nina1671
11.03.14,16:19
často čítam o tom, že naše telo ja plné parazitov, ako škrkavky, hlísty a iné hnusoby. riešite to niekto? Ak áno, tak ako? čítala som, že existuje liek, volá sa Praziquatal, u nás ho nedostať, len v nemecku, je dosť drahý, vyše 100 eur, ale poznám jednu pani, ktorej tak vyčistil organizmus, že sa cíti úplne mladá, vitálna a hlavne všetky choroby postupne u nej ustúpili- cholesterol, problémy s kĺbmi, aj choroba ako panická porucha a dalšie. ako sa dá u človeka odčerviť organizmus?

túto tému som zadala včera a nepríjemne ma prekvapili reakcie niektorých "poraďákov": napr. Lujza.j: neviem, čo ti vadí, že som zadala novú tému. chcela som len poznať názor iných- ak sa ti nepáči, tak ju ignoruj. alaya1- o panickej poruche viem toho naozaj dosť, nemusím nič googliť, ale kto pozná túto chorobu, tak vie, že topiaci sa aj slamky chytá.
možno by bolo dobre milí "poraďáci", keby ste sa zamysleli nad tým, že niekedy reagujete dosť arogantne a človeka hned "zrušíte". toľko môj názor.
kopretinka
11.03.14,15:29
http://1url.cz/bFVe
lujza.j
11.03.14,16:45
Mária27
11.03.14,17:25
Pro lidské použití není praziquantel v ČR registrován :)
http://cs.wikipedia.org/wiki/Praziquantel
http://detox.uforum.sk/topic/160/praziquantel/
misoft
11.03.14,17:29
buchač
11.03.14,17:35
ale poznám jednu pani, ktorej tak vyčistil organizmus, že sa cíti úplne mladá, vitálna a hlavne všetky choroby postupne u nej ustúpili- cholesterol, problémy s kĺbmi, aj choroba ako panická porucha a dalšie.
Ani sa nerozčuľujem , ani neplačem , ani sa nesmejem ...iba sa trochu čudujem , že niekto takú stupídnosť napíše ...
Excise Duty
11.03.14,17:43
Ja mám pocit, že na mne najviac parazitujú politici. Najlepší prípravok sa mi javil cyankali, žiaľ na ich fotografie mi ho odmietli v lekárni predať...:D
buchač
11.03.14,18:05
...hehehe.......

Poniektoré fotky musíš inde predložiť . Dalo by sa povedať , že by mohli nahrádzať nákupné povolenie na zbraň bez zbrojného preukazu ....

Tie naj - naj fotky dokonca oprávňujú kupujúceho zaobstarať si automatickú zbraň .... ;)
Mám dojem , že nie jeden predajca by dal ako bónus aj nejaké to strelivo .... :D :D :D
korela
11.03.14,22:46
Darmo, vlastná skúsenosť je neprenosná. Mám očistu za sebou, viem aká bola náročná, a čo sa zlikvidovalo.
Áno upravil sa cholesterol bez liekov, prestali ma bolieť dva dôležité kĺby.

Američania dokázali vo svojich výskumoch, že po a/ dokopy stále nevedia takmer nič o parazitoch v organizme človeka, preto po b/ sa pustili do ich výskumu, po c/ na základe doterajších nových poznatkov vyhodnotili, že sa bude musieť zmeniť diagnostika a dg v štyroch medicínskych odboroch - neurológii, psychiatrii, internom lekárstve a fyziológii. A to sú na začiatku. Odhadujú, že 85% ľudí západnej civilizácie je premorených.
O.i. zistili, že ak sa parazit ocitne v stave ohrozenia svojho života, začne vypúšťať zo seba látku, ktorá paralyzuje CNS. Zrejme to nebudú robiť menšie parazitíky, ale skôr väčšie typy. Čo cítia ľudia s PP? Búšenie srdca, zrýchlenie tepu, dýchavičnosť, slabosť, tras, strach zo smrti, nepripomína vám to paralyzér?
Kto má PP sa môže sám vytestovať, ak má pravidelný režim dňa v prijímaní potravy, tak aj parazit je spokojný a vyživený. Vtedy nemá príčinu protestovať a čuší v útrobách človeka ako voš pod chrastou. Skúste držať hladovku, alebo mať iba nepravidelnú stravu. Ak sa vtedy objaví záchvat PP, je možné, že máte v sebe nejakú potvorku.
Je možné, že záchvaty PP spúšťa aj niečo iné.

