Llívia
10.03.14,10:11
http://www.porada.sk/t234229-tajne-pomstychtive-minuskovanie.html

Napíš mi konkrétne kde a ak je to častý jav a robí to neoprávnene tak zruším dotyčnému možnosť hlasovať.
Ide o túto tému:
http://www.porada.sk/t238340-som-uctovnicka-a-firma-mi-nariadila-sanitarny-den-v-piatok-po-pracovnej-dobe-umyvat-kuchynu-hrnce-chodbu-atd-ma-nato-pravo.html#post2510217 a odpovede od AdrianaA a Mona091, ktoré dostali od niekoho anonymného mínusový bod. Mám podozrenie, že obe dostali mínusko od tej istej osoby (ktorá vie houby o Zákonníku práce) a nie kvôli tomu, že by boli ich odpvede zlé, ale preto, že som im ja dala plusový bod. Ďakujem.
Richard
10.03.14,09:44
Môžem riešiť ak niekto dáva niekomu inému mínusové neustále, nie to že niekto nesúhlasí s niečim a dá tomu mínusko. Nato tu máte možnosť hlasovať aby sa viacerými hlasmi vyčistila téma (nie jedným subjektívnym názorom a hlasom).

Ty sama tam porušuješ etiketu Porady a namiesto sústredenia sa na kvalitnú odpoveď riešiš konanie iných a nie veľmi slušne ich upozorňuješ.
Využila si hlasovanie, môžeš aj komentovať, ale slušne.

Osobne s tvojim hlasovaním aj súhlasím, lebo si dala mínusko príspevku, ktorý namiesto odpovede takisto "moralizoval". Žiaľ je to smutné že sa sústredíme na moralizovanie a nie na odpovede. Porada je tu preto aby sme pomáhali. Moralizovanie len ubližuje poslaniu Porady.
Verím, že je tu dosť ľudí ktorí sú otvorení počúvať iné názory, objavovať iné pohľady na svet a rešpektovať tie ktoré nás neobmedzujú. Len tak sa posunieme ďalej, aj tu na Porade.
Llívia
10.03.14,10:15
Môžem riešiť ak niekto dáva niekomu inému mínusové neustále, nie to že niekto nesúhlasí s niečim a dá tomu mínusko. Nato tu máte možnosť hlasovať aby sa viacerými hlasmi vyčistila téma (nie jedným subjektívnym názorom a hlasom)....
OK, tak pozri hodnotenie mojich príspevok v téme o psoch - neskutočne objektívne. Tiež neskutočná náhodička, že Luana38 nič nepíše, doleze sem len na hodnotenie mojich príspevkov, neskutočne náhodne hodnotí tie, ktoré hodnotí aj Alaya, 100 % neskutočne náhodne ich hodnotí rovnako ako Alaya a neuveriteľne neskutočne náhodne hodnotí Alayine príspevky pozitívne, aj keď sú úplne mimo v odbornej téme.

Potom pardon, doteraz som si myslela, že v odborných témach sa nehodnotia odpovede podľa toho, či s ňou súhlasím alebo nie, ale podľa toho, či je odpoveď správna napr. v zmysle zákonov. Ďakujem, že si ma vyviedol z omylu.

