A.n.d.r.e.a
19.03.14,13:28
ahojte poradaci, potrebovala by som poradit ohladom mojich prav pocas rodicovskej. Od 19.8.2013 som na rodicovskej dovolenke a moj firmu, v ktorej pracujem kupuje rakuska firma komplet aj so zamestnancami. Mam vsak obavy, ze uz tam nebude miesto pre mna, kedze je to ma pat clenna firma a s mojou nastupkinou su spokojny. Mozu so mnou ukoncit pracovny pomer? Ake mam prava a ako postupovat v pripade ak mi daju vypoved?
Za kazdu radu vam budem vdacna.
veronikasad
19.03.14,12:34
Počas rodičovskej dovolenky sa na teba vzťahuje zákaz výpovede, pracovný pomer môžu s tebou ukončiť len v prípade, ak budeš súhlasiť so skončením prac.pomeru dohodou v zmysle § 60 Zákonníka práce. Nikdy však nežiadaj o skončenie prac.pomeru ty - nevznikne ti nárok na odstupné.
A.n.d.r.e.a
19.03.14,12:43
Chapem, praveze ja ziadat nechcem a nechcem ani dohodu, nech mi pekne zaplatia odstupne (http://www.porada.sk/odstupne#__AUTOKW) ak. Ale v podstate mohli by mi dat vypoved? Maju na to pravo? Lebo slovenska firma ukonci pomer zo zamestnancami a rakusky s nimi podpise novy zmluvu aspon myslim, sami v tom nemaju jasno. Ale pochybujem ze rakusania rataju so mnou. Ale keby mozu ma tiez takto prijat? Dakujem
ivka70
19.03.14,12:51
Ak firma na SK konci, mozes dostat vypoved kvoli zruseniu firmy aj pocas MD ci RD. S takouto vypovedou je spojene odstupne.
Predpokladam, ze si nebudu komplikovat zivot a daju ti vypoved, kedze na to budu mat zakonny dovod.
veronikasad
19.03.14,12:57
Pokial firma úplne zaniká, zákaz výpovede sa na teba nevzťahuje. Dostaneš výpoveď v zmysle § 63 odst. 1 písm. a) Zákonníka práce s nárokom na odstupné.
A.n.d.r.e.a
19.03.14,12:59
Dakujem za rychlu odpoved.
A.n.d.r.e.a
19.03.14,13:10
Zajtra idem do prace zistit ako som na tom, tak dam vediet, ako som dopadla, ako mne by najviac vyhovolala ta vypoved s odstupnym, ked som tam robila sest rokov mam narok na dvojnasobok platu ze?
A.n.d.r.e.a
19.03.14,13:11
Uvidim zajtra co povedia. Som zvedava