marions
10.03.14,19:09
Dobrý večer, prosím poradí mi niekto: Montované budovy z dreva, ak nie sú samostatnými stavebnými objektmi pripojenými na inžinierske siete. Čo v takom prípade, keď sú pripojené na inžinierske siete? Do ktorej skupiny ich zaradím?
A ešte poprosím, zavlažovacie zariadenie a úprava pozemku /vysypanie kameňom, urobenie chodníkov/ do akej OS zaradím?
Prosím Vás, prečítala som tisíc príspevkov, ktoré číslo sa mi pozdávalo, nebolo v prílohe DZP. 2 dni študujem, a nemôžem sa dopátrať k záveru. Nepomôže mi niekto so zaradením? Alebo mi odsúhlasí alebo vyvráti čo som vyčítala?

kamerový systém na stráženie objektu: 1 OS - 26.3 Komunikačné zariadenia

plechové bunky s elektrickým vedením bez stavebného povolenia: 3OS - 25.11.10 Montované budovy z kovov, ak nie sú samostatnými stavebnými objektmi pripojenými na inžinierske siete alebo 4OS - stavby? Neviem sa rozhodnúť.

zavlažovacie zariadenie:3OS 3-33 - Jednotlivé oddeliteľné súčasti zabudované v stavbách určené na samostatné odpisovanie (§ 22 ods. 15)

Spevnenie pozemku - prístupová cesta, chodínky: 4OS 4-2 2 Inžinierske stavby okrem kódov uvedených v odpisovej skupine 3 a okrem jednotlivých oddeliteľných súčastí uvedených v odpisových skupinách 2 a 3.
Prosím, nikto sa mi na to nepozrie?