Edit:: kľudne ti zdôvodním moje mínusové hlasovanie pri každom jednom blbečkovskom príspevku, ktorý som takto "ocenila". A nech to isté urobí aj ten, kto hodnotil AdrianaA a Mona091 vo vyššie uvedenej téme, rada by som si vypočula zdôvodnenie.
alaya1
10.03.14,10:18
mimotemy
Mozem ta poziadat, aby si sa mne uz prestala venovat? Ako vies, ako hodnotim? Ako hodnoti niekto iny, ked je to anonymne. Nepoznas ma, neznasas ma, je to tvoja vec, ale prosim, venuj sa odpovediam, mna uz vynechaj. Sacas mi neuzitocne pol roka aj v temach o zvieratach, kde si uplny laik ty, bez mojej reakcie, mna nezaujimas, prosim, mohla by si to respektovat tiez?
Snad mohla. :)
Llívia
10.03.14,10:21
mimotemy
Mozem ta poziadat, aby si sa mne uz prestala venovat? Ako vies, ako hodnotim? Ako hopdnoti niektzo iny, ked je to anonymne. Nepoznas ma, neznasas ma, je to tvoja vec, ale prosim, venuj sa odpovediam, mna uz vynechaj. sacas mi neuzitocne pol roka, bez mojej reakcie, mna nezaujimas, prosim, mohla by si to respektovat tiez?
Snad mohla. :)
Neužitočné ti dávam pri blbých odpovediach. Nie je moja chyba, že sa staráš do všetkého, aj keď tomu houby rozumieš :) Tiež ti odporúčam robiť niečo s tým stihomamom, keď tvrdíš, že ťa prenasledujem :)
alaya1
10.03.14,10:22
mimotemy
Mozem ta poziadat, aby si sa mne uz prestala venovat? Ako vies, ako hodnotim? Ako hopdnoti niektzo iny, ked je to anonymne. Nepoznas ma, neznasas ma, je to tvoja vec, ale prosim, venuj sa odpovediam, mna uz vynechaj. sacas mi neuzitocne pol roka, bez mojej reakcie, mna nezaujimas, prosim, mohla by si to respektovat tiez?
Snad mohla. :)
Neužitočné ti dávam pri blbých odpovediach. Nie je moja chyba, že sa staráš do všetkého, aj keď tomu houby rozumieš :) Tiež ti odporúčam robiť niečo s tým stihomamom, keď tvrdíš, že ťa prenasledujem :)



Podobne. pekny den.
Llívia
10.03.14,10:28
Richar, o pomstychitovm mínuskovaní je tu celá téma. Viacero ľudí v nej vyjadrilo názor, že mínusové hodnotenie by tu nemalo vôbec byť, pretože nemá ten zmysel, ako by si chcel. To isté sa deje aj na iných fórach, ako som písala. Tém s týmto problémom tu už bolo založených viac. Stále si presvedčený, že mínusové hodnotenie má zmysel?
misoft
10.03.14,10:36
mimotemy

Viete dievčatá :D - ja som si uvedomil, že body sú len číselká na monitore. A je mi šum-a-fuk, či mi niekto dá užitočné, alebo neužitočné. Pre toto sa svet predsa nezrúti.....;).

Pre mňa - osobne - takéto hodnotenie je len spestrením Porady...

Teda - žubrienky :) - povzneste sa nad to a ušetríte si nervičky a pohodu, nechytíte vredíky a svet bude len gombička........
mona091
10.03.14,10:37
nevyznam sa v hlasovani, ale ak hlasovanie sposobuje vymaz komentarov - ktore teraz nevidim v teme, je to zmatocne, pretoze ostavajuce odpovede su vynate z kontextu.

A prave komentare mozu poukazat na rozmyslanie ludi, nazvem ich vzorka, a z toho potom plynu aj odpovede na vela veci, napriklad aj to, ze sa nebranime, a prijmame veci tak, ako nam ich linkuju
Llívia
10.03.14,10:42
mimotemy

Viete dievčatá :D - ja som si uvedomil, že body sú len číselká na monitore. A je mi šum-a-fuk, či mi niekto dá užitočné, alebo neužitočné. Pre toto sa svet predsa nezrúti.....;).

Pre mňa - osobne - takéto hodnotenie je len spestrením Porady...

Teda - žubrienky :) - povzneste sa nad to a ušetríte si nervičky a pohodu, nechytíte vredíky a svet bude len gombička........
Otázku som zadala, lebo si myslím, že niekto bodoval mínusovo dve Poraďáčky kvôli tomu, že som ich bodovala ja plusovo. Nešlo mi o mňa, ak tu však niekto boduje mínusovo, prtože ja bodujem plusovo, tak to je riadna objektivita :mad:
Llívia
10.03.14,10:42
nevyznam sa v hlasovani, ale ak hlasovanie sposobuje vymaz komentarov - ktore teraz nevidim v teme, je to zmatocne, pretoze ostavajuce odpovede su vynate z kontextu.

