edu21
27.02.14,12:45
Dobrý deň, som momentálne na RD do 09/2014, RP však plánujem od 1.4.2014 prepísať na manžela, ktorý je SZČO. Som v prac. pomere na dobu neurčitú u svojho zamestnávateľa, ku ktorému sa nemienim vrátiť. Dostala som lepšiu ponuku, i ked leen na mesiac apríl 2014- dohoda, od mája do augusta by som sa išla zaregistrovať na ÚP a od septembra 2014 by ma nový zamestnávateľ už zamestna na zmluvu. Ako správne postupovať pri podávaní výpovede ( aký typ, dátum a pod.) u pôvodného zamestnávateľa? Kedy ju mám napísať- už teraz a stačí poslať? Mam tam napísať, že si prosím vyplatiť starú nevyčerpanú dovolenku a ako formulovať to, aby som pred výpovedou čerpala 1-2 dni dovolenky ? Odkedy sa mám isť zaregistrovať na ÚP ak nástup do nového zamestnania je od 1.4.2014 na dohodu?Ďakujem
JAJA11
27.02.14,11:51
a viete ako zareaguje váš terajší zamestnávateľ? zisťovali ste už, čo vám povie na to, keď mu oznámite že nastúpite do práce už teraz? bude požadovať, aby ste nastúpili alebo už nepočíta s vami? najskôr by ste asi mali zistiť aká je situácia vo vašom pôvodnom zamestnaní a až potom písať výpoveď, podľa toho čo povie zamestnávateľ.... ak by vás aj nepustil, vy môžete na dohodu robiť aj u iného zamestnávateľa, to nie je zakázané.....
edu21
27.02.14,12:15
Terajší zamestnávateľ so mno počíta od septembra až, no je to dlhá doba, pol roka a ja potrebujem peniaze čím skôr, nemôžem si už dovoliť ostať dlhšie na RD...Sú tam aj podmienky , ktoré mi ako matke malého dieťaťa nevyhovujú, napr. veľká vzdialenosť...mám teraz u nového zamestnávateľa pracovať oveľa bližšie
JAJA11
27.02.14,12:40
zamestnávateľ nemôže s vami počítať až od septembra, ak mu oznámite, že nastupujete do práce, musí vás vziať.... nemôže vám určiť, že do zamestnania musíte nastúpiť až v septembri..... slušnosť káže, aby ste mu to oznámila tak týždeň pred nástupom, aby sa vedel zariadiť, ale inak vám rozhodovať o skončení a nástupe do zamestnania nemôže..... to záleží len na vás... takže ak vás odmietne vziať, musí vám dať výpoveď a odstupné on.... môžete sa aj dohodnúť na okamžitom skončení pracovného pomeru...... ak by však súhlasil s nástupom do zamestnania, musíte výpoveď dať vy, prípadne s a ním dohodnúť na dátume ukončenia pracovného pomeru....
edu21
27.02.14,13:03
Ďakujem za informácie. A stačí poslať výpoveď poštou a žiadať aj preplatenie dovolenky, či to urobí automaticky? Ja už sa do starého zamestnania nemienim vrátiť, v novom mám lepšie pracovné podmienky. Akurát je problém v tom, že do nového ma vezmú na 1 mesiac na dohodu v apríli a potom až v septembri, ako som písala vyššie. Preto si to chcem dať ošetriť už teraz výpovedou, aby som sa od mája - augusta mohla evidovať na ÚP a brať nejakú podporu- patrí mi vôbec? Na MD som nastúpila v 06/2011. Ďakujem