klaudia15
08.03.14,09:38
Dobry den, potrebovala by som poradit ohladne reklamacie telefonu na splatky. Mam v spolocnosti O2 na splatky telefon, este v zarucnej dobe, ale nemam zarucny list. Mam vsak zmluvu o pravidelnych platkach a uhradeni vsetkych poplatkov. V spolocnosti mi povedali, ze im chyba zarucny list a blok o zaplateni 4 € akontacie. Ked som chcela vystavenie duplikatu, povedali mi,ze to nie je take jednoduche. Nakoniec telefon poslali na reklamaciu, ale ma upozornili,ze ak nebudu mat suciastky na opravu rocneho telefonu, tak mi nevratia peniaze ,ani neumoznia vybrat si iny telefon. Vraj pre chybajuci blok na sumu 4€. Ako mam postupovat?Dakujem za radu!
kopretinka
08.03.14,08:39
a čo s tým? aká je otázka?
arizona
08.03.14,09:01
Ten zar.list si stratila, alebo si ho ani nedostala? Skus pohladat, ja mam k viacerym telefonom taky maly,nenapadny zar.list velkosti bankomatovej karty.Mozno si ho iba prehliadla.
Kopiu o zaplateni toho 4€. bloku si mozes pisomne vyziadat u spolocnosti, kde si ho platila. Oni tu kopiu urcite maju v evidencii.
klaudia15
08.03.14,09:56
Zarucny list som nenasla, pricom vsetky dokumenty mam v jednej zlozke. Tiez si myslim, ze duplikat bloku je mozne vystavit. Len dufam, ze ne tom nepohorim...Dakujem