Luks
12.03.14,04:35
Informujem sa o nasledovne. Som z Kosic a uz 5 mesiac bez prace. Vodicsky preukaz mam uz 4 roky a tak ma napadlo ze by som skusil pracu v taxi sluzbe. Co by som vsak chcel opytat sa Vas ci je mozne pracovat v taxi sluzbe na plny uvazok nakolko zivnost som musel uzatvorit kvoli vysokym odvodom. Co ma zaujima kolko sa da priblizne zarobit ako vodic taxi sluzby da sa z tej prace uzivit? Ja mam obchodnu akademiu a neviem sa uplatnit do buducna. Motorove vozidlo nemam.
Dav
12.03.14,04:45
Ak Ťa zamestná niektorý majiteľ taxislužby, tak môžeš pracovať v taxislužbe. Potrebuješ ísť na psychotesty, absolvovať školenie a urobiť test, aby si dostal kartu vodiča v taxislužbe. Niečo ako druhá autoškola, psychotesty 80,- €, karta taxikára 200,-€. Zárobky sú obvykle od výkonu, pevná minimálka + príplatky od platených kilometrov . Neviem, aké sú pomery v Košiciach, ale tu sa dá z platu taxikára žiť.
buchač
12.03.14,06:29
Bývalý kolega už pár rokov pracuje u jednej taxislužby . Názov neviem , využívam jeho súkromné číslo v prípade potreby .

Behá po meste na PaTHÁLII ... ;) :D
Ako košičan si si ale určite všimol , že po meste jazdí plno taxíkov viacerých taxislužieb . Čiže konkurencia je solídna . Pokiaľ viem , tak hlavne v noci a cez víkend sú najviac vyťažené .

Čo sa týka zárobku , tak to je o inej debate .

Ale šak skúsiť môžeš ... a aj predsa odísť .
janko73
06.02.16,14:23