A prave komentare mozu poukazat na rozmyslanie ludi, nazvem ich vzorka, a z toho potom plynu aj odpovede na vela veci, napriklad aj to, ze sa nebranime, a prijmame veci tak, ako nam ich linkuju

Bol vymazaný celý príspevok, vlastne viac príspevkov vrátane môjho, vtedy sa vymažú aj komentáre k tomuto príspevku.
tictac7
10.03.14,10:43
...sa čudujem, že sa vôbec týmto zaoberáte.... a ešte k tomu celá debata na to.... Možno by vás iné malo trápiť.... - kam táto celá stránka speje. Toľko osočovania za posledné mesiace, čo tu vidím.... sa stretnite zoči-voči a si to vydiskutujte, pohádajte sa, pobite - len tu nás už konečne tých nezmyselných hádok zbavte
Llívia
10.03.14,10:45
...sa čudujem, že sa vôbec týmto zaoberáte.... a ešte k tomu celá debata na to.... Možno by vás iné malo trápiť.... - kam táto celá stránka speje. Toľko osočovania za posledné mesiace, čo tu vidím.... sa stretnite zoči-voči a si to vydiskutujte, pohádajte sa, pobite - len tu nás už konečne tých nezmyselných hádok zbavte
Nikto ťa nenúti túto alebo akúkoľvek inú tému čítať :)

Celá stránka speje tam kam speje aj vďaka tým, ktorí bodovanie zneužívajú ako nástroj pomsty.
mona091
10.03.14,10:48
je to sialene, boli vymazane uzitocne postrehy, komentare, ktore mozu inym pomoct, toto je uz nmanipulacia, clovek ma cusat, drzat krok, A NEVEDIET, aby nahodou sa nezacal branit, a neohrozoval tych, co chcu mat moc
Llívia
10.03.14,10:49
je to sialene, boli vymazane uzitocne postrehy, komentare, ktore mozu inym pomoct, toto je uz nmanipulacia, clovek ma cusat, drzat krok, A NEVEDIET, aby nahodou sa nezacal branit, a neohrozoval tych, co chcu mat moc
Tiež užitočné body za odpovede.
Llívia
10.03.14,10:54
Mona091, koho si naštvala, že ťa neustále mínusovo boduje?
mona091
10.03.14,10:56
niekoho, kto ide so stadom a lividuju tych, co idu proti prudu
tictac7
10.03.14,10:57
...sa čudujem, že sa vôbec týmto zaoberáte.... a ešte k tomu celá debata na to.... Možno by vás iné malo trápiť.... - kam táto celá stránka speje. Toľko osočovania za posledné mesiace, čo tu vidím.... sa stretnite zoči-voči a si to vydiskutujte, pohádajte sa, pobite - len tu nás už konečne tých nezmyselných hádok zbavte
Nikto ťa nenúti túto alebo akúkoľvek inú tému čítať :)

Celá stránka speje tam kam speje aj vďaka tým, ktorí bodovanie zneužívajú ako nástroj pomsty.

