Ailise
01.03.14,07:48
Zdravím, zrazu mi pred pár dňami zmizla spodná lišta (tá kde je čas, hlasitosť, štart...) z prehliadača Google Chrome. Nevedeli by ste mi prosím poradiť ako ju vrátim späť? Na IE ju mám stále.
misoft
01.03.14,08:32
Pozri sa hore (Chrome nemám, ale väčšinou je všetko na jedno kopyto) a možno je tam v menu Zobraziť - tam potom by mohlo byť aj Panel úloh - zobraziť.
Ailise
01.03.14,11:22
Ďakujem, no to som pozerala v nastaveniach Chrome a tak, aj som dala vyhľadať panel úloh, nič mi nenašlo. Jediné čo sa dá zobraziť je panel so záložkami. A už ma to celkom štve, lebo chvíľu sa to bez toho vydržať dalo, no už je to dosť nepohodlné... Určite ešte budem hľadať a skúšať, ale ako vravím, zatiaľ som na nič neprišla.
skjarmila
01.03.14,12:29
Podľa mňa ti zmizol panel úloh z pracovnej plochy, lebo Google Chrome nemá žiadnu spodnú lištu kde je: štart, hlasitosť, čas...
Skús myškou (teda jej kurzorom) ťahať dole po pracovnej ploche až kým sa jej šípka zmení na iný tvar šípky, potom stlačiť ľavé tlačidlo myši a povytiahnuť kurzorom nahor...
misoft
01.03.14,12:35
Doplním ťa - ľavé tl. myši. Pravé vyvolá ponuku..... Ak na Paneli úloh (spodná lišta) klikne PTM, môže potom vo Vlastnosti _ Panel úloh nastaviť/zrušiť Zamknúť panel úloh; Automaticky ukrývať panel úloh; Používať malé ikony; v pop-up zozname nastaviť, kde sa bude zobrazovať... Umiestnenie ale tiež môže urobiť tak, že s kurzorom na Paneli úloh a stlač. ĽTM pohne smerom tam, kde chce ten panel mať (hore, dole, vpravo, vľavo).
skjarmila
01.03.14,12:45
:) veď mám napísané, že "stlačiť ľavé" ;)
misoft
01.03.14,12:47
Sorry - moje ďalekohľady zlyhali .....:D:D:D - opravil som.....
skjarmila
01.03.14,12:49
:D Alise má teraz aspoň komplet návod ako obsluhovať panel úloh :D
misoft
01.03.14,12:54
Od toho je tu Porada - Poradíme, poslúžime......;)
Ailise
12.04.14,14:09
Viem, že Chrome nemá spodnú lištu, napísala to tak, pretože tá lišta mi mizla len keď som otvorila prehliadač Google Chrome. A teda nešlo mi to nijak, ale nakoniec pomohlo reštartovať počítač. A nedávno sa mi to stalo znova, tentokrát tuším stačilo len zavrieť a znova otvoriť prehliadač.

V každom prípade ale ďakujem!