pyton
29.03.06,09:41
Postupy účtovania v JÚ tu nie sú, či len neviem hľadať?
Danielle369
29.03.06,09:12
zadaj si do vyhľadavania:jednoduché účtovníctvo., a tam nájdeš čo potrebuješ. Dan.
Monika Kováčová
18.07.06,17:37
Ale fakt, kde sú?
kattka.c
18.07.06,17:47
Paula
18.07.06,17:49
mimotemy Na hlavnej straánke je možné vybrať si poradu, napr. aj jednoduché účtovníctvo....kliknúť naň a rozbalia sa témy....no, občas sa stane, že je tam i téma s JÚ nesúvisiaca, ale to je dané tým, že zakladateľ témy sa "netrafil" a zadal svoju otázku (či otvori tému) v nesprávnom kýbliku.....takže, kde sú? Treba hľadať, to nemyslím v zlom, aj tí, ktorí sú tu už od založenia Porady ešte hľadáme....a nebolí nás to;)
Monika Kováčová
18.07.06,18:43
mimotemy Na hlavnej straánke je možné vybrať si poradu, napr. aj jednoduché účtovníctvo....kliknúť naň a rozbalia sa témy....no, občas sa stane, že je tam i téma s JÚ nesúvisiaca, ale to je dané tým, že zakladateľ témy sa "netrafil" a zadal svoju otázku (či otvori tému) v nesprávnom kýbliku.....takže, kde sú? Treba hľadať, to nemyslím v zlom, aj tí, ktorí sú tu už od založenia Porady ešte hľadáme....a nebolí nás to;)

Áno, ale myslela som tým len to, že v téme ZÁKONY sú len Postupy účtovania v PÚ. Myslím, že by bolo jednoduchšie dať tam aj Postupy v JÚ, nakoľko keď som dala vyhľadávať postupy v jednoduchom účte, tak našlo všetky témy, kde bolo spomenuté slovo postupy.
Ja vyhľadávam dosť často, a nebolí ma to...
Len tam chýbajú... si myslím.
susiquatro
27.07.06,17:57
Áno, ale myslela som tým len to, že v téme ZÁKONY sú len Postupy účtovania v PÚ. Myslím, že by bolo jednoduchšie dať tam aj Postupy v JÚ, nakoľko keď som dala vyhľadávať postupy v jednoduchom účte, tak našlo všetky témy, kde bolo spomenuté slovo postupy.
Ja vyhľadávam dosť často, a nebolí ma to...
Len tam chýbajú... si myslím.

Tiež hľadám postupy účovania v jedn. účtovníctve. už tu na tom blbnem 2,5 hodiny. Keď zadám jednoduché účtovníctvo,, tak tam nájdem milión tém s týmto názvom.Nevie tu Niekto poradiť aspoň dáku publikáciu alebo niečo? Raz som tu tuším niečo také objavila-odkaz na stránku a knihy- no nedarí s mi to nájsť. Vďaka za každú kladnú odpoveď. :rolleyes:
lenkak
27.07.06,17:58
postupy máš v štvrtom príspevku kliknutím na link.