Marianna01
29.03.06,21:22
Tak dlho som sa tešila na chvíľu, keď budem môcť napísať - HOTOVO! Práve som dokončila posledné DP - to je úľava :):):)
Soňurka
29.03.06,19:26
Gratulujem Ti !;)
kukučka
29.03.06,19:27
To ti verím! A blahoželám! Nechcem ti kaziť radosť, ale aj vytlačené, polepené? Lebo ja som dopísala a chcela dokončiť fascikel a miesto tuho šuťákujem a receptujem :D
aj toho, aj tuho :)
Marianna01
29.03.06,19:32
To ti verím! A blahoželám! Nechcem ti kaziť radosť, ale aj vytlačené, polepené? Lebo ja som dopísala a chcela dokončiť fascikel a miesto tuho šuťákujem a receptujem :D

tuho, či toho? :D:D:D

Ale hotovo, pricvakané, predierkované, založené do análov. Mimochodom, viete, že založiť do análov neznamená vždy strčiť do ri...?
džana
29.03.06,19:34
ale vám je hej ja mám ešte 12 ks pred sebou! A celý apríl budem tlačiť, cvakať, lepiť.......................
Marianna01
29.03.06,19:34
A ďakujem za gratulácie, kytice pošlite poštou :D:D:D
Marianna01
29.03.06,19:38
ale vám je hej ja mám ešte 12 ks pred sebou! A celý apríl budem tlačiť, cvakať, lepiť.......................

tak to si trúfaš dokončiť do piatku! Paráda. Ja by som už padla dole hubou (pardon za výraz).Tento mesiac som urobila 27 priznaní a nespočetné množstvo áčok. Z tých 27 - 5 PO. No a viac ako polovica boli známi igelitkári, čo som musela robiť komplet účto, kontroly, a všetky tie veci okolo. No denne som končila medzi 2-3 nadránom. Ráno o 6,30 budíček, sadať na bicykel a poďho s dieťaťom do škôlky. Dofrčať domov a začať krasojazdu za PC. O 15,00 som opäť frčala do škôlky, atď atď
Mám pokrk celého účta, až do pondelka ma nikto pri papieroch neprichytí. Píšem pri papieroch, lebo pri PC budem určite - na porade... :D
Beata
29.03.06,19:42
Gratulujem aj ja k tomu výkonu... @-.--´-
Ja končím 31.03. a dúfam, že stíham poštu... :eek:
Marianna01
29.03.06,19:47
Ja končím 31.03. a dúfam, že stíham poštu... :eek:

Ano, to poznám - vlani to istila bratislavská hlavná pošta... U nás je len do 18.00 - tak sme frčali do Blavy, a stihli sme... :D
Preto som tohto roku sa chcela vyvarovať takýchto vecí. No to je slovosled!
Ružena
29.03.06,19:49
Bea, niektoré bratislavské pošty majú otvorené dlho do noci, takže keď ti zabuchnú dvere pred nosom u Vás, naštartuj tátoša a cvalom do BA.
džana
29.03.06,20:01
No snáď to zvládnem, som už grogy, lebo už pár nocí tiež líham tak cca o 4 nadránom. Bude to ešte fuška do piatku večera a potom budem týžden spať ! Uf mám toho plné zuby, každý rok si vravím, že takto nie, a stále sa nekám ukecať !
Melnick
29.03.06,20:11
Tak dlho som sa tešila na chvíľu, keď budem môcť napísať - HOTOVO! Práve som dokončila posledné DP - to je úľava :):):)

:D:D :D ........................:mee: :mee: :mee:
Marianna1 ................. moja maličkosť

Ale aj tak gratulujem:)
Beata
29.03.06,21:05
Bea, niektoré bratislavské pošty majú otvorené dlho do noci, takže keď ti zabuchnú dvere pred nosom u Vás, naštartuj tátoša a cvalom do BA.

Joj ako dobre... ak nestíham, tak nie že by som naštartovala tátoša, ale mailom pošlem Tebe, aj na benzín Ti pošlem (aj 6,20 / km) a bude vybavené :)

