dudko
29.03.06,15:04
Robim manzelovi PU, nemaju ziadnych zamestnacov, iba sem tam nejakeho dohodara, prave jeden volal, ze potrebuje od nas doklad o prijmoch k DP, ako to mam spravit? :eek: nikdy som to nerobila
dakujem
ľoška
29.03.06,13:14
Nájdi si tu na porade v časti tlačivá-personalistika potvrdenie o zdaniteľnej mzde a vypíš podľa predtlače. Samozrejme vypíšeš len údaje, ktoré sa Ťa týkajú.
Palino
29.03.06,13:15
Robim manzelovi PU, nemaju ziadnych zamestnacov, iba sem tam nejakeho dohodara, prave jeden volal, ze potrebuje od nas doklad o prijmoch k DP, ako to mam spravit? :eek: nikdy som to nerobila
dakujem
Mali by ste mať urobený pre každého zamestnanca, resp. dohodára mzdový list a tam by mali byť všetky potrebné podklady na vyplnenie potvrdenia. Tlačivo potvrdenia pripájam.
pozit
29.03.06,13:16
Robim manzelovi PU, nemaju ziadnych zamestnacov, iba sem tam nejakeho dohodara, prave jeden volal, ze potrebuje od nas doklad o prijmoch k DP, ako to mam spravit? :eek: nikdy som to nerobila
dakujem

Normálne mu vypíšeš tlačivo "Potvrdenie o zúčtovaných a vyplatených príjmoch FO zo ZČ, o zrazených preddavkoch na daň z týchto ........", ktorého kópiu si on priloží k DP, ktoré si podáva.
Pekný zvyšok "upršaného" dňa!
dudko
29.03.06,13:23
dakujem, treba tam uviest aj to co sa odvadzana to urazove poistenie do socialky, ci ako sa to presne vola?
Tweety
29.03.06,13:26
dakujem, treba tam uviest aj to co sa odvadzana to urazove poistenie do socialky, ci ako sa to presne vola? To neplatí zamestnanec, ale zamestnávateľ, takže nie.
lenkak
29.03.06,15:57
Na tlačivo vypisuješ len čo sa týka zamestnanca.