Štuplina
05.03.14,11:00
Potrebovala by som poradiť. Chcela by som kúpiť kamarátke k sviatku hodinky alebo náramok, ale neviem vybrať. Viem, že sa jej páčia doplnky z tejto stránky: ... takže tam aj vyberám. Majú tam veľmi veľa krásnych kúskov a ja už neviem čo vybrať. poraďte prosím! čo by sa páčilo vám? Kamarátka má 26r. a oblieka sa elegantne.
kopretinka
05.03.14,10:06
čo by sa páčilo mne sa nemusí páčiť kamarátke.Chceš jej kúpiť tie plastové? :D Alebo obetuješ 500-1000eur?
Alebo len robíš reklamu?
buchač
05.03.14,10:22
Na rovinu ???

Ak tieto hodinky sú krásne kúsky , tak potom sorry ....
Keď je aj taká elegantná ... pane bože pomáhajže .....;)

Reklamu neriešim ... každý normálny jedinec , pozrie a pobehne na wécko ...
Chobot
05.03.14,10:45
Ostránená reklama.
Štuplina
05.03.14,14:16
nekúpim ani plastové a ani nerobím reklamu, len som hodila otázku do davu a dúfala, že sa tu nájdu normálni ľudia a poradia čo by sa mohlo páčiť, ale tak asi na každom fóre sa nájdu ľudia, čo nemajú čo robiť, tak pridávajú zbytočné komentáre...
Štuplina
05.03.14,14:24
buchač, ty tiež nemáš čo robiť, keď sem píšeš toto?
normálna otázka a tvoja úplne zbytočná odpoveď. ak nechceš poradiť, tak ignoruj...
Ale ako vidím aj ty aj kopretinka ste častými prispievateľmi na tejto stránke. Ak to tak potrebujete, tak len pokračujte ďalej a žite si svoj virtuálny život. ja si idem žiť ten svoj skutočný :)
Štuplina
05.03.14,14:26
môžete mi prosím vysvetliť, prečo bola odstránená adresa stránky? ďakujem
Chobot
05.03.14,15:26
Hej, z pohľadu moderátora stránky sa to javí ako reklama. Dnes sem prídeš, zadáš otázku a rovno s odkazom na nejakú stránku predajcu bižutérie. A chceš, aby si ju poraďáci prelistovali a prezreli tovar, čo sa tam ponúka.

Uzanl by som to ešte, keby si dala odkaz na konkrétne 2 hodinky, že ktoré z nihc by sme doporučili. Ale nie na celú stránku, že "z toho mi niečo vyberte".

Nepoznáme ťa, si tu prvý deň, tak ako mám vedieť, či neide len o reklamu?

A otázku si zadala na verejnú diskusiu, tak musíš rátať s rôznymi reakciami, aj keď ti budú proti srsti. Prečo by sa každému mal páčiť dizajn, ktorý sa páči tebe?

A čo keď je to tvoja stránka a hľadáš si klientov?
buchač
05.03.14,16:17
Sia pusa .......a pozdravuj elegante elegantnú kámošku s elegantnými hodinkami , ktorá sa elegantne oblieka ...

Teraz poriešim tú Tvoju stránku .
Si myslíš , že jeden nepozná reklamu na určitú stránku ???
Ešte veľa mliečka musíš vypiť , aby si dospela...;) lebo predpokladám , že ste rovesníčky ( viď vek elegantnej kámošky ) ....
lujza.j
05.03.14,16:23
arizona
05.03.14,16:34
elegancia "a la" Mojsejovci :-D
Tweety
05.03.14,16:38
Záleží od vkusu, či nevkusu?
lujza.j
05.03.14,16:47
mne sa páčia pri tejto značne by som "to" zvládla....ružové zlato, diamanty...len som smutná z tej ceny:(46,900.00 €