btw už sa teším na tie Tvoje "lavicové" tanečky :D
endrju
30.03.06,06:43
A čo tak podanie elektronickou cestou? Už by to mohlo byť samozrejmosťou v čase búrlivého rozvoja internetu aj na Slovensku :D
ormika
30.03.06,06:54
Ešte vytlačím dve daňové FO a tiež mám HOTOVO! Tak sa teším, už mám tiež toho plné zuby aj trochu :D . Prajem krááásny deň..... a ozaj... konečne som už spala v noci ako normálny človek....a neviem sa nejako dospať....
Jozef Mihál
30.03.06,08:04
Aj ja hlásim hotovo, síce šlo len o moje DP a DP mojich dvoch stavebnosporiacich detí, ale i tak to dalo zabrať.
Tweety
30.03.06,08:05
Aj ja hlásim hotovo, síce šlo len o moje DP a DP mojich dvoch stavebnosporiacich detí, ale i tak to dalo zabrať.
A čo konateľka Jozef? Tá nepodávala?;)
Jozef Mihál
30.03.06,10:21
Konateľka neplatila žiadne zrážkové dane (deti do 1 roka neplatia nič, viď § 70 ZDP), takže načo DP.
Jana Acsová
30.03.06,10:33
Aj ja hlásim hotovo, síce šlo len o moje DP a DP mojich dvoch stavebnosporiacich detí, ale i tak to dalo zabrať.Jozef takže Ty si nás pripravil o kšeft?
Jozef Mihál
30.03.06,10:40
Trhová ekonomika Janka, Tvoja ponuka bola príliš drahá.
Jana Acsová
30.03.06,10:41
Omyl ... daňová povinnosť Tvojich detí príliš nízka.
KEJKA
30.03.06,11:39
aj ja hlásim HOTOVO..... :p :p :p
posledné CF pred sekundou odoslané mailom,
posledné odobrené poznámky odovzdané klientovi:D :D ,
posledné DPPO odkonzultované.
Idem na nákupy, večer doplatím DP :mee: :mee: /svoje/
zajtra urobím ešte inventúru, či som na niekoho nezabudla.
A pečiem kubánsku tortu, či banánovú....
tá prvá mala úspech.:D :D :D :D :D :D
Milan Benka
30.03.06,12:00
Závidím Vám, práve mi doniesli ďalšie dve SZČO, chvalabohu jedno bude na paušál.výdavky.
evina
30.03.06,12:30
Hlásim hotovo:) Hotovo s s fyzickou kondíciou /totálna vyčerpanosť z nedostatku spánku/ aj so všetkými klientami /myslím skončené externé práce/ a teraz už iba húra na moje, keď sa trochu spamňtám... Veľa síl ostatným:)
va1ke
30.03.06,12:32
Aj ja sa musím pochváliť. Odovzdala som posledné DP. Hurá konečne prvý víkend volný!!!
Muška
30.03.06,12:36
Hlásim hotovo:) Hotovo s s fyzickou kondíciou /totálna vyčerpanosť z nedostatku spánku/ aj so všetkými klientami /myslím skončené externé práce/ a teraz už iba húra na moje, keď sa trochu spamňtám... Veľa síl ostatným:) Evinka , a už odlož tie Be-be z jednej ruky a klobásu z druhej ruky. Zašpiníš si ten teplákový kostým :D

Doplním: ja už som si ho zašpinila :D
Johanka
30.03.06,12:36
Ja musím ešte chvíľu vydržať, ale ak dodržím plán práce, zajtra poobede budem utierať v kancelárii prach. Milujem pohľad na (skoro) prázne police.
Od pondelku budem zapĺňať....
ondrejvla
30.03.06,12:38
Aj mne príde o chvíľu pre posledné igelitkové, ale už ma bolí žalúdok z Brufenu. Do zajtra sa zamknem a nikoho nepustím dnu! Keby náhodou...
Jana Acsová
30.03.06,12:51
Ja musím ešte chvíľu vydržať, ale ak dodržím plán práce, zajtra poobede budem utierať v kancelárii prach. Milujem pohľad na (skoro) prázne police.
Od pondelku budem zapĺňať....Tak to z neporiadku na stoloch sa my budeme spamätávať minimálne mesiac. Prach ešte počká a spravidla po daňových priznaniach slúžime ako registratúrne stredisko. Takže prázdne police nepoznáme.

