Andrej Hanzlík
10.03.14,09:02
Zaujimam sa o jednu stavbu ktora je situovana pri vyjazde z dialnice stupava. Prikladam foto s vyznacenim na mape a fotku objektu.
Vie niekto co to je?
Alebo, ako sa dopatrat kto je vlastnik, pripadne kto to ma v sprave?

Myslim ze to boli policajne oddelenia ktore uzatvarali dialnicne vyjazdy v pripade potreby.
buchač
10.03.14,08:28
1. Otvoríš https://www.katasterportal.sk/kapor/

2. Klikneš na " Zobrazenie mapy " ...ALE mapy je potrebné používať prehliadač Internet Explorer s nainštalovaným ActiveX komponentom Autodesk MapGuide. V prípade, že inštalácia neprebehne automaticky, kliknite na tento odkaz a nainštalujte ho ručne.

3. Následne z mapy zistíš parcelu .

4. Potom klikneš na Vyhľadávanie
Vlastníci
Nezistení vlastníci
List vlastníctva
Parcela
Stavba
Byt/nebytový priestor
Zadáš potrebné údaje dole klikneš na vytvorenie zostavy .

...a finito
Andrej Hanzlík
10.03.14,09:15
Neviem ci nieco robim zle, ale po rozkliknuti mapy mam len oblast Zahorska Bystrica, ktora je ale iba vseobecna bez vyznacenzych objektov a na doplnenie cislo parcely, ktore ale neviem. Ako dalej postupovat?
command
10.03.14,10:19
Bohuzial nase milioniki ktore isli na mapy sa asi niekde rozkotulali lebo viac ako polovica map sa na katasterportali nenachadzaju budes musiet ist priamo na kataster a tam poziadat o snimku z mapy tam uvidis cislo parcely a potom na katasterportaly zistis uz priamo vlastnika
Chobot
10.03.14,10:38
Nemusí ísť na katastrálny úrad. Je to aj na katastrálnej mape, len sa treba naučiť s ňou pracovať.

Tie pozemky aj budova sa nenachádzajú v katastri obce STupava, ale Záhorská Bystrica.

Mám pre teba Andrej ale zlú správu, tie pozemky nie sú vysporiadané, nie je k nim založený list vlastníctva. Priložil som ti len výpisy z katastra na parcely č. 2750/3 (pozemok pod budovou) a 2750/4 (dvor a nádvorie).

Jedine budova, ktorá je na LV č. 4995 patrí Mestskej časti Bratislava - Záhorská Bystrica.
Chobot
10.03.14,10:38
Nemusí ísť na katastrálny úrad. Hore v príspevku som to popísal.