suma
29.03.06,11:54
Prosím o radu, máme firmu, ktorá nám vozí obedy, je platcom DPH, naša firma je tiež platcom dph. Firma nám na konci mesiaca vyúčtuje obedy jedne obed 54,-sk bez DPH, ja mám povinnosť odviesť dph v takej istej
hodnote ako si uplatním na odpočet alebo z hodnoty prijatej od zamestnancov? doteraz som odvádzala dph takú ako na odpočte. Ďakujem.
Tweety
29.03.06,09:57
Prosím o radu, máme firmu, ktorá nám vozí obedy, je platcom DPH, naša firma je tiež platcom dph. Firma nám na konci mesiaca vyúčtuje obedy jedne obed 54,-sk bez DPH, ja mám povinnosť odviesť dph v takej istej
hodnote ako si uplatním na odpočet alebo z hodnoty prijatej od zamestnancov? doteraz som odvádzala dph takú ako na odpočte. Ďakujem. Základom dane je cena stravného pre zamestnanca bez dph.
suma
29.03.06,10:13
Základom dane je cena stravného pre zamestnanca bez dph.

Plati aj keď máme zmluvu s danou firmou?
Tweety
29.03.06,10:14
Plati aj keď máme zmluvu s danou firmou?
Ty predávaš zamestnancovi jedlo,( poskytuješ službu), musíš odviesť daň.
suma
29.03.06,10:23
Ty predávaš zamestnancovi jedlo,( poskytuješ službu), musíš odviesť daň.

Áno, to chápem, len neviem či ju mám vypočítať z toho čo dostanem od zamestnancov t.j. 54 x 45% x počet obedov,alebo mám odviesť dph takú istú ako som si odpočítala (faktúra od firmy ) lebo dosiaľ som to robila týmto spôsobom.
Tweety
29.03.06,10:25
Áno, to chápem, len neviem či ju mám vypočítať z toho čo dostanem od zamestnancov t.j. 54 x 45% x počet obedov,alebo mám odviesť dph takú istú ako som si odpočítala (faktúra od firmy ) lebo dosiaľ som to robila týmto spôsobom. Koľko bude platiť zamestnanec za jeden obed?, 54 sa mi zdá veľa. Prosím napíš.
Tweety
29.03.06,10:29
Áno, to chápem, len neviem či ju mám vypočítať z toho čo dostanem od zamestnancov t.j. 54 x 45% x počet obedov,alebo mám odviesť dph takú istú ako som si odpočítala (faktúra od firmy ) lebo dosiaľ som to robila týmto spôsobom.
Ak si to robila týmto spôsobom, robila si to zle.
suma
29.03.06,10:32
Koľko bude platiť zamestnanec za jeden obed?, 54 sa mi zdá veľa. Prosím napíš.

54,- bez dph stojí jeden obed, z toho platí 45% zamestnanec to je 24,30 bez dph a krát počet obedov napríklad 22 t.j. 24,30x22=534,60 platí zamestanec a ja z toho vypočítam dph.
No doteraz som platila dph z faktúry od dodávateľa obedov.Teda dph na vstupe sa rovnala sume dph na vystupe.
Tweety
29.03.06,10:39
54,- bez dph stojí jeden obed, z toho platí 45% zamestnanec to je 24,30 bez dph a krát počet obedov napríklad 22 t.j. 24,30x22=534,60 platí zamestanec a ja z toho vypočítam dph.
No doteraz som platila dph z faktúry od dodávateľa obedov.Teda dph na vstupe sa rovnala sume dph na vystupe.
Zamestnanec platí aj dph. Ak Ti teda ostane k zaplateniu napr. 29.- základom dane na jedno jedlo bude suma bez dph t.j. 24,37, a daň 4,63. Neviem, prečo neprispievate so S.F. Treba to prekalkulovať.
Jana Acsová
29.03.06,10:45
Pre kontrolu vašej kalkulácie prikladám príklad z info na stránke DRSR:

Napríklad: Platiteľ si uplatnil odpočítanie dane pri nákupe tovarov a služieb v súvislosti s poskytovaním stravovania, pretože splnil podmienky upravené v § 49 až 51 zákona o DPH:


Cena jedla bez DPH........................................70,00 Sk
55% z nákladov spojených
s poskytnutím jedla (t.j. zo sumy 70,-Sk)...........38,50 Sk
Príspevok zo soc.fondu ..................................2,00 Sk
Základ dane bez DPH ....................................29,50 Sk
DPH 19% .................................................. ..5,60 Sk
Zamestnanec k úhrade ...................................35,10 Sk
ALBO
29.03.06,11:05
Pre kontrolu vašej kalkulácie prikladám príklad z info na stránke DRSR:

Napríklad: Platiteľ si uplatnil odpočítanie dane pri nákupe tovarov a služieb v súvislosti s poskytovaním stravovania, pretože splnil podmienky upravené v § 49 až 51 zákona o DPH:


