peťka_s
17.03.14,20:12
Ahojte, je mi 35 a mam na svoj vek celkom vela vrasok. Vcera mi bola kozmetickou odporucena luxusna kozmetika (http://www.porada.sk/kozmetika#__AUTOKW) Botarin. Najprv som si myslela, ze mi kozmeticka chce iba vnutit kozmetiku, ktoru predava, ale potom som zistila, že ju vlastne neponuka, len odporuca. Pouziva jej viac ich klientiek a su s touto kozmetikou velmi spokojne a kozmeticka vidi znatelny rozdiel vo vypnutie a hydrataciu pleti. Sama si ho zaobstarala a velmi ho chvalia. Preto som sa chcela opytat ci mate niektora skusenosti s touto kozmetikou?
lujza.j
17.03.14,19:16
doteraz si používala čo?
peťka_s
17.03.14,19:18
lujza.j
17.03.14,19:19
ak majú radu na vrásky a vyhovuje ti...tak nemeň
lujza.j
17.03.14,19:22
ja som si na očné okolie teraz obj. toto:
http://www.sebapoznanie.sk/sebapoznanie/eshop/1-1-BIO-OLEJE/2-2-Oleje-30-50-a-100-ml/5/154-BIO-Opunciovy-olej-30ml
a chystám sa ešte na nejaké ...oleje sú úžasné ....
lujza.j
17.03.14,19:24
nenašla som výrobcu...ty?
kopretinka
17.03.14,19:31
neviem a ani ma to netrrápi
lujza.j
17.03.14,19:34
oki...je len či si to niekde nevšimla...
kopretinka
17.03.14,19:39
nehľadala som
janakailana
18.03.14,08:51
Ahojky, zkušenost osobně nemám, ale moje kamarádka tuto kosmetiku používá už velmi dlouho a je s ní spokojená. Taky nad ní přemýšlím, protože moje kamarádka má opravdu hezkou pleť. U nás v ČR je dostupná i u Vás na Slovensku mají distribuci . Koukni na www.botarin.sk , mají tam i vzorečky tak můžeš vyzkoušet jestli Ti vyhovují k typu pleti. Pokud máte ještě někdo zkušenosti sem s nima :-)
jarka.milac
22.04.14,08:02
Nazdar, o tejto kozmetike počujem prvýkrát. Vyzerá to veľmi zaujímavo. Ja mám z kozmetikou proti vráskam zlé skúsenosti. Stále hľadám, niečo čo by trochu pomohlo. Určite si niečo objednám a za mesiac dám vedieť, ak sa ti bude chcieť čakať na moje skúsenosti :-)
cacka
22.04.14,08:28
Určite by som sa zamerala na nejakú prírodnú formu kozmetiky ako píše lujza vo svojom príspevku. Kozmetiku Botarin síce nepoznám, ale podľa mne je to samá chémia a tie ceny....no koment...ale rozhodnúť sa musí každý sám...

Prilepím kratučký výsek z článku o kozmetike:
Přírodní kosmetika sice neúčinkuje ihned a na počkání, ale zato, pokud se již účinek po čase objeví, naši pokožku jako boomerang nevrací do původního stavu. Klasická kosmetika možná přináší výsledky okamžitě, avšak za cenu používání těch nejagresivnějších a nejkontroverznějších ingrediencí. Chceme pokožku hebkou jako pírko? V tom případě se obrátíme na silikony. Chceme okamžité vypnutí pleti? Ano, i to je možné, ale pouze za cenu toho, že si pokožka na "své pravidelné dávky chemie" zvykne a bez nich "dostává hotový absťák" - pokožka je ochablá a bez známek života...
jarka.milac
19.06.14,20:00
Hlásim sa po skoro 1,5 mesačnom používaní krému Botarin. Som s ním veľmi spokojná, má príjemnú vôňu, rozotiera sa dobre a naozaj vyhladzuje vrásky. Vyskúšala som už veľa krému zostanem u neho. Odporúčam.