To snáď nie?! Žabo-myšie vojny medzi "Poraďákmi" ma tu zožierajú a nie nejaké bodovanie! ...idem kuknúť, dokedy mám zaplatenú reklamu. Po sobotňajšej info o zmenách - toto tu už nemá zmysel.....
mona091
10.03.14,11:02
brzdi sa tym vyvoj, pokrok a posilnuje moc tych, co na nasej zbrzdenosti, strachu a nevedomosti naramne ziskavaju
mona091
10.03.14,11:04
mna nezerie bodovanie, je mi sum a fuk, ale je hrozostrasne, ze sa mazu prispevky, komentare, ktore maju iny uhol pohladu
taiko
10.03.14,11:05
Mona091, koho si naštvala, že ťa neustále mínusovo boduje?
mna :). A nie neustale, ale len tu. A aj Ty ma uz stves. :) Co vam sibe ? Sa tu natahujete o minuska/pluska, ako male deti, Si po sebe precitaj ten nazov temy, ze "pomst"i"chtive minuskovanie". No je toto normalne? Este tu zacnite so zido-bolsevikmi, chemtrails a Bilderbergom a bude to cisty koniec.
Sak ked sa Ti niekto na internete "nepaci" (boze to aj znie absurdne), tak ho ignoruj a mas pokoj, ci? Ci sa bojis, ze Ta minuskami niekto znevazi a znizi tvoju spolocensku hodntu, ci ki fras. Napr. nepaci sa mi co Ty tu produkujes na porade, nijako ta nenapadam, nedavam Ti minusky, proste Ta ignorujem a mam medzi nezelanymi. Ja som spokojny, Ty si spokojna a vybavene. Touto temou som sa Tebou uz ale nechal vyprovokovat. Ale necitim, k Tebe zast, ani pomstit sa Ti nechcem a zase uz na Teba nebudem reagovat. Chcel som Ti len pomoct. ;)
Ty kokso, vase starosti na moju hlavu. :D
mona091
10.03.14,11:09
trochu ta uvediem do obrazu: na zaklade zakona uvedeneho v komentaroch som si ho isla pozriet, a ked som hladala komentar, kde bol zakon citovany, nic som uz tam nenasla, iba talafatky, preto je hlupe mazat komentare, mne to mohlo pomoct, aj mnohym inym, a komu sa nepacilo, nemal to citat,
mona091
10.03.14,11:13
ale to vlastne ani nemozes vediet, kedze si vosiel do debaty vynatej z kontextu, kedze komentare uz nemas sancu vidiet
taiko
10.03.14,11:14
trochu ta uvediem do obrazu: na zaklade zakona uvedeneho v komentaroch som si ho isla pozriet, a ked som hladala komentar, kde bol zakon citovany, nic som uz tam nenasla, iba talafatky, preto je hlupe mazat komentare, mne to mohlo pomoct, aj mnohym inym, a komu sa nepacilo, nemal to citat,
mazanie komentarov nie je v poriadku, s tym suhlasim. Nesuhlasim, ale s handrkovanim sa , s konspiracnymi teoriamia a vadenim sa za kazdu cenu
Žabinka
10.03.14,11:15
Mona091, koho si naštvala, že ťa neustále mínusovo boduje?
mna :). A nie neustale, ale len tu. A aj Ty ma uz stves. :) Co vam sibe ? Sa tu natahujete o minuska/pluska, ako male deti, Si po sebe precitaj ten nazov temy, ze "pomst"i"chtive minuskovanie". No je toto normalne? Este tu zacnite so zido-bolsevikmi, chemtrails a Bilderbergom a bude to cisty koniec.
Sak ked sa Ti niekto na internete "nepaci" (boze to aj znie absurdne), tak ho ignoruj a mas pokoj, ci? Ci sa bojis, ze Ta minuskami niekto znevazi a znizi tvoju spolocensku hodntu, ci ki fras. Napr. nepaci sa mi co Ty tu produkujes na porade, nijako ta nenapadam, nedavam Ti minusky, proste Ta ignorujem a mam medzi nezelanymi. Ja som spokojny, Ty si spokojna a vybavene. Touto temou som sa Tebou uz ale nechal vyprovokovat. Ale necitim, k Tebe zast, ani pomstit sa Ti nechcem a zase uz na Teba nebudem reagovat. Chcel som Ti len pomoct. ;)
Ty kokso, vase starosti na moju hlavu. :D
taiko, pekne si to napísal.. ani ja by som to krajšie nenapísala.. je to ozaj smiešne, tieto nenávistné komentáre a odkazy.. dievčatá, veď sa nad tým povzneste, nikto vám neprikazuje, že sa musíte kamarátiť.. keď to nejde, tak sa ignorujte..
misoft
10.03.14,11:19
Otázku som zadala, lebo si myslím, že niekto bodoval mínusovo dve Poraďáčky kvôli tomu, že som ich bodovala ja plusovo. Nešlo mi o mňa, ak tu však niekto boduje mínusovo, prtože ja bodujem plusovo, tak to je riadna objektivita :mad:
Veď som naznačil ...... povznes sa nad to..... za tie nervy to nestojí.
Ja keby som si k srdcu bral nejaké mínusky a trieskal hlavou o stenu ...... šak by ma susedia za živa zožrali, že hluk robím a búram nosné priečky.... :D:D:D
kopretinka
10.03.14,11:42
lenže v tej téme bol vymazaný komentár s odkazom na zákon.......to si ako môže dovoliť moderátor toto vymazať?:eek:
A je fakt,že tu sa boduje preto,že dotyčný je niečí kamarát,nech napíše aj sprostosť.......užitočnej odpovedi bol daný mínus a ešte aj vymazaná bola,toto jakože mi už rozum zastavuje
Chobot
10.03.14,13:31
lenže v tej téme bol vymazaný komentár s odkazom na zákon.......to si ako môže dovoliť moderátor toto vymazať?:eek:
A je fakt,že tu sa boduje preto,že dotyčný je niečí kamarát,nech napíše aj sprostosť.......užitočnej odpovedi bol daný mínus a ešte aj vymazaná bola,toto jakože mi už rozum zastavuje

