JanaSys
29.03.06,15:44
Ahojte,
nevie mi niekto poradiť softvér, ktorý dokáže napríklad podľa rozmerov obalov spočítať optimálne rozloženie na palete, ideálne to aj graficky zobraziť? Malo by to patriť pod logistiku pre účely efektívneho využívania ložnej plochy napríklad skladov, kamiónov a podobne. Nemusí to byť nič komplikované, stačí ka pri rozmeroch narp. palety mi pri rôznych uloženiach a rozmeroch kartónov spočíta, koľko sa ich tam vôjde.
Ďakujem
Jana
Nop
04.04.06,20:05
Viem o niečom podobnom - pre optimalizáciu nárezových plánov pre výrobcov nábytku. Podobné je to v tom, že sa program taktiež snaží do danej plochy
vtesnať čo najviac obdĺžnikov a štvorcov. Pozri www.rksoft.sk (http://www.rksoft.sk) - sú to tí istí, čo majú aj Formik :)
JanaSys
04.12.06,14:06
Náhodou som po čase zablúdila do tejto témy. Softvér na optimalizáciu uloženia krabíc na palete sme našli (Nemecko) , dokonca aj taký, čo vie optimalizovať naloženie kamióna (USA). Takže ak by mal niekto záujem, môžem poskytnúť bližšie info.
caino
16.02.07,09:13
rad by som info
JanaSys
16.02.07,10:25
Zdravim,
cez SS Ti pošlem kontakt na kolegu, ktorý to má u nás na starosti. Neviem odkial si, ale už sa spolu dohodnite na detailoch.
maričku
28.03.07,05:09
Zdravím, až teraz som si prečítala, že máš info o softvéri na logistiku. Nemohla by si mi dať kontakt. Ďakujem. M.
JanaSys
28.03.07,05:21
Bohužiaľ len na optimalizáciu paletovania. Pošlem SS.
j.s
28.03.07,06:09
Skus logisticke informacne systemy - MFG pro alebo modularnu strukturu Sap-u