Keď Dr. Mikuláš tvrdí, že vie pacienta vyliečiť z PP, tak dobre. Ale stačí si prečítať tému o PP, ľudia berú lieky proti záchvatom a neskutočne trpia. Či si dajú liek, alebo nie, aj tak záchvat trvá rovnako dlho.
Serotonín sa nevytvára iba v mozgu, ale aj v črevách. Koľko ľudí je dnes na antidepresívach úplne zbytočne, ničia si liekmi vnútorné orgány, hlavne pečeň, sú anemickí, unavení.
Je zaujímavé, že aj blchy, ploštice, vši sa tiež radia medzi parazity. Keďže sú viditeľné, tak sa ihneď odstraňujú. A tiež sú záškodnícke najmä v tom, že cicajú človeka, v tomto prípade z jeho povrchu. Akoby sliznica čriev bola niečo iné. :-)
.
Pre zadávateľa témy.
1. Povedz svojmu lekárovi, že máš podozrenie na parazity. Niečo si vymysli, aby ti dal odobrať vzorky.
2. Teraz je obdobie pôstu, začni si robiť aspoň tradičné ľudové očisty cesnakom medvedím, sú to listy ako z konvalinky, rastie v lese, predáva sa na trhu, ja som si nedávno kúpila jedno balenie u nás v potravinách, má cesnakovú chuť, môžeš pridávať do šalátov, na maslový chlieb ako pažítku, je výborný.
Teraz začína jeho sezóna. Až tak dlho netrvá. Vygoogli.
Ak si z BA, dostať na Centrálnom trhovisku.
Ale sú aj iné potraviny, ako cesnak a pod.
Niekto ti tu poradí viac.
alaya1
12.03.14,05:24
Pozri sa, ak je to liek, je to chemia a ak si koli lieku zalozila temu, tak si o tom svoje myslim, mnohi asi tiez, naco ma sluzit tato tema. A ak si myslis, ze PP ma spojitost s parazitmi v tele, prosim ta, aspon si sadni ku googlu a nieco o PP precitaj !.
taiko
12.03.14,07:10
nemusi to byt az take hlupe ako to vyzera. Vela problemov je sposovanych parazitmi a ich metabolitami, skrytymi zapalmi atd. Ak ich vyriesis, moze mnoho ochoreni ustupit, ci sa stratit. Tym ale nevravim, ze presno toto sposobi spominany liek. Treba trosku "out of the box" rozmyslat, nie hned vsetko zosmiesnit
misoft
12.03.14,11:38
No zbohom ...... začne sa niekto "čistiť" tak, až sa vyčistí úplne .... do nemoci.... veď ľudské telo je plné baktérií a parazitov a pritom niektoré toto telo potrebuje....
taiko
12.03.14,12:15
no ved hej, len neda sa vsetko generalizovat a ani apriori zatracovat
lujza.j
12.03.14,12:35
Tema je tvoja o tom istom lieku na ktory sa opat dotazujes...zjavne si asi nepochopila...a ze by si poguuglila De stranky...?!ak je to tam v predaji....
alaya1
12.03.14,13:51
Skoda (http://www.porada.sk/skoda#__AUTOKW), ze ten medvedi cesnak u nas na trhovisku nikto nepredava,.
korela
12.03.14,17:31
Ja som ho kúpila vo vaničke s fóliou normálne v obchode s potravinami od fy Lunys s.r.o.Vodárenská 38, 058 01 Poprad, Obchodné zastupiteľstvo, Most pri Bratislave 900 46. Balený bol ešte 25.2., taký silný som ešte nikdy nemala, zrejme platí, čím je mladší, tým je húževnatejší. 125g stálo 2,5 eura. Vystačil mi 3 dni.
Slov. výrobok. Skúsiť sa im ozvať, mali by to uvítať.
http://poprad.dnes24.sk/skutocne-cerstve-ovocie-a-zelenina-kvalitu-nemusite-najst-v-kazdom-obchode-171890
alaya1
12.03.14,19:58
dakujem, vyskusam.
a_je_to
13.03.14,12:54
nedaj sa znechutiť ... otvor si toto http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QbzcNYIhPwY a pozri si prednášky Blahovej a Calckera ... stojí to zato, ak ťa to zaujíma. Ale až tak nad tým nemusíš stresovať. Procedúry musí kontrolovať odborník na parazitológiu, nemožno ich robiť amatérsky.
lujza.j
13.03.14,18:18
STŘEVNÍ PARAZITI