Napíš mi presne v ktorej téme bol zmazaný koho komentár. Možno to zmazal sám zadávateľ komentára. Ja mažm príspevky alebo komentáre pokiaľ porušujú etiketu porady.
Llívia
11.03.14,05:32
Mona091, koho si naštvala, že ťa neustále mínusovo boduje?
mna :). A nie neustale, ale len tu. A aj Ty ma uz stves. :) Co vam sibe ? Sa tu natahujete o minuska/pluska, ako male deti, Si po sebe precitaj ten nazov temy, ze "pomst"i"chtive minuskovanie". No je toto normalne? Este tu zacnite so zido-bolsevikmi, chemtrails a Bilderbergom a bude to cisty koniec.
Sak ked sa Ti niekto na internete "nepaci" (boze to aj znie absurdne), tak ho ignoruj a mas pokoj, ci? Ci sa bojis, ze Ta minuskami niekto znevazi a znizi tvoju spolocensku hodntu, ci ki fras. Napr. nepaci sa mi co Ty tu produkujes na porade, nijako ta nenapadam, nedavam Ti minusky, proste Ta ignorujem a mam medzi nezelanymi. Ja som spokojny, Ty si spokojna a vybavene. Touto temou som sa Tebou uz ale nechal vyprovokovat. Ale necitim, k Tebe zast, ani pomstit sa Ti nechcem a zase uz na Teba nebudem reagovat. Chcel som Ti len pomoct. ;)
Ty kokso, vase starosti na moju hlavu. :D
Očividne si nepochopil, že táto téma má súvis s inou tému s podobným názvom.
Otázka smerovala na Richarda, nie na teba a iných, čo sa tu vyjadrujú. Tvoj názor ma nezaujíma. Nestojím ani o tvoju pomoc, o ktorú som ani nežiadala.
Llívia
11.03.14,05:34
lenže v tej téme bol vymazaný komentár s odkazom na zákon.......to si ako môže dovoliť moderátor toto vymazať?:eek:
A je fakt,že tu sa boduje preto,že dotyčný je niečí kamarát,nech napíše aj sprostosť.......užitočnej odpovedi bol daný mínus a ešte aj vymazaná bola,toto jakože mi už rozum zastavuje

Napíš mi presne v ktorej téme bol zmazaný koho komentár. Možno to zmazal sám zadávateľ komentára. Ja mažm príspevky alebo komentáre pokiaľ porušujú etiketu porady.
Nebol zmazaný komentár, bola zmazaná moja odpoveď, pravdepodobne Richardom.
Llívia
11.03.14,05:49
Otázku som zadala, lebo si myslím, že niekto bodoval mínusovo dve Poraďáčky kvôli tomu, že som ich bodovala ja plusovo. Nešlo mi o mňa, ak tu však niekto boduje mínusovo, prtože ja bodujem plusovo, tak to je riadna objektivita :mad:
Veď som naznačil ...... povznes sa nad to..... za tie nervy to nestojí.
Ja keby som si k srdcu bral nejaké mínusky a trieskal hlavou o stenu ...... šak by ma susedia za živa zožrali, že hluk robím a búram nosné priečky.... :D:D:D
Richard mi vyhodil na oči, že som porušila pravidlá Porady, keď som v odpovedi - tá vymazaná s komentárom zo Zákonníka práce - aj komentovala odpoveď niekoho iného. V Etikete Porady je napísané niečo aj o tom bodovaní, porušovanie týchto bodov je OK?

Otázka:
Som účtovníčka a firma mi nariadila sanitárny deň v piatok po pracovnej dobe /umývať kuchyňu, hrnce, chodbu atď./ Má nato právo?

Odpoveď:
Ja by som to odmietla. Neviem akú maš prac. zmluvu. Ale podľa mňa, tam máš uvedenú pozíciu a rozpísanú náplň práce. Ja si nemyslím, že musíš splniť "každý " príkaz nadriadeného - hlavne keď je nad rámec prac.zmluvy. To by ti zajtra mohol povedať, že mu musíš umyť auto, pozajtra vymaľovať kanceláriu. No, ale počkám si na komentáre odbornejšie.
Hodnotenie: nevhodné.

http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html
Hlasovanie
1. Hlasovanie používam čestne s cieľom posunúť dobré otázky či odpovede čo najvyššie. Prispievam tak k prehľadnosti a použiteľnosti informácií na Porade.
5. Hlasujem za obsah! Nepoužívam hlasovanie ako formu podpory iného člena na Porade (na to tu máme pochvaly).

