dostanodmenu
05.03.14,07:53
Chobot
05.03.14,07:02
Na stránke www.profesia.sk alebo akejkoľvek inej stránke s pracovnými ponukami.
Chobot
05.03.14,07:06
Ja poznám jedného - je síce dôchodca, ale vie perfektne programovať dierne štítky....

Sorry, ale táto otázka si koledovala o takú odpoveď. Si myslíš, že sa ti ozve nejaký programátor na takto zadanú tému? Treba uviesť viac - v akom jazyku, aký program - potrebuješ pre existujúci program, alebo chceš vytvoriť vlastný?
dostanodmenu
05.03.14,07:08
:) to mi je jasne len tam kazdy ocakava ze za svoju pracu dostane hned peniaze....len ja ponukam skor podiel zo zisku nez hned peniaze....a taky co su ochotny to akceptovat je malo
bodliak
05.03.14,07:09
Žofku a Karla programujem excelentne.
Čo potrebuješ ?
Chobot
05.03.14,07:11
Aha, ty potrebuješ šikovného a blbého programátora. Ktorý ti dá svoju robotu zadarmo a bude čakať niekoľko rokov, kým skrachuješ a nakoniec nedostane nič. Už tomu rozumiem.
taiko
05.03.14,07:16
.
1. Uloha?
2. Programovaci jazyk?
2. Pozadovane skusenosti?
bodliak
05.03.14,07:23
To poznám. Programovalo sa do zblbnutia, za podiel na zisku. A nakoniec sa vykázal zisk 800 Sk. Áno, osemsto korún slovenských, lebo v nákladoch bol aj kávovar a chladnička, ktoré išli do majiteľovej domácnosti.
dostanodmenu
05.03.14,07:29
Pani, takto....som tu new a preto sorry ak moja prva otazka nebola dostatocne konkretna....lenze pointa je v tom ze ja sa v programovacich jazykoch nevyznam a ani nechcem vyznat......ja nemam sajnu akym sposobom alebo akym carovnym prutikom to manici dokazu naprogramovat aby to islo tak ako malo....v podstate to ani nepotrebujem vediet.....ja mam dost detailnu predstavu o projekte s ktorym potrebujem pomoct pretoze naprogramovanie web stranky presne podla mojich predstav je alfa omega celeho projektu.
Samozrejme ze sa teraz mozno pousmejete a poviete si ze jeeeeezisa takych jak si ty tu bolo a aj stale je na stovky......lenze ja nechcem nic zadarmo....mam rodinu, mam deti, pracujem, zijem ako sa da a urcite mi date za pravdu ze to neni nic vynimocne ak napisem ze nemam tolko penazi na to aby som proste hned zaplatil programatorovi za jeho pracu.....preto ponukam inu formu dohody ci uz podielom zo zisku alebo podielom vo firme alebo podobne.....a ano je to urcity risk pretoze clovek nikdy nevie ci zrovna jeho napad bude uspesny a preosperujuci......ale tak s takym istym rizikom musim pocitat aj ja......
dostanodmenu
05.03.14,07:31
pozri bodliak......hladam len sposob ako sa inak dohodnut nez ihned zaplatit.....pre mna za mna nech je to aj na mesacne splatky.......alebo ja neviem....len akekolvek taketo ustpky programatori neradi robia a ja ich celkom aj chapem pretoze sa obavaju ze s nimi aj tak vydr.....bu.....
taiko
05.03.14,07:37
obavam sa, ze do toho nik, specialne na Slovensku nepojde. Mozno mas vynikajuci napad, ale ziadny napad sa predsa nemoze zaobist bez investicii. Tou investiciou (a asi nie jedinou) je v Tvojom pripade je odmena programatora.
Nik Ti nebude robit zadarmo. Ty by si robil zadarmo? Kto zaplati programatorovi pracu, ak Tvoj projekt nevyde? S TVOJIM rizikom nikto pocitat nemusi. To co chces je ako keby som prisiel k vyrobcovi polnohospodarskych strojov, ze chcem nejake stroje, ale zaplatim ich az ked zasadim, vypestujem, pokosim, pomeliem, urobim cesto, upeciem a predam chleba.
dostanodmenu
05.03.14,07:43
Ano to mas pravdu je to velmi malo pravdepodobne ze niekto do toho pojde za takychto podmienok.....lenze ked nemam inu moznost tak to musim riesit iba nejakym takymto sposobom.....a investicie? samozrejme ze je potrebna aj investicia a nie jedna ale v tomto pripade je podstatnejsia skor nie financna investicia ale skor ochota tomu venovat cas a energiu.......ale to v kazdom podnikani......pozri taiko, skus mi teda poradit akymk inym sposobom by som sa dopracoval k spolupraci s programatorom bez toho aby ihned ocakaval peniaze za svoju pracu?
veronikasad
05.03.14,07:51
Držím ti palce, aby si našiel programátora, ktorý spoluprácu s tebou bude mať ako svojho koníčka, lebo inak si neviem predstaviť z čoho počas tohto obdobia bude živiť svoju rodinu ...
bodliak
05.03.14,08:03
Pre takých, ako si ty, sú tu úvery pre podnikateľov.

Podnikateľ je ten, kto má byť presvedčený o úspechu svojho konania a prevziať na seba riziko.
dostanodmenu
05.03.14,08:03
:) vdaka a aj ja dufam ze najdem takeho blazna co obetuje kus svojej prace do idei ktora sa moze casom rozrast a prosperovat....blazna ktoremu v tomto pripade nepojde iba o peniaze peniaze penia a peniaze ale hlavne o ten pocit ked sa stane spoluzakladatelom niecoho co funguje.....na taketo pocity uz ludia v podnikani asi davno zabudli ja viem a na zivot su dolezite peniaze ale tak ako pisem.....snad takeho blazna najdem
dostanodmenu
05.03.14,08:06
u mna uver pre podnikatela nehrozi nakolko pracujem v statnej sfere...
arizona
05.03.14,15:01
pozri von oknom...urcite tam stoji zastup sikovnych programatorov,ktori ti vykonaju pracu za tvoje pekne oci a sluby do buducna! Sorry,zobud sa...
dostanodmenu
06.03.14,09:12
joj ludkovia ja som az moc prebudeny z tejto doby.....je mi JASNE ze len tak zadarmo mi nikto nic NEDA tak si prosim odpustite komenty ktore mi iba akoze maju otvorit oci.......ale asi je to moja chyba kedze som asi presne nedefinoval co vlastne hladam......takze oprava: hladam PROGRAMATORA-PARTNERA-SPOLUMAJITELA-PARTAKA v jednej osobe........cloveka pre ktoreho zisk neni prvorady ale chce troska zamakat tak ako ja na projekte o ktorom som presvedceny ze bude mat uspech v globalnom meritku........takze tu je to presnejsie definovane.....dakujem za pripadne rady, pomoc, odporucania.
A ci uz si o tom myslite hocico tak vam to ani jednemu neberem je to vas nazor tak isto ako ja mam nazor na celu vec.......a aj keby som mal oslovit a pytat sa na xyz pocte for a xyz pocet ludi a aj keby som mal koli tomu vyzerat ako naivny debil z poradovym cislo 1268 1586 tak to NEVZDAM.
Zelam pekny a uspesny den.