Česnek medvědíDíky svému léčivému působení na žaludek a střevní trakt, vyléčí česnek medvědí i střeva napadená parazity. Na jaře sbíráme čerstvé listy česneku medvědího, který umytý a drobně pokrájený konzumujeme v syrovém stavu. Podobně jako petrželovou natí, posypáváme česnekem medvědím všechna jídla, která se běžně zdobí a zjemňují čerstvou natí. Z listů česneku medvědího můžeme připravit i salát anebo ho upravit jako špenát.Pomoci by vám mohla i česneková kůra.Při parazitech je česnek nejlepší lék.

Esence z česneku medvědího Abychom si uchovali léčivou sílu česneku medvědího po celý rok, připravíme z něho esenci.Návod na přípravu najdete v sekci Bylinkové esence.
Esenci užíváme čtyřikrát denně 10 až 15 kapek zředěných malým množstvím vody.Obrazek

Měsíček lékařský Jednu vrchovatou čajovou lžičku květů měsíčku přelijeme šálkem vařící vody,odstát a scezený pijeme po doušcích jeden šálek čaje denně.

Šťavel obecný Jednu vrchovatou čajovou lžičku čerstvých listů šťavele přelijeme vařící vodou, necháme odstát, přecedíme a po doušcích pijeme dva šálky čaje denně.