To čo už je za odborníka, keď príspevok k veci a so správnou odpoveďou vyhodnotí ako nevhodný?!
Llívia
11.03.14,05:53
lenže v tej téme bol vymazaný komentár s odkazom na zákon.......to si ako môže dovoliť moderátor toto vymazať?:eek:
A je fakt,že tu sa boduje preto,že dotyčný je niečí kamarát,nech napíše aj sprostosť.......užitočnej odpovedi bol daný mínus a ešte aj vymazaná bola,toto jakože mi už rozum zastavuje

Môže si to dovoliť vymazať. Asi bol obsah ďaleko závažnejší ako nadávanie členom Porady napr. do k.k.tov, keď odpoveď bola promptne zmazaná, príspevok s kkt tu svietil ešte aj na druhý deň.
kopretinka
11.03.14,06:15
lenže v tej téme bol vymazaný komentár s odkazom na zákon.......to si ako môže dovoliť moderátor toto vymazať?:eek:
A je fakt,že tu sa boduje preto,že dotyčný je niečí kamarát,nech napíše aj sprostosť.......užitočnej odpovedi bol daný mínus a ešte aj vymazaná bola,toto jakože mi už rozum zastavuje

Napíš mi presne v ktorej téme bol zmazaný koho komentár. Možno to zmazal sám zadávateľ komentára. Ja mažm príspevky alebo komentáre pokiaľ porušujú etiketu porady.
opravujem,bola to ODPOVEĎ od Lívie.Prečo bola zmazaná?
kopretinka
11.03.14,06:19
Mona091, koho si naštvala, že ťa neustále mínusovo boduje?
mna :). A nie neustale, ale len tu. A aj Ty ma uz stves. :) Co vam sibe ? Sa tu natahujete o minuska/pluska, ako male deti, Si po sebe precitaj ten nazov temy, ze "pomst"i"chtive minuskovanie". No je toto normalne? Este tu zacnite so zido-bolsevikmi, chemtrails a Bilderbergom a bude to cisty koniec.
Sak ked sa Ti niekto na internete "nepaci" (boze to aj znie absurdne), tak ho ignoruj a mas pokoj, ci? Ci sa bojis, ze Ta minuskami niekto znevazi a znizi tvoju spolocensku hodntu, ci ki fras. Napr. nepaci sa mi co Ty tu produkujes na porade, nijako ta nenapadam, nedavam Ti minusky, proste Ta ignorujem a mam medzi nezelanymi. Ja som spokojny, Ty si spokojna a vybavene. Touto temou som sa Tebou uz ale nechal vyprovokovat. Ale necitim, k Tebe zast, ani pomstit sa Ti nechcem a zase uz na Teba nebudem reagovat. Chcel som Ti len pomoct. ;)
Ty kokso, vase starosti na moju hlavu. :D
tai,čo urobila mona? som si pozrela jej komentáre,nevidím v nich nič závadné...........ty mínuskuješ ani nevieš koho a za čo......:confused:
Llívia
11.03.14,06:21
Mona091, koho si naštvala, že ťa neustále mínusovo boduje?
mna :). A nie neustale, ale len tu. A aj Ty ma uz stves. :) Co vam sibe ? Sa tu natahujete o minuska/pluska, ako male deti, Si po sebe precitaj ten nazov temy, ze "pomst"i"chtive minuskovanie". No je toto normalne? Este tu zacnite so zido-bolsevikmi, chemtrails a Bilderbergom a bude to cisty koniec.
Sak ked sa Ti niekto na internete "nepaci" (boze to aj znie absurdne), tak ho ignoruj a mas pokoj, ci? Ci sa bojis, ze Ta minuskami niekto znevazi a znizi tvoju spolocensku hodntu, ci ki fras. Napr. nepaci sa mi co Ty tu produkujes na porade, nijako ta nenapadam, nedavam Ti minusky, proste Ta ignorujem a mam medzi nezelanymi. Ja som spokojny, Ty si spokojna a vybavene. Touto temou som sa Tebou uz ale nechal vyprovokovat. Ale necitim, k Tebe zast, ani pomstit sa Ti nechcem a zase uz na Teba nebudem reagovat. Chcel som Ti len pomoct. ;)
Ty kokso, vase starosti na moju hlavu. :D
tai,čo urobila mona? som si pozrela jej komentáre,nevidím v nich nič závadné...........ty mínuskuješ ani nevieš koho a za čo......:confused:
On jej dal mínus len za príspevok v tejto téme. Príspevok je na prvej strane.
Llívia
11.03.14,06:23
lenže v tej téme bol vymazaný komentár s odkazom na zákon.......to si ako môže dovoliť moderátor toto vymazať?:eek:
A je fakt,že tu sa boduje preto,že dotyčný je niečí kamarát,nech napíše aj sprostosť.......užitočnej odpovedi bol daný mínus a ešte aj vymazaná bola,toto jakože mi už rozum zastavuje

