Lusssy
03.03.14,16:34
Ahojte, má niekto skúsenosti so založením a spravovaním facebookovskej stránky alebo skupiny? Ide mi o to aby som mohla pridávať fotky do albumov, príspevky a bolo to dostatočne viditeľné pre všetkých, ktorým sa to páči. Tiež aby tam bola schránka kde mi budú posielať správy. Ja som síce dala "like" na viaceré zaujímavé stránky ale ich novinky sa mi nezobrazujú, iba raz za čas. Kamarátka má zas skupinu a to mi vždy pri pridaní aktuality blikne v novinkách. Nevýhodné je to ale kvôli tomu, že tam sa nedajú robiť albumy a vidno prispievateľa ako osobu. Ja chcem odprezentovať firmu no a myslím, že cez stránku je to serióznejšie. Ďakujem
mirko70
03.03.14,15:47
Zdravím...Ak sa jedná o vlastnú firmu,stránka je ideálny spôsob.Skupina je vhodná skôr na diskusie.Moju stránku využívam aj ako odkaz či rozcestník webovej stránky...množstvo variácií.
Lusssy
03.03.14,15:57
dakujem, a ako ale dosiahnut aby aktualitu co pridam videli vsetci tí co dali na nu like v hlavnych prispevkoch na svojej stene?
mirko70
03.03.14,16:22
pokiaľ si ju sami nezablokujú v nastaveniach,tak ju vidieť budú.
Lusssy
03.03.14,16:23
no ale mne sa napríklad páči viacero stránok, bloknuté ich nemám a aj napriek tomu sa mi neukazujú ich novinky
Onko
03.03.14,16:27
Facebook neukazuje všetky správy všetkým fanúšikom. Chce tým donútiť firmy, aby si platili reklamu.
Lusssy
03.03.14,16:38
aha to som nevedela, takže lepšie je ísť do skupiny alebo si vytvoriť akože profil osoby a popridávať si ľudí do priateľov
mirko70
03.03.14,16:40
Na stránke ktorá sa mi páči stlačím odoberať.Ono to väčšinou zaberá vtedy ak ľudia klikajú na príspevky alebo zdieľajú príspevky.Vtedy je väčšia pravdepodobnosť,že to ľudia dostanú. V každom prípade to nebude hned.Chce to troška trpezlivosti.V administračnom paneli sa budú ukazovať plody vašej práce :)
Lusssy
03.03.14,16:50
no ja asi skúsim tú skupinu a uvidím, chcelo by to viacej názorov :-)
kopretinka
31.03.14,19:40
Erika686
02.04.14,05:05
Takto som to chcela urobit pre manzela, spropagovat jeho firmu, len som sa bala, ci za co nebude musiet platit ako reklama (http://www.porada.sk/reklama#__AUTOKW) (podmienky sa mi nechcelo citat :-p )