vierka.vieročka
27.02.14,19:29
ako sa v novej e-dane/java vytlačí potvrdenie o podaní DP ? Vyplnila a vytlačila som DP (neodoslala elektronicky len to zoberiem osobne na DÚ ) a teraz sa nikde nedá vytlačiť posledná strana potvrdenie o podaní.
maruš
27.02.14,19:11
Daňové priznania, ktoré sa neposielajú elektronicky sa nevyplňujú cez eDANE, ale cez finančnú správu - vpravo: elektronická komunikácia - vľavo: verejne dostupné elektronické služby - katalóg daňových a colných formulárov - katalóg elektronických formulárov - daň z príjmu fyzických osôb alebo daň z príjmu právnických osôb - daňové priznanie FO typ A alebo B a kliknúť nakoniec na obálku a otvorí sa formulár na konci ktorého po vyplnení ja aj vytlačenie potvrdenia. Ja som to dnes všetko prešla tiež, je to horor sa tam orientovať.
AdamC
28.02.14,08:15
Je to hrozne. Zlate EDANE offline aplikacia a nie JAVA a portal. Este portal je lepsi ako ta JAVA. To aby clovek vyplnal na troch miestach.

Nech daju vsetky tlaciva do eDANE, tam sa krasne tlacilo bez ZIP a rozbalovania, tam isli potvrdenia, vsetko islo krasne.
Erika-ežka
01.03.14,11:53
máš úplne pravdu, je to dobré na nervy ... tiež som vyplnila cez Javu a hľadala, kde si vytlačím potvrdenie ... a nenašla ... hroznééé
janapill
01.03.14,17:50
prosím a ako sa Ti podarilo vytlačiť to potvrdenie o podaní DP, lebo mne stále nahadzuje v nejakom fdf súbore a nechce mi to otvoriť :(