ObrazekSemena tykve turka Tykvová semena jsou starý, známý domácí prostředek proti hlístům. Děti (http://www.porada.sk/deti#__AUTOKW) by měly sníst denně 10 až 15 oloupaných semen tykve, dospělí 20 až 30 semen. Při loupání musíme dávat pozor, aby se neodstranila jemná vnitřní slupka. Ta by se měla sníst. Semínka by se měla důkladně rozžvýkat. Po hodině je nutno vypít půl čajové lžičky ricinového oleje.
Při tasemnici se musí dávka semen zvýšit. Při současném přísném dodržování diety (http://www.porada.sk/diety#__AUTOKW) se 80 až 100 kusů oloupaných tykvových semínek rozdělí na čtyři porce a důkladně se rozžvýká. Hodinu po každé dávce vypijeme půl lžíce ricinového oleje. Tuto kúru můžeme bez jakýchkoliv vedlejších účinků opakovat, kdykoliv to bude potřeba. Škrkavky odstraňujeme syrovou mrkví a červenou řepou, které zapíjíme šťávou z kyselého zelí. Rychlé odstranění škrkavek nám zaručí česnek, křen a cibule, které uvaříme v mléce. Pijeme je po doušcích tak horké, jak jenom sneseme.
korela
13.03.14,23:18
Veľký bod. Ty si ho naozaj bola zbierať tento rok tam, ako si uvádzala?
korela
14.03.14,01:07
Nielen na parazitológiu. Robí to aj napr. TČM. Najprv lekár od nich zdiagnostikoval podľa opisu, atď, bez vzorky, nasadil diétu. Presne vedel, koľko to bude trvať, po dosiahnutí úspechu ma poslal na vyšetrenie, aby som mala ja istotu, nie on. Obvodná mi bola ochotná vyhodnotiť 1 vzorku stolice, čo sa mi zdalo málo, tak som zašla na ambulanciu infekčných chorôb na Kramáre, Limbovú ul. Zo štyroch vzoriek vyhodnotili iba dve.
Inak môže tam zájsť na vyšetrenie každý človek bez objednania z celého Slovenska kedykoľvek. Boli tam ľudia so zápalom pľúc až po ...., to už neviem, pretože si každý svoju dg necháva pre seba.
Anick111
17.03.14,20:18
Ja trpim PP a prave teraz prechadzam parazitarnou kurou a plne suhlasim s tym ze ak je parazit v ohrozeni tak vypusta do tela toxiny ktore sposobuju psychicke problemy,mam to na sebe odskusane.Verte mi cesnak a ani vermox na parazity v tele nestaciia!!!Ucinna je kombinacia praziquantelu albendazolu a ivermectin pasty.
Zdravotnica
23.03.14,21:51
Ja ich ničím...
Môžu spôsobovsť problém aj s chrbticou, štítnou žľazou, ako aj s mozgovými problémami ako sú epilepsia, ADHD, ale vedia podnecovať aj diabetes (proteus, askaris heloobacter), žlčové kamene ( mrľa, askaris, heliobacter,...), našiel ich ako príčinu zhoršenéhp videnia, ako aj príčina sklerozy multiplex (s borélami)
korela
23.03.14,23:09
Áno, môžu vytvárať cysty pri zapuzdrení kdekoľvek v organizme.
BXLmiami
24.03.14,05:34
No len nič,nič.Len neviem kto bude hradiť zlyhanie pečene po tom dlhodobom ničení.Žeby solidárne všetci?
misoft
24.03.14,15:22
Jáááááj - riešite tu nejaké parazity v tele. A čo takto parazity vonku (trochu väčšie, tmavšie, hlučnejšie - z planéty Romulus....)?
Zdravotnica
29.03.14,17:01
prečo by mala zlyhať pečeň ?
Janinkaaa
14.08.14,08:57
Vrátim sa k parazitom v našom tele.
Neviete mi poradiť, čo by som mala vylúčiť zo stravy, aby som sa zbavila parazitov ?
Viem, že nemôžem hlavne sladké a miečne jedlá. Tiež sa neodporúča jesť mäso, hydina a ani ryby.

Môžem jesť chlieb, cestoviny a strukoviny ?

Momentálne jem veľa kyslej kapusty, zeleniny a ovocia.
Taktiež jem ryžu a ryžové cestoviny.
Meliem si klinček a aj palinu, pijem tekvicový olej a jem tekvicové semiačka.

Nemáte skúsenosti, ako sa dá "po domácky" zbaviť parazitov ?

