Danulka40
08.03.14,16:44
mam otazku, resp potrebujem radu....pracujem v nemenovanej firme..kde ma praca bavi, ale ma niekedy psychicky ubija...kazda malickost je mi vytknuta...za jeden prehresok mam pisomne pokarh,, kedze do mesiaca som mala cas na napravu, tak sa to zrusilo...ale hned na to som dostala druhy...za to nie som si vedoma...prisla som do prace skor, nestikla som si prichod a robila som pracu, aby som to stihla, lebo v stanoveny cas, by som to nestihla.... a za to som dostala dalsie pis, pokarhanie, vraj za porusenie prac. uloh....som si vedoma, ze skorsi prichod mame zakotv. v prac. poriadku ale viaceri to urobili a bolo vsetko ok citim sa preto dotknuta, ze clovek pride skor do prace a dostane za to pokarhanie....
Chobot
09.03.14,12:42
Neverím, že by zamestnávateľ dal pokarhanie zamestnancovi za to, že prišiel skôr do práce a pracoval.

Niečo si nám ešte zatajila.... Musí byť za tým ešte niečo iné.

Napr.
- čo také robíš?
- prečo si si neoznačila príchod do práce?
- máte zakázané zdržiavať sa na pracovisku mimo pracovnej doby?
- si platená podľa odpracovaných hodín?
- ako máte zakotvený skorší príchod v prac. poriadku? Ako porušenie prac. disciplíny? Ak áno, tak čo sa čuduješ? To je ako keby ste mali zákaz fajčenia, všetci by fajčili za halou, ale teba by prichytili a dali ti pokarhanie.
Kathryn
09.03.14,14:46
Dnes sa dobrá práca hľadá ťažko, ale pracovať pod psychickým tlakom je náročné a možno aj preto robíš chyby. Zvážila by som zmenu zamestnania. Je to tvoje prvé zamestnanie alebo už si pracovala niekde inde ?