moke
31.03.06,07:46
Mám na vás velikánsku prosbičku!
Mam pracovnú zmluvu na dobu určitú. A chcem z firmy odísť. Kedy pred kocom zmluvy musím povedať, že už nepredĺžim zmluvu? Poraďte mi prosím, ako to je? Musím to dať písomne? A musím povedať dôvod?
Odpíšte prosím. Je to súrne.
ajobs
31.03.06,05:55
Mám na vás velikánsku prosbičku!
Mam pracovnú zmluvu na dobu určitú. A chcem z firmy odísť. Kedy pred kocom zmluvy musím povedať, že už nepredĺžim zmluvu? Poraďte mi prosím, ako to je? Musím to dať písomne? A musím povedať dôvod?
Odpíšte prosím. Je to súrne.

Slušnosť káže povedať istý čas dopredu, závisí od tvojej pozície a práce ako takej. Zákonná lehota však neexistuje, čiže je to dané na vzájomnú dohodu zamestnanca a zamestnávateľa. Nemusíš uvádzať dôvod odchodu.
Manual
31.03.06,05:56
Mám na vás velikánsku prosbičku!
Mam pracovnú zmluvu na dobu určitú. A chcem z firmy odísť. Kedy pred kocom zmluvy musím povedať, že už nepredĺžim zmluvu? Poraďte mi prosím, ako to je? Musím to dať písomne? A musím povedať dôvod?
Odpíšte prosím. Je to súrne.Ak máš zmluvu na dobu určitú, tak nič nikomu nemusíš písomne hlásiť, slušnosť ale káže pred ukončením termínu informovať zamestnávateľa, že termínom uvedeným v prac. zmluve končíš prac. pomer. Pre prípad že by s tebou rátali s predlžením.
Pekný deň...:)
ajobs
31.03.06,06:01
Ak máš zmluvu na dobu určitú, tak nič nikomu nemusíš písomne hlásiť, slušnosť ale káže pred ukončením termínu informovať zamestnávateľa, že termínom uvedeným v prac. zmluve končíš prac. pomer. Pre prípad že by s tebou rátali s predlžením.
Pekný deň...:)

mimotemy Janko, s tou slušnosťou sme sa nejak zhodli, asi je to telepatia.:) mimotemy
moke
31.03.06,06:22
A aký čas dopredu to mám asi povedať?
Tweety
31.03.06,06:27
A aký čas dopredu to mám asi povedať? Niekedy boli zaužívané tri dni.:cool:
vladan
31.03.06,07:01
A aký čas dopredu to mám asi povedať?

keďže pracovný pomer uzatvorený na určitú dobu sa skončí uplynutím tejto doby (§ 71), z pohľadu zamestnanca, ktorý chce práve v tejto dobe ukončiť pracovný pomer, netreba nič oznamovať zamestnávateľovi.
Skôr by som sa na to pozerala z pohľadu zamestnávateľa - keďže zamestnávateľ by si mal sledovať, či tomu-ktorému zamestnancovi nekončí pracovný pomer na dobu určitú s perspektívou, že chce/nechce predĺžil pracovný pomer, práve od neho by mala výjsť iniciatíva, oslovenie zamestnanca, či už ponukou na predĺženie pracovného pomeru alebo formou oznámenia, že so zamestnancom v budúcnosti nepočíta, teda sa pracovný pomer skončí uplynutím doby určitej ;)
Manual
31.03.06,07:24
mimotemy Janko, s tou slušnosťou sme sa nejak zhodli, asi je to telepatia.:) mimotemy
mimotemyTonko, keď sme boli mladí a pekní, tak nás to tak učili, bol by som rád keby to bolo tak aj teraz.... a stále:).mimotemy
Chobot
31.03.06,10:53
A aký čas dopredu to mám asi povedať?

Skús sa rozpamätať, ako to bolo keď Ťa prijímali do zamestnania. Na čom ste sa dohodli? Hovoril zamestnávateľ niečo o tom, že Ti automaticky predĺži prac. zmluvu? Alebo Ťa len prijali na dobu určitú a nespomínali predĺženie?

Ak s tým automaticky rátajú, že Ti predĺžia zmluvu, tak by bolo slušné povedať dopredu, že odídeš a nebudeš mať záujem o jej predĺženie. Dobu si musíš zvážiť Ty sama, len Ty poznáš pomery vo firme - či Ti to spôsobí problémy (vtedy by bolo najlepšie čo najneskôr), alebo či s tým spôsobíš firme problémy Ty - napr. s nájdením náhrady - vtedy je najlepšie povedať to čo najskôr, aj mesiac dopredu.

Ak ste o predĺžení nehovorili, alebo nivieš, či firma má záujem o predĺženie zmluvy, počkaj, či sa oni neozvú, že Ti zmluvu predĺžia. Ak sa neozvú, tak v podstate nemusíš nič hovoriť. Ale zase platí zásada slušnosti, ak ju už nemajú oni, tak si ju zachovaj aspoň Ty oznám im to. Podľa mňa tak týždeň-dva sú v tomto prípade primerané.
moke
31.03.06,11:50
Ja mám dosť zvláštneho šéfa. Určite so mnou počíta. Ale bojím sa, že keď mu to poviem skoro, bude mať blbý prístup. Ale zase nechcem byť blbá ja, a chcem, aby si niekoho stihol nájsť.
Tak poraďte, aký by bol najvhodnejší termín pred koncom? Som z toho zúfalá.
ajobs
31.03.06,11:53
Ja mám dosť zvláštneho šéfa. Určite so mnou počíta. Ale bojím sa, že keď mu to poviem skoro, bude mať blbý prístup. Ale zase nechcem byť blbá ja, a chcem, aby si niekoho stihol nájsť.
Tak poraďte, aký by bol najvhodnejší termín pred koncom? Som z toho zúfalá.

Čím skôr, tým lepšie, budeš to už mať za sebou.
Tweety
31.03.06,11:55
Čím skôr, tým lepšie, budeš to už mať za sebou.
Súhlasím,iba dodám, že išla by som na to diplomatickou cestou.:)
Chobot
31.03.06,12:01
Ak by som hľadal nejaké logické vysvetlenie, tak by som asi siahol po výpovednej dobe v zákonníku práce. Čiže optimálna doba by bola 2 mesiace, rovnako ako je výpovedná doba v ZP.

Ale z praxe vieme, že to je až dostatočne dlhá doba na nájdenie nového zamestnanca. V dnešnej dobe informačných systémov je možné nájsť nového človeka od vzniku potreby do jeho nástupu behom 2-3 týždňov.

Preto by si sa mala vážne pozhovárať so šéfom tak 2-3 týždne pred tým dňom skončenia, aby stihol dať inzerát a aby stihol urobiť pohovory, prípadne aj 4 týždne, ak budeš čerpať dovolenku.