cucoriedka11
15.03.14,10:43
Ahojte,
chcela by som sa opýtať, keď ma zamestnávateľ viac menej tlačí do polovičného uväzku z dôvodu nízkeho počtu zákazok, čo to pre mňa znamená? Nevadí, keď bude odvádzať do ZP len polovicu (polovicu minimálnej mzdy (http://www.porada.sk/mzdy#__AUTOKW))? Netreba tu druhu polovicu doplácať? A čo sa týka SP, nevadí to aj tam? A čo to znamená čo sa týka dôchodku? Ráta sa mi len polovica? Netreba sa mi na tu druhú polovicu prihlásiť na úrad práce? Ďakujem krásne za radu a pomoc!
Tweety
15.03.14,09:51
NIe, netreba ich doplácať. Budeš platiť z toho polovičného uväzku, rovnako aj zamestnáv.. DO dôchodku sa ráta odpracovaná doba. Ovplyvniť ho môže, pretože budeš mať nižší príjem. Nárok na zabezpečenie stravovania je ale len pri zmene dlhšej ako 4 hod., takže toto bude určite nevýhodou.
cucoriedka11
16.03.14,16:31
Dakujem za odpoved! Co sa tyka dochodku, ako to prosim ta myslis, ze sa rata odpracovana doba? Znaci to, ze sa mi rata len polovica? Dakujem za odpoved!
Mila123
16.03.14,16:38
dni sa ti počítajp normálne, ale Majka myslela, že ak máš polovičný úväzok, tak zrejme máš polovičný plat, preto to o tom D.