Ďakujem za Vaše názory.
Mila123
14.08.14,08:59
aké parazity máš ?
Janinkaaa
14.08.14,09:09
Neviem, že aké mám parazity.
Len si chcem prečistiť organizmus.
Peggynka
14.08.14,09:18
Katy a R
14.08.14,10:04
tak ale určite je dosť veľký rozdiel, či máš velikánsku pásomnicu, alebo nejaké mrle ? najskôr treba vedieť!
všeobecne pomáha konzumovanie cesnaku a cibule .. ale to je skôr preventívne ?? (ja napr medvedí cesnak)
lujza.j
14.08.14,10:21
mareko
14.08.14,12:43
korela
14.08.14,13:42
Musíš sa stravovať tak, aby si prežila ty a nie parazit. Čiže iba zelenina a šťavy z nej. V surovom stave. Šťavy čerstvé 4 dl riedené s vodou 1:1. Vypiť denne plus 3l vody, v zime 2 litre. Neprejsť na túto stravu zo dňa na deň. Mesiac jeden deň ovocie, druhý deň zelenina. Až potom sek a iba zelenina. Rovnako káva týždeň po jednej čajovej lyžičke. Potom už nie. Žiadny absťák sa nedostaví. Povera.
Aby nemali z čoho žiť a vyhladovať ich aby skapali, tak žiadne sacharidy - múka, ryža, zemiaky, cukry, bielkoviny - mäso, vajcia, mlieko.
Organizmus však potrebuje tuk.
Mne bola nesadená diéta Dr. Budwigovej (Budwig), ráno 3 PL (je to rôzne podľa váhy, potom sa dávka znižovala) ľanového oleja, 1 Dl kozieho jogurtu a čerstvo pomleté ľanové semená (musela by som sa do poznámok pozrieť na množstvo). Človek necíti hlad, nenormálne to zasýti. Túto zmes ráno a večer.
Medzitým zelenina. Neskôr na obed iba na pare alebo polievka hustá. Žiadne ovocie. Už po troch týždňoch tejto stravy mi bolo jasné čo mám, o čom ľudia píšu na fórach, je to presne tak. Z črevného traktu naozaj vychádzajú nečistoty a pod. Podľa toho, čo človek má, sa postupuje so stravou. Parazita som sa zbavila po troch mesiacoch, záver bol horor. Predtým som si prečítala G. Malachova, odporúčam každému.
Najlepšie pod dohľadom lekára, aby človek neprišiel pri takejto skromnej strave o prvky a treba si sledovať najmä železo. A neprísť o vlasy.
Spolu s týmto sa cielilo aj odstránenie prekyslenia. Pil sa zelený íl, pribudol makový olej 1 čl ráno a večer, olej z čiernej rasce Nativa sativa (od lekára s malou prímesou chilly - fantastická chuť a čerstvý, raz som si kúpila ako náhradu Saloos, nedal sa piť, Dr. odišiel na dovolenku a neurobila som si zásobu), rovnako nekupovať ľanový ani v bioobchodoch. Veľmi veľký rozdiel v kvalite. Neskôr nasadená spirulina pilulky, kelp (riasy) do polievok. 1 na mäkko výlučne bio vajcia alebo domáce iba jedno k obedu. 1 čl dobrého medu do "krému - ľan. olej, jogurt a ľan. semená. Potom mliečne výrobky výlučne kozie, iba syry, nie dovoz fran. z Polusu. Naše alebo české prirodzené žervé alebo tvaroh. Až veľmi neskoro mäso. Možno po roku. Zo strategického hľadiska ku koncu 3. mes. mať poruke uvarenú polentu. Pár lyžičiek. Bolo tam viac trikov.
Je to veľmi individuálne. Padla tu otázka prečo pečeň? Dr. mi povedal, pretože som sa zľakla, keď som prišla na to, čo sa odstraňuje. Ja vám môžem dať pilulku, ale už prichádzame ku koncu, tak vydržte. Tie lieky veľmi ničia pečeň. Nakoniec ako každý liek, ale toto sú extrémy.
Strava sa dala zvládnuť, ale tie prichádzajúce absťáky telesné, to bola morda.
Záver: cholesterol sa znížil do 6 týždňov, tlak sa upravil, o hmotnosti ani nemusím hovoriť, cítila som sa výborne, prestali ma bolieť kĺby, a hlavná príčina sa odstránila, na tvári aj inde sa mi napla pokožka. Sestrička u praktického lekára - čo ste robili s tvárou?
