Ladislav Sun
15.03.14,09:53
Dobrý deň,prosím o radu,manželka mi zakazuje styk z maloletým synom.Na koho sa má obrátiť o pomoc.
veronikasad
15.03.14,09:01
Styk s dieťaťom máš upravený súdom, alebo len na základe vzájomnej dohody ? Píšeš "manželka" - ešte nie ste rozvedení: Žijete v spoločnej domácnosti ?
Ladislav Sun
15.03.14,09:38
Žijeme v spoločnej domácnosti,nemám súdom nariadený žiadny zákaz styku.Manželka si našla milenca s ktorým sa pravidelne stýka a berie si zo sebou i syna,ktorý ma 8 rokov a z obavy,že by som sa dozvedel,kde býva mi zakazuje zo synom komunikovať a stýkať sa sním.
arizona
15.03.14,10:20
Mas rovnake prava na dieta,ako aj manzelka. Ak si to nevies vydiskutovat s manzelkou sam, daj ziadost na sud na upravu styku s dietatom.
Pises, ze zijete spolu...to nechapem. Akoze ani doma sa nestretavas s dietatom? 8 rocne dieta si uz hadam dokaze povedat, ze chce byt aj s tebou, nie? Ale asi je u vas viacero problemov,o ktorych si nenapisal...v prvom rade si pohovor so zenou, ved dvaja dospeli ludia si snad dokazu vysvetlit veci ohladom domacnosti aj bez rozhodovania sudcov. Nejedna sa len o vas,ale aj o dieta, ktore vasim spravanim trpi tiez.