guhe07
07.03.14,20:16
Poprosím o radu - mám skončenú chemickú strednú školu a nedávno som skončila bakalárske štúdium na pedagogickej fakulte. Už 25 rokov sa však živím účtovníctvom, mám teda slušnú prax, no nemám na ňu papier. Mám prácu, ale mám s tým vždy trochu problém, keď sa ma niekto v súvislosti s mojou prácou pýta na vzdelanie. Ako by som mohla získať nejaký "papier" bez toho, aby som musela prihlásiť ďalšiu vysokú školu?
ivka70
07.03.14,19:24
A preco si zacala studovat pedagogiku??? Preco nie ekonomiu?
guhe07
07.03.14,19:27
to by bolo nadlho...nieco ako splnenie sna z detstva....ale tvoja otazka je logicka samozrejme...
ivka70
07.03.14,19:46
skus inzinierske studium na nejakej ekonomickej fakulte, ci by ti neuznali bakalarsky titul aj z pedagogiky .....
karakul
07.03.14,19:49
... kto je to, čo sa ťa v súvislosti s prácou pýta na vzdelanie ?
... pre koho chceš zoficiálniť prax v účtovníctve ?
... pre nových zamestnávateľov na pohovoroch, či pre nových klientov, ktorým chceš robiť účtovníctvo ?

Poznám zopár ľudí, ktorí nemajú "adekvátne" vzdelanie v ekonomickom odbore, a je s nimi spokojnosť u zamestnávateľa, i u klientov.

Ak ti ide o vlastnú ctižiadosť, tak len si doplniť vzdelanie... pre ostatných veľakrát stačí kvalitná referencia od súčasného či bývalého zametnávateľa o odpracovaných rokoch a vykonávanej práci, resp. referencie môžu dať aj klienti ... samozrejme, ak dotyční boli spokojní s odvedenou prácou.