podmenavylet
02.03.14,17:44
Zdravím všetkých,

chcem Vás veľmi pekne poprosiť o rady a typy. Som úplná začiatočníčka a hľadám niekoho na výlety z BA - hocikam. Ide mi najmä o víkendy (dlhšie cesty si nemôžem plánovať) a skôr o kochanie sa krajinou a radosť z cesty, než o lámanie rekordov. Ideálny je človek, ktorému/ktorej odrástli deti a hľadá aktívne trávenie voľného času, ale pritom to nie je nejaký lazar (lebo fakt chcem niečo dlhodobé a živé :) a ak by to bol muž, nech to nie je nejaký zúfalec, ktorý hľadá vzťah/sex. Proste mal by to byť normálny človek, ktorý naozaj chce chodiť na túry.

Dala som si inzerát na dobrodruh.sk, ale cítila som sa trochu zvláštne, lebo mám 36 a väčšinou tam boli ľudia do 30 (max. 33). Pozrela som aj zoznamku - spoločné akcie, ale to bolo v podstate naozaj o hľadaní partnera, resp. niečoho nezáväzného na leto. Na hiking.sk som si (kvôli nulovým skúsenostiam) netrúfla.

Chcem sa opýtať, či mi niekto viete poradiť, akým spôsobom nájsť parťáka/parťáčku na turistiku? Chcem sa vyhnúť rôznym nedorozumeniam ;) Vopred veľká vďaka.
lujza.j
02.03.14,17:20
arizona
02.03.14,20:08
Skoro v kazdom meste,obci,ci okrese je nejaky turisticky klub. Popytaj sa,alebo vy vygoogli podla bydliska, urcite nieco najdes. Aj u nas v okoli ich zopar funguje a uplne bez problemov chodi spolu aj mladez,aj stredny vek, aj dochodcovia. Zalezi od kondicky a trasy tury...
viktorviktor
05.03.14,13:09
osobne by som začal hľadať vonku kde chodím či chcem byť, alebo tu http://kbt.kluby.hiking.sk/
podmenavylet
05.03.14,14:26
ďakujem veľmi pekne všetkým za pomoc, ste fakt super :)
podmenavylet
05.03.14,14:27
ďakujem :)
podmenavylet
05.03.14,14:28
ďakujem veľmi pekne, hneď sa prihlásim :)
viktorviktor
05.03.14,18:52
srandičky, srandičky, hovorí sa vykonám :-)
podmenavylet
06.03.14,10:02
:D sir yes sir :D