P.S.: my ešte jedno DP.
DanielaSL
30.03.06,13:26
Všetkým čo už majú hotovo blahoželám a prajem zaslúžené chvíle oddychu.:)
Tweety
30.03.06,14:01
Všetkým čo už majú hotovo blahoželám a prajem zaslúžené chvíle oddychu.:) Ja už v práci oddychujem od pondelka.
Katija
30.03.06,14:22
Ja už v práci oddychujem od pondelka.Ja od dnes do pondelka.
marcelaStanakova
30.03.06,14:25
Ja to mám horšie majiteľ zmenil doklady včera najskôr som si myslela , že to stihnem ale nie som kúzelníčka proste odpisy atď no čo bude odklad.Ale vystresovalná som od včera.
Jana Acsová
30.03.06,18:10
Ja od dnes do pondelka.Podobne ... :) Teda ... odteraz do pondelka.
Zužu
30.03.06,18:23
Dnešný deň - úplnná vyčerpanosť
- pocit pokoja, že už nemusím do polnoci sedieť za PC
Ale od pondelka hurá na DPH.
Milujem túto prácu.
abel
30.03.06,19:40
Tak dlho som sa tešila na chvíľu, keď budem môcť napísať - HOTOVO! Práve som dokončila posledné DP - to je úľava :):):)
Hneď som si spomenula na Boženu Němcovú a jej " Babičku" ... šťastná to žena ...
Johanka
30.03.06,22:33
Hneď som si spomenula na Boženu Němcovú a jej " Babičku" ... šťastná to žena ...
Už som aj ja "Babička " :D
Ten vyškerený ksicht ma však hneď prešiel, idem písať odhlášky a prihlášky zamestnancov. To je detstvo ....
valika3
31.03.06,05:11
Všetkých Vás obdivujem, ja by som to nedokázala.
kukučka
31.03.06,05:13
bieda ťa naučí :D :D :D

Naozaj vyzeráme takto hotovo? :eek:
Paula
31.03.06,05:25
bieda ťa naučí :D :D :D
inými slovami z histórie........"nouze naučila Dalibora housti":)
Zita5
31.03.06,05:39
"Posledný výkrik a hotovo " :p :) :) :) - pre mňa sa začína nová éra . Ja totiž vnímam Nový rok dňom 1.4.2005 , idem poupratovať šanóny, kde aké papiere, pretriediť všetko ....porobiť poriadok , lebo do dnes som mala pocit žitia akoby vo sne ......no ale sen to nebol , ale bolo to teda akoby dobrá "daňová reality show ", v ktorej je víťazom každý účtovník .

A preto doprajme si počas víkendu oddychu .
va1ke
31.03.06,06:06
Ahoj Zitka. Tak cez víkend keď budeš oddychovať tak sa pozri cez okno. Zakývam ti keď budem aj ja oddychovať.
Zita5
31.03.06,06:14
Ahoj Zitka. Tak cez víkend keď budeš oddychovať tak sa pozri cez okno. Zakývam ti keď budem aj ja oddychovať.


OK , v sobotu idem na krst - budem krstná mamuša , ale v nedeľu budem kývať .:)
va1ke
31.03.06,06:18
OK , v sobotu idem na krst - budem krstná mamuša , ale v nedeľu budem kývať .:)



tak príjemnú oslavu. ;)
Žanet
31.03.06,06:26
Aj ja hlásim HOTOVO presne na túto tému som myslela o 04AM predvčerom keď som ešte sedela nad papiermi prihlásená na Porade -aby každý kto má hotovo dal vedieť. Ďakujem všetkým poraďákom za rady dokonca aj vtedy ráno som pomocou porady našla chybu v mojom účtovníctve. Dúfam len, že ich tam nieje viac:D
Johanka
31.03.06,06:26
Všetkých Vás obdivujem, ja by som to nedokázala.
Už si vyskúšala, keď vieš, že by si to nedokázala?
dudko
31.03.06,06:40
Vcera vecer som konecne dokoncila DP, musim povedat, ze bez porady by som to mozno nedokazala:) ( robila som prvykrat s.r.o.), takze velka vdaka vsetkym. Na dnesny den som sa neskutocne tesila, nakolko uctujem doma, tak to tu vypadalo ako po bombe a najviac ma nenavidela dcera, lebo som jej zabrala izbu.To este nevie, ze buduci tyzden pokracujem dalej :p -dph, ale to uz nebude take hrozne.