Napíš mi presne v ktorej téme bol zmazaný koho komentár. Možno to zmazal sám zadávateľ komentára. Ja mažm príspevky alebo komentáre pokiaľ porušujú etiketu porady.
opravujem,bola to ODPOVEĎ od Lívie.Prečo bola zmazaná?
Lebo som za odpoveď + citát zo Zákonník práce do zátvorky dopísala niečo v zmysle "načo to komentujú učiteľky, keď o tom houby vedia?" Táto veta je závadnejšia ako napr. nadávanie do kkt. Zaujímavé, že príspevok, v ktorom mi jedna učiteľka nadávala a niekoľkokrát som ho nahlásila, zmazaný nebol.
taiko
11.03.14,06:59
Mona091, koho si naštvala, že ťa neustále mínusovo boduje?
mna :). A nie neustale, ale len tu. A aj Ty ma uz stves. :) Co vam sibe ? Sa tu natahujete o minuska/pluska, ako male deti, Si po sebe precitaj ten nazov temy, ze "pomst"i"chtive minuskovanie". No je toto normalne? Este tu zacnite so zido-bolsevikmi, chemtrails a Bilderbergom a bude to cisty koniec.
Sak ked sa Ti niekto na internete "nepaci" (boze to aj znie absurdne), tak ho ignoruj a mas pokoj, ci? Ci sa bojis, ze Ta minuskami niekto znevazi a znizi tvoju spolocensku hodntu, ci ki fras. Napr. nepaci sa mi co Ty tu produkujes na porade, nijako ta nenapadam, nedavam Ti minusky, proste Ta ignorujem a mam medzi nezelanymi. Ja som spokojny, Ty si spokojna a vybavene. Touto temou som sa Tebou uz ale nechal vyprovokovat. Ale necitim, k Tebe zast, ani pomstit sa Ti nechcem a zase uz na Teba nebudem reagovat. Chcel som Ti len pomoct. ;)
Ty kokso, vase starosti na moju hlavu. :D
tai,čo urobila mona? som si pozrela jej komentáre,nevidím v nich nič závadné...........ty mínuskuješ ani nevieš koho a za čo......:confused:
no hadam, ma nebude tu nikto za znamienko napominat, ci ? :D Minusku som dal a hore som aj napisal preco, aj ked som nemusel. Okrem toho znamienka na baterke do mojich hodiniek su pre mna omnoho podstatnejise ako tieto znamienka. Nuz a ked tunajsie znamienka su pre niekoho otazkou bytia, ci nebytia, nuz tak sa s nejakym tym minuskom, ci pluskom musi naucit zit :D
Chobot
11.03.14,07:48
opravujem,bola to ODPOVEĎ od Lívie.Prečo bola zmazaná?



Pozeral som tú tému - príspevok zmazal Richard. Predtým upozornil Líviu, aby odstránila svoj nevhodný komentár z príspevku. Keďže ho nevymazala, odstránil celý príspevok, tak ako odstránil ešte 3 ďalšie.



Konečne Richard zakročil a snaží sa urobiť koniec tým vašim žabo-myším vojnám.
Llívia
11.03.14,07:51
opravujem,bola to ODPOVEĎ od Lívie.Prečo bola zmazaná?



Pozeral som tú tému - príspevok zmazal Richard. Predtým upozornil Líviu, aby odstránila svoj nevhodný komentár z príspevku. Keďže ho nevymazala, odstránil celý príspevok, tak ako odstránil ešte 3 ďalšie.



Konečne Richard zakročil a snaží sa urobiť koniec tým vašim žabo-myším vojnám.
:eek: A kde ma upozornil? :eek:
Chobot
11.03.14,08:20
:eek: A kde ma upozornil? :eek:[/QUOTE]

Možno si to rozmyslel a rovno ti vymazal príspevok. Myslím, že stačilo už tohoto cirkusu, tému uzatváram.