Lusssy
16.03.14,15:52
Ahojte, neviete poradiť nejaký jednoduchý diár/ plánovač/poznámkovač pre samsung galaxy tab 3? Na nete je viacero aplikácií ale zdajú sa mi byť neprehľadné. Existuje aj nejaká aplikácia, do ktorej by som mohla zaznamenať svoje poznámky a potom ich prehliadať napr. abecedne, že pod A budem mať firmy na A alebo keď si vytvorím skupinu služby, že tam budem mať firmy, ktoré poskytujú služby? Ďakujem veľmi pekne
Richard
17.04.14,06:38
Na poznámky ja osobne používam Evernote, či už na webe, mobile a tablete.

Neviem aká je tvoja presná potreba, či potrebuješ spravovať kontakty či načo ti je takéto zoradenie. Mne to skôr znie ako potreba tabuľkovo/databázovej aplikácie.

V Evernote by som si však na to vedel vytvoriť notebook (záložkovú skupinu poznámok) a jednotlivé poznámky by boli záznamy o firme, pričom každá by mala svoj názov. Jednotlivé záznamy sa dajú potom v "notebooku" sortovať aj podľa abecedy aj podľa času pridania...
Lusssy
17.04.14,14:43
nepotrebujem spravovať kontakty, len si chcem značiť zákazníkov, ktorých som navštívila a k záložke s ich menom pridávať poznámky napr. o firme, stretnutí a tak a vytvoriť si kategórie, napr. kaderníctva, stavebniny...
Richard
18.04.14,08:22
http://evernote.com/ je na to dobrý, ja som si ho aj platil kvôli zdielaným poznámkam, ale prestal som kvôli slabému editoru a niekedy chybnej synchronizácii. Ďalej ho však používam na jednoduché poznámky a už sa za ten čas čo ho mám aj odstránili niektoré slabiny.
Lusssy
18.04.14,08:57
treba za to platiť?
rangl
04.06.14,08:11
Evernote je dobrá voľba, veľmi užtiočná je aj aplikácia Trello, kde si môžeš poznámky pekne štruktúrovať, plánovať a zdielať s ďalšími luďmi.