Nikomu neodporúčam ísť do toho bezhlavo a sám. Musí byť vedenie lekárom. Každý organizmus je iný.
Dúfam, že som na niečo nezabudla, tak sa podľa toho neriaďte. Iba informatívny charakter. Po celý čas som si robila denné záznamy a čistila zeleninu na šťavu a šaláty. Zaberačka, dodržovať harmonogram.
Mi napadlo dodatočne, že som mala aj kvapky MMS, ale nie ústne, ale cez namáčanie nôh 2x denne. Po desiatich min. som zacítila ich chuť pod jazykom, zrejme tie hrubé žily. Nemal by sa prekročiť čas. Čiže ak bolo MMS v krvi, tak bolo v celom organizme.
A ešte mlganie oleja ráno a večer. Práca ne celý deň.
.
Predvčerom som sa dočítala, že 20% ľudí má lamblie (v tenkom čreve).
Niekto tu vehementne obhajoval slov. Prof. parazitológa, že situácia nie je taká zlá. Ja tvrdím, že je. Dnes sa cestuje po celom svete, exotike. Čo poznám, v Egypte mal každý problém. Hnačky, z dovolenky nič nemal. Hlavne ak sa išlo loďou hore po Níle. Čo je dosť logické.
.
K vzorkám. Viem od lekárky, že tieto veci sa ťažko vyšetrujú, pretože sa nenachádza dôkaz v každej vzorke. Dieťatu môjmu našli už v druhej, čo považovali v nemocnici za zázrak, lebo mali prípad, že sa potvrdil parazit až v 16-ej vzorke v poradí. Predtým najprv vzali krv, či ide o alergiu alebo parazity. Vyšli parazity, tak sa začali zbierať vzorky stolice. Stačila jedna pilulka, a vyrojili sa uzučké 2 a 3 mm veľké tyčinky. A dieťa od toho dňa začalo spávať celú noc po roku a pol. Inak presne na sekundu každé dve hod sa budilo s plačom. Obvodná, že je to také dieťa, nech si zvyknem a predpísala Hysteps, ktorý som nikdy nenasadila. Vyšetrenie po známosti v nemocnici, keď už ja som mala iba 3 mil. červ. krviniek a nevedela som vyjsť hore schodmi.
Údajne sa lamblie zavŕtajú do tenkého čreva. Ak je dieťa najedené cez deň, trávia potravu, v noci počas prestávky sa púšťali do črev. sliznice a je to veľmi bolestivé. Dieťa prišlo z pôrodnice do sterilného bytu, lamblie aj z mačiek, nikdy sme nemali, ani priami susedia, narodilo sa v najväčších horúčavách, podnes si myslím, že sme to doniesli už z pôrodnice. Nikto mi to nevyvráti.
.
Čo píšeš je dobré zaraďovať do stravy každý deň - klinčeky, cesnak, ďumbier, chilly, na jar veľa mladej cibuľky, červ. reďkovky, medv. cesnaku. Aj na očistu pečene. Všetko ako prevenciu.
S tekvicovým olejom opatrne, neviem koľko ho za deň skonzumuješ, reaguje na neho štítna žľaza. Ja môžem asi pol čl ráno na chlieb. Teraz aj kvôli štítnej žľaze. Niektorí lekári s ním liečia, ohlasy od ľudí rôzne.
Inak ja som robila očistu trad. čínskou medicínou.
Táto cesta očisty sa nedá očakávať od alopata.
korela
14.08.14,13:46
Ešte plus k Mila123: Alebo prejavy? Ja som mala riadnu poruchu a chcela som obísť kolonoskopiu. Aj som obišla.
lujza.j
14.08.14,14:09
korela
14.08.14,14:37
Svokra mi hovorievala ako svojim deťom pravidelne po kúpaní potierala chodidlá a chrbticu cesnakom namočeným v mlieku. V predškolskom veku určite, kedy s tým prestala neviem.Ale je mi jasné už podľa MMS cez chodidlá, že to muselo mať efekt.Moja mama to nerobila. A mám pocit, že to bol víkendový rituál.
Dnes ktorí rodičia toto ešte praktizujú? Asi menej ako kedysi.
...
Nemôžem komentovať Mareko, neviem rečo.

