korduľa
30.03.06,12:58
poprosim o radu,
ked zamestnavatel od aprila konci so zamestnancami je povinnost odhlasit zamestnancov zo SP a ZP, musim do SP,ZP poslat aj odhlasenie zamestnavatela ako platitela?

dakujem
Tweety
30.03.06,11:00
poprosim o radu,
ked zamestnavatel od aprila konci so zamestnancami je povinnost odhlasit zamestnancov zo SP a ZP, musim do SP,ZP poslat aj odhlasenie zamestnavatela ako platitela?
dakujem Ak majú výpovede a končí im PP tak ich treba poodhlasovať zo všetkých úradov, kde boli prihlásení, SP, ZP. Ak končí aj firma, tak aj ju.
eav77
30.03.06,11:01
Treba odhlasit aj zamestnavatela, lebo potom ZP a SP otravuje za neodovzdane mesacne vykazy. :-))
Netreba zabudnut na DU - prehlad a hlasenie sa odovzdavaju v riadnom termine.
TOKY
19.12.06,16:20
Prosím o radu. Keď je PP ukončený s posledným zamestnancom 15. 12., dokedy treba odhlásiť zamestnávateľa zo SP a ZP. Podľa zákona by to malo byť do ôsmych dní. Kedy mám zaslať mesačné výkazy? Výplatný termín za december je až v 10. januára. Odhlášku zamestnancov som už zaslala.
Tweety
19.12.06,16:24
Prosím o radu. Keď je PP ukončený s posledným zamestnancom 15. 12., dokedy treba odhlásiť zamestnávateľa zo SP a ZP. Podľa zákona by to malo byť do ôsmych dní. Kedy mám zaslať mesačné výkazy? Výplatný termín za december je až v 10. januára. Odhlášku zamestnancov som už zaslala.
MV zašleš spolu s odvodmi, pri výplate miezd zamestnancov.
momaria
17.06.07,11:17
Dobrý deň.Vie mi niekto poradiť, ako urobiť predĺženie pracovnej zmluvy v programe MRP? Dakujem