Je to uzasny pocit !
ivet.b
31.03.06,06:43
Aj aj uz hlasim HOTOVO! Od stredy. Teraz potrebujem aspon mesiac dovolenky.:p
Naďa
31.03.06,10:07
Dnes ráno som mala zaujímavý zážitok. Bola som na daňovom poukázať
2 % daní vnučkinej škôlke, keď k okienku podateľne pristúpil starší pán a pýtal si brožúrku na výpočet dane z príjmu. Keď pani za okienkom nechápala, oznámil jej, že je SZČO a ide podať daň, ktorú si vypočíta podľa brožúrky.
Tweety
31.03.06,10:25
Dnes ráno som mala zaujímavý zážitok. Bola som na daňovom poukázať
2 % daní vnučkinej škôlke, keď k okienku podateľne pristúpil starší pán a pýtal si brožúrku na výpočet dane z príjmu. Keď pani za okienkom nechápala, oznámil jej, že je SZČO a ide podať daň, ktorú si vypočíta podľa brožúrky.
To je krásneéé. Poďme pýtať brožúrky.:p
rosemary
31.03.06,11:16
Tady na Záhorí je hrozné počasie. Búrka, dážď, Morava pred vyliatím, daňové sice ukončené, ale štvrťrok nedobehnutý, šibačka pred dverami, byt maximálne zanedbaný, zahrada neporýľovaná......no a čo....zatiaľ som celkom zdravá /relatívne/. V našom povolaní máme iba dve možnosti : zdraví alebo mrtví.
No a teraz začali padať aj krúpy
Maya1
31.03.06,12:00
ja ešte mám pár, myslím 2 ks, ale to v pondelok. aj hlásenia.- s čokoládou. Pst. A inak hotovo. A potom triediť , zopínať a pripínať. Ale vlastne chcela som Vám napísať jednu perličku: Včera som bola na DÚ s nejakými DP a jedna správkyňa na mňa vybehla, že odkiaľ som zobrala, že potvrdenie o príjme od zamestnávateľa pri DP ako príloha má byť kópia. Že ona veru chce originál. A bola hrozná. Poraďáci, povedzte , prečoooo???????? A čo potom, keď taký odborník? príde na kontrolu? PS: Som rada, že som s Vami spolupracovala. Ďakujem za každú radu a pomoc a dúfam, že aj moje boli niekedy na osoh. Želám veselý začiatok, plný energie.
bendži
31.03.06,12:08
Tiež sa k vám môžem pridať, práve som sa vrátila z DÚ, daňové odovzdané a môžem sa vrhnúť na kopy dokladov, ktoré som úspešne posledný mesiac len prekladala z miesta na miesto :) ale je to skvelý pocit :)
Muška
31.03.06,12:27
Monika, Ty len posledný mesiac? :eek:

Ja posledné TRI :D
zuzana
31.03.06,12:31
Aj ja som skončila s daňovým a ďakujem Vám všetkým za skvelú pomoc.Toto je naj super stránka, vďaka:)
AlaNR
31.03.06,12:35
OFF, už len zaniesť ...
Valika
31.03.06,12:41
Krásny den všetkým a pohodový víkend prajem po tej drine zaslúžime 2 dni voľna. Vdaka všetkým za pomoc .
Jozef Mihál
31.03.06,12:45
Vy sa máte, urobíte raz do roka DP (netvrdím, že to nestojí za to) a máte padla a voľný víkend...
Tweety
31.03.06,12:58
Vy sa máte, urobíte raz do roka DP (netvrdím, že to nestojí za to) a máte padla a voľný víkend... Jozef a hlavne, že nemusíme už potom nič robiť celý rok, ha, ha,ha. (Nemôžem pridať smejov).
Marianna01
31.03.06,14:31
bieda ťa naučí :D :D :D

Naozaj vyzeráme takto hotovo? :eek:

Ano vyzeráme, ale v mojom prípade tie štyri sú len jedna ... :D:D:D:p
Cila
31.03.06,14:57
Gratulujem Vám všetkým ste skvelí ľudia, keď sme aj vyšťavené ako citrón, ale máme spoločnú radosť z dobre odvedenej práce. S úsmevom som čítala príspevky o zanedbanej domácnosti, o špinavých oknách, o blížiacej sa Veľkej noci / vtedy účtujem celý deň DPH/ a zistila som , že nie som sama. Len my čo účtujeme vieme oceniť , že je konečne voľno. Ja mám najradšej mesiac máj , keď je po Q. DPH.
Všetky rodinné udalosti ako svadby mojich detí, dovolenky museli byť naplánované tak , aby som stihla prácu spraviť na termín.
Robím túto prácu už 30 rokov, niekedy ju nenávidím ale ju mám aj rada.
Ďakujem Vám za rady, veľakrát ste mi pomohli. Prajem Všetkým len to najlepšie.
Cila
sklenkova
31.03.06,15:09
ja Vám všetkým ĎAKUJEM,pretože som to zvládla a dokonca dobre,ale poradili ste aj mojim kolegom, ktorí robia os. asistentov. Takže si zaslúžene oddýchnite.
džana
31.03.06,15:54
HOTOVO !!!!!:) :) :) konečne, tak a teraz do vane a celý
víkend spaaaaaať, a ďakujem tiež za spoločne vyriešené
problémiky:)
helas
31.03.06,16:03
Aj ja hlásim hotovo, vlastne už včera bolo, len sa ešte ozval bratranec,
ale neprišiel, asi si urobil sám, podľa brožúry :)
Tiež ďakujem za poradu
abel
31.03.06,17:04
Od únavy nevládzem ani klikať myšou, ale jedno veľké ĎAKUJEM pre všetkých koho sa to týka, ešte musím zvládnuť. ĎAKUJEM.
Zita5
31.03.06,17:06
Od únavy nevládzem ani klikať myšou, ale jedno veľké ĎAKUJEM pre všetkých koho sa to týka, ešte musím zvládnuť. ĎAKUJEM.