Mareko, načo si tu uviedla tie linky, keď už o tom vie celé Slovensko, keď na Porade už prebehli búrlivé oponentúry.
Ja neviem, kto tá žena je, ja nikdy nejdem k nikomu, o kom nemám referencie, že je v poriadku. To je chyba ľudí čo idú k niekomu, vy to nazývate šarlatánovi, ja takýchto ľudí obchádzam. Obávam sa, aby sa zbytočne v tejto téme zasa zbytočne nerozbúrila hladina. Táto téma sa založila z dôvodu žiadosti o pomoc, ako na očistu a parazity.
Parazity tu boli a budú, chcú sa udržať pri živote rovnako ako človek. Dúfam, že tu nenastúpi zasa armáda poraďáckej spásy a nezmietne tému zo stola.
Prečistiť sisvoj organizmus a hlavne pečeň by malo byť psou povinnosťou každého človeka a nepoukazovať na negatíva ale pozitíva očisty. Ja som si okolo toho naštudovala pomerne dosť a hlavne zažila. A so svojím bábätkom. Prvým.
willma
14.08.14,21:02
presne to isté mi napadlo - ľudská blbosť je nekonečná :(
bettylou
15.08.14,02:33
ako hovorili starí ľudia - červíka vypáliť (najlepšie 54kou slivovicou každé ráno):)
korela
15.08.14,04:01
Hej, svokor celý život denne surový cesnak, jeden štamperlík a cvičil ráno o štvrtej, keď ešte všetci spali. Do postele odchádzal o 20.00. V piatok pôst. Nikdy nebol chorý, zomrel pretože už nechcel ísť k lekárom. Po osemdesiatke.
mareko
15.08.14,04:41
Ono je to tak, že dnes si hocikto hocičo napíše na net, niektorí odvážnejší sa pasujú za mecenášov a odborníkov v rôznej problematike a za nemalé peniaze dokonca aj "prednášajú" pred fórom bez toho, aby mali na to akékoľvek predpoklady (okrem obchodovania). Stačí zopár upravených videí a obrázkov a poslucháči sú fascinovaní a zmanipulovaní. Nuž a niektorí ľudia bezhlavo a slepo veria "písmu", lebo veď " to písali".
Škoda riešiť, každý človek si je sám strojcom svojho šťastia...
korela
15.08.14,05:49
Pre vysvetlenie, v prvom rade som ti nenapísala správu ale komentár v tejto téme. Tie linky čo si priložila obehli celé Slovensko aj Poradu. O tej žene už každý vie.
Či sa to niekomu páči alebo nie, paraziti tu boli vždy aj budú vždy. Dnes ľudia nežijú koncentrovane v nejakej obci a vo svojom domci. Stravujú sa kde-tade, vyvárajú tu cudzinci, ktovie aké majú návyky. Potraviny prebehnú okolo celého sveta, kým sa dostanú na pulty. V našom mäsiarstve mi dávala predavačka rukami šunku na papier svojho času a s tými istými rukami manipulovala s peniazmi, s pokladňou. Tým chcem povedať, že aj keby človek sám dodržiaval nenormálnu hygienu, stačí vdýchnuť na ulici rozvírený vzduch. Na topánke si priniesť domov svinstvo.
Dnes má vysoké percento domácností svojho zvieracieho miláčika. To kedysi v takej koncentrovanej forme nebolo.
Je veľmi veľa našich aj zahraničných fór založených aj preto, lebo na takýchto a podobných ako je Porada sa k tomuto problému vyjadrujú ľudia, čo s tým nemajú žiadne osobné skúsenosti. Ja som si ich prešla aj literatúru. Nie z roztopaše, ale kvôli zdravotnému problému a hľadala som pre seba vhodné riešenie. Aj som našla. Ale nie u šarlatána, ako ich tu ľudia s obľubou nazývajú, aj keď do tej skupiny nepatria. To mi prekáža.
Rovnako ja ti môžem odporučiť, aby ste si vy, veční oponenti založili svoju vlastnú tému a vyžívali ste sa v nej o skutočných podvodníkoch a šarlatánoch.
Ja som počas liečby neskonzumovala jeden medikament,okrem spiruliny a kelpu, ktoré dostať aj v obchodoch. Pretože diéta bez mäsa a B12 človek potrebuje. Inak liečba výlučne, zopakujem výlučne iba stravou.
Chápeš ten rozdiel?
Odpovedala som na základe vlastných skúseností na otázku v téme. Neviem, ktorá odpoveď jej viac pomohla, či oživovanie nejakej liečiteľky, ktorú si nikdy nevidela, alebo dobrá osobná skúsenosť a informácie. Aby si ľudia aj samoliečbou nepoškodili svoj organizmus. K tomu totiž nepotrebujú ani šarlatána.