Cena jedla bez DPH........................................70,00 Sk
55% z nákladov spojených
s poskytnutím jedla (t.j. zo sumy 70,-Sk)...........38,50 Sk
Príspevok zo soc.fondu ..................................2,00 Sk
Základ dane bez DPH ....................................29,50 Sk
DPH 19% .................................................. ..5,60 Sk
Zamestnanec k úhrade ...................................35,10 Sk

Janka , vy súhlasíte s tým, že cena jedla , z krorej sa má počítať 55% je cena bez dane? Tak ako je to v tomto usmernení?
Alebo čo si myslíte, z čoho má byť počítaných 55%?Ja si myslím y ceny s DPH.
Tweety
29.03.06,11:06
Janka , vy súhlasíte s tým, že cena jedla , z krorej sa má počítať 55% je cena bez dane? Tak ako je to v tomto usmernení?
Alebo čo si myslíte, z čoho má byť počítaných 55%?Ja si myslím y ceny s DPH. 55% sa počíta z ceny jedla bez dph. DPH si predsa uplatní, ak je platcom dph.
Janka to má správne.
suma
29.03.06,11:35
55% sa počíta z ceny jedla bez dph. DPH si predsa uplatní, ak je platcom dph.
Janka to má správne.

Ja ich počítam z ceny bez dph... len som myslela, že dph sa odvádza v takej istej výške ako na vstupe... a ešte sa chcem spýtať ako vypočítam koľko môžem prispieť na stravu zo SF, uričím si to sama? Prosim poraďte.
Tweety
29.03.06,11:39
Ja ich počítam z ceny bez dph... len som myslela, že dph sa odvádza v takej istej výške ako na vstupe... a ešte sa chcem spýtať ako vypočítam koľko môžem prispieť na stravu zo SF, uričím si to sama? Prosim poraďte.Najprv musíš zistiť, koľko budeš mať peňazí vo fonde. Ale podľa zákona o SF je tam tuším povinné prispievanie 30% fondu.
suma
29.03.06,11:48
Najprv musíš zistiť, koľko budeš mať peňazí vo fonde. Ale podľa zákona o SF je tam tuším povinné prispievanie 30% fondu.

ďakujem už som trochu múdrejšia!
Tweety
29.03.06,11:51
ďakujem už som trochu múdrejšia!
Vďačne aj inokedy, len nie často.:p;););)
suma
29.03.06,12:19
Vďačne aj inokedy, len nie často.:p;););)

Môžem ešte poprosiť môžete mi niekto vysvetliť postup ako si správne vypočitať prispevok zo SF, teda ako si mám správne vypočítať príspevok, môže byť aj nejaký príklad. Mám v tom menší zmätok. ďakujem.
Denda
29.03.06,12:20
Janka , vy súhlasíte s tým, že cena jedla , z krorej sa má počítať 55% je cena bez dane? Tak ako je to v tomto usmernení?
Alebo čo si myslíte, z čoho má byť počítaných 55%?Ja si myslím y ceny s DPH.
Už tu jeden článok od Janky máme:http://www.porada.sk/t15281-kalkulovan-cena-stravnho.html
Tweety
29.03.06,12:23
Môžem ešte poprosiť môžete mi niekto vysvetliť postup ako si správne vypočitať prispevok zo SF, teda ako si mám správne vypočítať príspevok, môže byť aj nejaký príklad. Mám v tom menší zmätok. ďakujem.
Zistíš, koľko budeš mať peňazí vo fonde, zistiš približ. počet obedov za rok a urobíš prepočet, koľko vyjde na 1 obed a uvidíš, či sa zmestíš alebo nie, a v akej hodnote.
ALBO
29.03.06,12:24
55% sa počíta z ceny jedla bez dph. DPH si predsa uplatní, ak je platcom dph.
Janka to má správne.

