monk356
04.03.14,14:36
Zdravim budem potrebovat radu ohladom kupe stavebných materialov cez internet niekto mi vravel ze sa to oplati dovoz je potom zdarma a cenove ponuky su podstatne lepsie. Da sa takto ušetriť kupov cez net. Nakupovala už niekto taketo veci cez internet???Vdaka
simon7
06.03.14,18:17
Hej presne, teraz riešim podobný problém. Čosi som o tom počul aj pozeral na nete, že ten odvoz je výhodný pre veľké veci a tým pádom netreba zháňať auto na prevoz. Ale nikde na žiadnej diskusii som nenašiel ľudí čo by to využili, tak snáď nám niekto poradí, že či je to fakt také výhodné ako tie firmy propagujú.
buchač
06.03.14,18:28
Videl som na nete nejaké takéto ponuky ...
Napríklad prvú v poradí po zadaní výrazu v Googli vyhodilo toto

Stavebniny najlacnejšie na Slovensku, doprava zadarmo
http://www.internetovestavebniny.sk/
Kde si robia reklamu , že dovoz zdarma .

ALE ďalší link vraví

Doprava


Dovoz tehál v množstve 18 paliet a viac na celom území Slovenska je zadarmo. Pri menšom počte paliet (minimálne 8) sa platí jednorázový príplatok 26 EUR. Tieto ceny sú za dopravu automobilom bez hydraulickej ruky - to znamená, že na vyloženie kamiónu si musíte zaobstarať mechanizmuz na jeho vyloženie. Túto službu vieme zabezpečiť aj my dopravou automobilom s hydraulickou rukou, ktorý Vám tehly privezie a vyloží. Príplatok za túto službu je 120 EUR za každý kamión (do kamióna sa zmestí 18-20 paliet).

...atď
http://www.internetovestavebniny.sk/doprava

Ako sa vraví ....ZADARMO ani kura nehrabe ...;)

Ale všetko je o hľadaní v tých obchodných podmienkach ....atď...
Peggynka
08.03.14,10:35
Nie je to až také ružové...Urobila som si prieskum a nevyužila som to.Obišla som si stavebniny v okresnom meste a u jedného dojednala zľavu.Mnoho odberateľov má až 30% zľavy v predajniach a keď si takého nájdeš,ušetríš veľa.Všetko je to o tvojej šikovnosti a stykoch.Napr. toto som kupovala za 2,90€ (s DPH):
http://www.onlinestavba.sk/lepiace-hmoty?mvj-310-jemna-vapenna-omiet-na-rucne-sprac-interier&itemId=3402
Inak je to firma málo známa a vyrába to nemecký majiteľ (Veľký Meder),pričom mi odborník povedal,že jeden z mála výrobcov,ktorý dodržuje technologický postup výroby.A majstri potvrdili,že sa s ňou výborne pracuje.Marí sa mi,že od iného výrobcu som takéto omietky videla v Ba..xe(rovnaká hmotnosť) za vyše 8,-€.A to už je sakra rozdiel!
monk356
10.03.14,20:37
doplnim ze ide o sklennu vatu Knauf alebo ina zalezi na cene a vela sklennej vaty kedze potrebujeme aj do strechy aj na podlahy vyrovnat nejake skoky a nerovnosti skusim to prepocitat o kolko by to cca m2 slo a toto si urcite vozit sam nebudem chce to dovoz a popripade ak bude dobra skusenost tak aj ine stavebne veci ....pozriem co ste mi poradili a pokracujte dalej zatial dakujem
papap
13.03.14,07:04
zdravím, treba si davat pozor na to, hlavne tá doprava, a poriadne si to zistit, lebo nam sa stalo, ze bol dovoz "zdarma" ale naozaj len v úvodzovkách, lebo sme pekne krásne zacvakali.
monk356
14.03.14,18:46
ved to tie ceny su velmi rozdielne ja len dufam ze sa nejako dohodneme ide mi hlavne o ten dovoz
nemam si to ako sam priviezt a je toho veľa potrebujem 78 balickov tej vaty to by som otacal cca 8-9 krat autom a stavebniny su riadne daleko
papap
17.03.14,19:16
monk356
08.04.14,21:19
pacil sa mi postoj tyhto stavebnin jednoduche rychle jednanie a doparava gratis opet dakujem za spolupracu ste tu najlepsi radcovia