Vypisuj si tu čo chceš, nielen ty aj iní, ale koľkí z vás majú reálne skúsenosti? Neviem prečo tieto témy vyvolávajú u vás reakcie ako červené súkno pre býka.
Skúste zažiť, prestanete vypisovať.
kaivorus
18.08.14,22:04
Ale múdro, ničenie prebieha aj v pečeni, čo vlastne chcel autor /BXLmiami/ tým povedať?
ak nerozumiem o čo sa jedná, radšej neprispievam, nerobím si vtipy z ľudí, ktorí chcú SPRÁVNU ODPOVED
Janinkaaa
17.09.14,12:14
Môžu byť mokvajúce vyrážky na tele (hlave, krku, zápästiach a kolenách) prejavom, že v tele sú parazity ?
BXLmiami
17.09.14,12:17
Skôr toho že na koži sú bakterie.Sladké chrasty sa tomu onehdá hovorilo.
Janinkaaa
17.09.14,12:23
Čo to znamená , že na koži sú baktérie ?
lujza.j
17.09.14,12:34
kup si mydlo s nimbovým olejom, alebo si kúp olej.....robila som šampon/mydlo/-tuhý s týmto olejom....ludia, ktorí mali lupiny, mokvavé chrasty vo vlasoch pomohol...

http://www.feelgood.sk/feelgood/objavte-silu-nimby
Janinkaaa
17.09.14,12:41
Už toľko vecí sme skúšali a nepomohlo.
Nepomohla ani diéta, ani more.
Tie vyrážky stále vychádzajú.
Jednine pomôže masť belogent (iba na predpis), ale táto masť nie je vhodná na časté použitie.
lujza.j
17.09.14,12:59
ja som ti poradila čistý olej za cca. 6e 200ml....nie kortikoidnú mať...iba tou dnes kožný "lieči"...ale ty vieš....:)
Indeed
17.09.14,14:41
Para Protex od CaliVita

www.calivita.sk
petermikuláš
17.09.14,15:45
Ja len na upresnenie, lebo bol som tu spomenutý v niektorom príspevku. Ja mojich pacientov s panickou poruchou v mojej ambulancii liečim psychoterapiou, nie antidepresívami. Špecificky zacielená psychoterapia je totižto v prípade panickej poruchy omnoho účinnejšia ako farmakologická liečba antidepresívami. A propo antidepresíva sú skupina liekov na liečenie depresie. Etiológia a etiopatogenéza panickej poruchy je založená na anxiete /úzkosti/ a to je dosť rozdiel.
A ešte niečo: model panickej poruchy, jej etiológia a etiopatogenéza je v súčasnosti veľmi dobre známy /na rozdiel od niektorých iných duševných porúch/ a verte alebo nie, nemá to nič spoločné s červami či inými parazitmi v tele človeka.