukaze sa mi to v Adobe Reader
Dašena O.
27.02.14,10:42
ďakujem, ale cez fin.správu to tak robím, ale nejde mi vytlačiť potvrdenie o podaní, len čisté tlačivo. A cez eDane mi to nejde vôbec vytlačiť, tak neviem kde je chyba
vodniksro
27.02.14,10:56
pochopila som, ze cele DP nejde vytlacit, nie iba potvrdenie o pridani...
potvrdenie vyzera, akoby nemali zapracovane..., vytlacam a rucne vypisujem, tlacivo som si stihla odtialto: http://www.danovecentrum.sk/tlacivo-formular/Danove-priznanie-k-dani-z-prijmov-pravnickej-osoby-zdanovacie-obdobie-2013.htm
alebo si pomozem cez e-dane win, v DPPO za 2012, kde vypisem prvu stranu, zaklad dane, vysku dane, prepisem datumy na 2013 - ide to a tak si dam vytlacit potvrdenie o podani
hanelie
28.02.14,09:05
to sa týkalo edane cez windows ( tam už ani nebude možné posielať DP )
AdamC
28.02.14,09:21
Uplne to pokaslali, malo byt jedno miesto pre vsetkych, online aplikacie nie su dobre, lebo bez internetu nejdu. Zlate eDANE windows, to si clovek povyplnoval, poukladal, vytlacil, do PDF, XML, a potom naraz poslal. Teraz nechapem preco ludia co nebudu zasielat elektornicky si to maju vyplnat na portali a nie v edane java. To bol taky problem dat potvrdenia do edane java? A to ukladanie v ZIP a potom rozbalene. Dali to vsetko neskoro a este aj nafigu.
Hajkah
01.03.14,10:29
Plne súhlasím s AdamC. Používam eDane aj na Prehľad... aj na Hlásenie... všetko pre rok 2013 a už aj 2014 tam je, tak nechápem, prečo nedali aj tlačivá Daňových priznaní za rok 2013. Pracovalo sa s tým oveľa jednoduchšie a splnilo to účel.
Hajkah
01.03.14,10:30
Musím doplniť, že som mala na mysli eDane win.
AdamC
01.03.14,11:06
Na jednej strane ich chapem, nedokazali podporovat platformu WIn, Mac, Linux a ine operacne systemy, tak urobili Web aplikaciu Java, ale nefunguje spravne, niekedy netlaci, neuklada, pretoze ten system co generuje tie ZIP subory asi nestiha, navyse tam nie vsetky policka reaguju ako reagovali v eDANE win, kde to zafarbilo vsetko, aj kde ma byt nula, aj kde je vzorec. V eDANE JAVA je vela miest, kde clovek musi intuitivne dat doubleclick a zrazu tam skoci cislo pritom vyfarbena ta bunka nebola. A su aj miesta kde clovek musi rucne vpisat sumu, tam, kde by normalne mal byt vzorec. Na to, ako dlho to chystali, to ma prilis vela much. To je az taky velky problem pre tu majoritu co ma WIN dat aspon DPPO a DPFO 2013 do starych dobrych eDANE WIN ?
Dada
01.03.14,12:01
Mne nejde cez e-dane java poslať poznámky. Musím ísť cez portál a tak poslať a keď si ich chcem prezrieť v e-dane, tak mi vypíše, že nie som oprávnená osoba na prezeranie :-))) Ale na vyplňanie a posielanie som??? :-))) No na smiech.
avalik
01.03.14,13:11
hmmm, ale otazka je k eDANE/Java
avalik
01.03.14,13:14
komentare sa nepisu do odpovedi
Dada
01.03.14,13:29
Joj...