Treba si vycvičiť myšku , aby klikala sama ......moja kliká ....;)
renča1
31.03.06,17:08
Všetkým Vám blahoželám k úspešnému dokončeniu daňových priznaní.
Zita5
31.03.06,17:16
renča aj Tebe blahoželáme ...:) čo Ty nepatríš medzi nás ...?:) :cool:
Vianocka
31.03.06,20:15
Konecne!!!!!!! Aj ja sa uz dnes mozem k Vam vsetkym, unavenym, ale blazenym uctovnikom pridat. S hrozou som zistila, ze som bola na porade naposledy 12.03. Ako ten cas rychlo leti. Kolko napisanych cislic, kolko neprespanych noci, kolko nervov, stresov je za nami... Dnes sa konecne vyspim. A tesim sa jarne upratovanie, na umyvanie okien, na varenie, pecenie, na casopisy a na JAR. Zakony nechcem v najblizsich dnoch ani vidiet.
A vsetkym blahozelam k tomu, ze sme opat uspesne zvladli dalsi uctovnicky rok, (ale ved ine sa od nas ani neocakavalo).
A dakujem mojej skvelej rodine za podporu a pomoc v domacnosti. A DAKUJEM NASEJ SKVELEJ PORADE, ze je tu, ked ju najviac potrebujeme.
Melnick
01.04.06,07:35
Pripíjam na naše zdravie poraďáci.:)
Všetkým nám prajem veľa nových síl
do ďalších hlásení,výkazov,dph............:D

Včera 17:45 odovzdané posledné DP
18:00 - 09:00 -nepretržitý spánok.
:p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p
ALDA
01.04.06,08:06
Táto téma ma zaujala, ale aj prekvapila. HOTOVO:eek:..čo to znamená?..Ja si to bohužiaľ nemôžem povedať, pretože ešte treba vytlačiť denníky, polepiť doklady, roč.zúčt. preddavky zdr. poistenie, vypočítať všetkým odovody..atď:mee:
Hotovo iba DP a to nie je všetko:mee:, alebo som neschopná a nestihla som to všetko ako ostaní:mee:
No čo už..asik treba ísť do dôchodku!

Všetkým gratulujem a tiež ďakujem PORADE, že som spoznala kopec dobrých ľudí a s týmto pocitom sa mi všetko zvláda ľahšie:):):)
Melnick
01.04.06,08:43
Treba si vycvičiť myšku , aby klikala sama ......moja kliká ....;)

Prosím, prosím daj ju klonovať.:D
Jana Acsová
02.04.06,07:16
HOTOVO je síce relatívne. Ale aj napriek tomu veľa práce je za nami. Takže hotovo je ... aj keď more práce pred nami.

Našťastie nás to stále baví. Predpokladám, že väčšinu z nás, inak by sme to už dávno nerobili a zrejme ani neporadovali. :)

Porada nám pomohla aj s tým, aby naozaj bolo HOTOVO. A nielen s tým ...
Marianna01
02.04.06,12:22
Porada pomohla, aspoň mne, aby bolo hlavne dobre hotovo. A tiež aby som našla psychickú oporu v prípadoch krajnej núdze. Ja som veľmi vďačná, že táto stránka funguje, žije s nami, vyvíja sa, zlepšuje... ďakujem aj zakladateľom stránky, tým, ktorí myšlienku na poradu zrealizovali, no ale aj nám ostatným, ktorí sa staráme, aby si tu mal kto s kým písať, vymieňať názory, skúsenosti. Skrátka, všetci si zaslúžime poďakovanie :):):)
endrju
02.04.06,12:38
No čo už..asik treba ísť do dôchodku!
Len sa opováž. :cool:
Veď už na tretí deň budeš nervózna z toho, že neúčtuješ:D
Najneskôr na siedmy deň budeš mať z toho taký "absťák", že pôjdeš okamžite vrátiť výmer. ;)
dadika
02.04.06,13:56
aj ja hlásim hotovo....síce neskoro, ale predsa...povedala som si, že PC nechcem vidieť aspoň 1 deň :D .
Ďakujem všetkým, čo mi pomohli pri riešení problémov a dúfam, že i naďalej budeme tvoriť jednú veľkú rodinu a vzájomne si pomáhať ;) .