Už mi z toho šibe.
ZP hovorí:
(3) Zamestnávateľ prispieva na stravovanie podľa odseku 2 vo výške najmenej 55 % ceny jedla, najviac však na každé jedlo do výšky 55 % stravného poskytovaného pri pracovnej ceste v trvaní 5 až 12 hodín podľa osobitného predpisu. Okrem toho zamestnávateľ poskytuje príspevok podľa osobitného predpisu.
cena jedla je predsa cena s daňou pre zamestnanca.Chcete povedať že pri lístku 70+13,3= 83,3 platiteľ dane prispeje zamestnancovi 70x,55=38,5
a neplatiteľ prispeje. 83x0,55= 46, Podľa mňa ZP by mal pozerať na zamestnancov rovnako .
No a ako si vysvetlíte toto: je to v DUPP 1/2006 ako vysvetlenie §22 zák o DPH:str. 267.
"do marca 2005 od mája 2004 sa počítal príspevok 55% z ceny s DPH a od marca 2005 sa počíta 55% z ceny bez dane." Napísané osobou fundovanou pre zákon o DPH.
A z čoho vyplynul tento zásadný rozdiel v ponímaní ZP?
Tweety
29.03.06,12:28
Už mi z toho šibe.
ZP hovorí:
(3) Zamestnávateľ prispieva na stravovanie podľa odseku 2 vo výške najmenej 55 % ceny jedla, najviac však na každé jedlo do výšky 55 % stravného poskytovaného pri pracovnej ceste v trvaní 5 až 12 hodín podľa osobitného predpisu. Okrem toho zamestnávateľ poskytuje príspevok podľa osobitného predpisu.
cena jedla je predsa cena s daňou pre zamestnanca.Chcete povedať že pri lístku 70+13,3= 83,3 platiteľ dane prispeje zamestnancovi 70x,55=38,5
a neplatiteľ prispeje. 83x0,55= 46, Podľa mňa ZP by mal pozerať na zamestnancov rovnako .
No a ako si vysvetlíte toto: je to v DUPP ako vysvetlenie §22 zák o DPH:str. 267.
"do marca 2005 od mája 2004 sa počítal príspevok 55% z ceny s DPH a od marca 2005 sa počíta 55% z ceny bez dane." Napísané osobou fundovanou pre zákon o DPH.
A z čoho vyplynul tento zásadný rozdiel v ponímaní ZP?
NEdovoľ aby zašibalo.;)
MInimálne prispeje z nákladov 55% z ceny jedla bez dane, ale môže maximálne 55% z 89.-(stravné podľa zákona o CN). Ak je platiteľ dane tak daň na vstupe (po starom) si uplatní v odpočte dane. Stále to bola cena bez dane. Hovorím o platcovi dph.
ALBO
29.03.06,12:52
Twenty , nikde neni napísané z ceny bez DPH. Aj Avo v tej svojej práci pripúšťa názorové rozdiely na toto. Ja si včak nemyslím , že tu môžu byť rôzne názory, lebo cena jedla je naozaj podľa zákona o cenách cena s DPH.
A už vôbec si nemyslím že sa zmenila, kôli rozhodnutiu súdneho dvora tak ako sa od toho odvíja vysvetlenie tvorkyne zákona o DPH. Alebo vy ste ju do marca 2005 posudzovali inak (tých 55% ste dávali y ceny z DPH, tak ako to píše v tom článku)?čo sa zmenilo? Keď vyšlo toto usnernenie a bola som u nej na školení, pýtala som sa jej prečo z ceny bez DPH? Nevedela odpovedať a odkázala ma na iné odbory . Ale to usmernenie k výpočtu DPH dali oni.
Pripojím ešte kúsok z neoficiálneho stanoviska sekcie dane z príjmov, neviem či vyšlo:
6. K príspevku zamestnávateľa na stravovanie a daňovým výdavkom

V súlade s ustanovením § 19 ods. 2 písm. c) štvrtým bodom zákona, daňovým výdavkom sú príspevky na stravovanie zamestnancov poskytované za podmienok ustanovených osobitným predpisom. Podmienky pre poskytovanie príspevku na stravovanie sú uvedené v § 152 Zákonníka práce. V súlade s ustanovením § 152 ods. 3 Zákonníka práce, zamestnávateľ prispieva na stravovanie vo výške najmenej 55% z ceny jedla, najviac však na každé jedlo do výšky 55 % stravného poskytovaného pri pracovnej ceste v trvaní 5 až 12 hodín.

Z uvedeného vyplýva, že ak 55 % z ceny jedla presahuje 55 % zo sumy stravného poskytovaného pri pracovnej ceste v trvaní 5 až 12 hodín, ktorá je ustanovená opatrením vydávaným Ministerstvom práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky podľa § 5 ods. 2 zákona č. 283/2002 Z. z. o cestovných náhradách (ďalej len „opatrenie ministerstva práce“), ktorá napr. v súčasnom období je 44 Sk, je táto suma stravného, ustanovená opatrením ministerstva práce, uznaná za daňový výdavok. Ak 55 % z ceny jedla je suma rovná, resp. nižšia ako limit 55 % zo sumy stravného poskytovaného pri pracovnej ceste v trvaní 5 až 12 hodín ustanovenej opatrením ministerstva práce, je za daňový výdavok uznaný zamestnávateľom poskytnutý príspevok vo výške najmenej 55 % z ceny jedla, limitovaný sumou vypočítanou stravného poskytovaného pri pracovnej ceste v trvaní 5 až 12 hodín vyhlasovanou opatrením ministerstva práce (t.j. v uvedenom prípade môže byť príspevok poskytnutý až do výšky ceny jedla). Výška príspevku je vypočítaná z ceny jedla vrátane dane z pridanej hodnoty.......

A podľa mňa toto má logiku v nadväznosti na zamestnanca.