Carsgirl
06.03.14,14:12
Dobrý deň prajem, mala by som jednu otázku na tie poznámky, prvýkrát podávam DP PO, firma fungovala v 2013 krátko neje toho veľa nejako, ale tak musí sa poslať všetko :) poznámky je potrebné odosielať vždy v počte strán, okolo 24-25, alebo ak program vyhodí napr 4, pretože toho fakt firma veľa nemá..môže byť? :) ďakujem za odpovede :)
A stretli ste sa prosím Vás s tým žeby Vás daňový úrad upozornil na nesprávnosť údajov v poznámkach, či to až tak veľmi kontrolujú? Resp, dávajú aj pokuty? Vďaka :)
tictac7
06.03.14,13:54
robila som firmu, čo toho fakt veľa nemá - poznámky mám na 18 strán. Položky v poznámkach musia byť predsa uvedené všetky a ak sa Ťa niečo netýka, tak tam musí byť napísané, že ÚJ nemá náplň pre túto položku.
Poznámka - to aký soft Ti spravil poznámky na 4 strany?
Carsgirl
06.03.14,14:24
ak si odskrtnes v programe pri tlaci "Tlacit polozky bez obsahovej naplne" myslim ze je to jasne :D inac mi vyslo 11str. aale program je dobry, len ja sa este len ucim :) Nevies ako ocenit casove rozlisenie prosim? :) a ten program "OMEGA od KROSU"
Beata
25.03.14,18:07
Aj mne vyšlo 11 strán z Omegy (aj s úvodnou)
Carsgirl
26.03.14,10:35
Aj mne vyšlo 11 strán z Omegy (aj s úvodnou)
:) nakoniec som to vsetko prepisala na tlacivo zo stranky financnej spravy, lebo som si nebola ista ci mozem to z omegy..