SamuelSK
20.03.14,11:45
caute..
neviete ci maju v AT tocenu?
lebo pozeram a ta slovenska je maso len zo 63% a zvysok je neznamy, a to nechcem riskovat.. proste to neni uroven za ktoru som este ochotny zaplatit..
chcem produkt, kde nie je balast, a ani muka, a ani nechcem zbytocne platit za vodu, tu si mozem napustit z kohutika.
mate nejake tipy na tuto temu, ake specialne (velmi masite, bezmucne - alergie nejdem zabit svoju rodinu pre hamizneho podnikatela) produkty odporucate?
mnoho vdakov ;)
ivka70
20.03.14,11:19
Tocena salama nebude nikde 100% masova, vzdy v nej bude aj muka aj tuk.
Ak chces bezlepkovy masovy vyrobok, hladaj sunku ...s oznacenim bezlepkova ....
alebo si take vyrobky vyrabaj doma ...mas 100% istotu, co do nich das.
SamuelSK
20.03.14,11:36
chcem masovy vyrobok bez akejkolvke muky (dieta).. a chcel som si spestrit jedalnicek a kedysi tam bolo muky menej, takze ist to ide.. tuk moze byt, kedze tuk sam o sebe obsahuje len zlomok cholesterolu co bezne komerne oleje ;) keby mam na to priestor/cas, tak si take doma vyborim.. :)
arizona
20.03.14,12:42
Musela som si vygooglit,co je to tocena salama.
Tocenu salamu hladaj v AT pod nazvom EXTRA WURST. Mavaju cerveny,alebo oraznovy obal, balenie cca 300-500g.
Su rozne druhy.Bud iba masova,alebo so syrom,s kapiou,pikantna atd.
Su naozaj kvalitne,vydrzia dlho v chladnicke.
SamuelSK
20.03.14,12:46
excelentne :) skusim.. vdaka :)
arizona
20.03.14,12:52
Praveze pod oznacenim "masovy vyrobok" byvaju casto predavane tie najnekvalitnejsie vyrobky s nizkym obsahom masa. A to oznacenie maju viac- menej na zblbnutie zakaznika...Napr. aj ked si pytas v obchode sunku,ta by mala byt z cisteho masa,s min. prisadami. Ale ked si pytats sunkovu salamu, tak mas takmer polovicu bordelu,nie masa. Najviac masa obsahuju napr. sunkove salamy v COOP jednote , vola sa to Detska sunka
lujza.j
20.03.14,13:08
Tento druh masoveho vyrobku sa nazaraduje do kolonky dietne....ak tak kvalitnu sunku....kde jasne vidiet maso....pripadne tam je napisany pomer,alebo urcite susene masu ...napr."swarcvaltska" sunka
buchač
20.03.14,14:36
EXTRA WURST ...

Odroda 1b: Fine Extra klobása sa skladá z 45 častí hovädzieho a bravčového ja som (čo sa svalovina vo vysokej kvalite prostriedky), 23 dielov slaniny II a 32 dielov vody a produkcie špecifických väčšinou ako ľad sneh mäsa počas drvenia sa pridá. Táto hmotnosť je 1 diel zemiakový škrob pre viazanie pridané.
Odroda 2: Extra klobása v kruhu (po použitého krúžku krytu s názvom) je do fliaš v dvoch formách, viazaných ako guľatý klobása veniec alebo ako priamy tvar. Títo sú tiež nazývaní navyše klobása v baroch, tie majú hmotnosť 900 gramov a maximálny priemer 70 mm. Zloženie sa líši od odrody 1b v niekoľkých bodoch: 49 dielov hovädzieho a bravčového II II, 18 kusov slaniny II a 33 dielov vody. Prídavok 2 diely zemiakového škrobu je to povolené.
http://de.wikipedia.org/wiki/Extrawurst


...excelentná kvalita ...??? :D :D :D
Kvalita sa predsa nemeria dlžkou doby , ktorú vydržia v chladničke .........či ???

...a kua ...tak potom toto je čo ???


Slovenský salám je tepelně opracovaný jemně mělněný masný výrobek. Bývá taky nazývá jako Slovenský točený salám, protože je ve střevě podobně jako např. kabanos. Všechny suroviny jsou zpracovávány kutrováním na velice jemné části. Podle původní receptury (ČSN 57 6099) měl salám následující složení (na 100 kg hotového výrobku):[1]
hovězí maso výrobní přední solené: 33,00 kg
vepřové výrobní maso bez kůže solené: 50,80 kg
telecí maso solené: 0,95 kg
mouka: 3,30 kg
česnekový koncentrát: 0,05 kg
pepř mletý: 0,16 kg
paprika sladká: 0,13 kg
muškátový oříšek: 0,04 kg
kmín: 0,10 kg
dusitanová solící směs: 2,15 kg
voda: 21,00 l

Po zrušení závaznosti bývalých státních a podnikových norem počátkem 90. let 20. století došlo k prudkému snížení jeho kvality.[2] V současné době se jedná o levný salám složený hlavně z náhražek, jako je drůbeží separát, kůžová emulze, sádlo, voda, škrob a jiná plnidla a zahušťovadla. Zatímco slovenský salám o některých výrobců obsahuje aspoň minimum masa, u jiných výrobců neobsahuje žádné maso.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Slovenský_salám
buchač
20.03.14,15:04
Díky ....nemusím...
Okoštoval som iba raz ...dlho v chladničke nebola ...šla rovno do koša ...
Zlisované blato jak sviňa ...

Ale to je môj názor , moja chuť , moja peňaženka ...;)
Jurino
20.03.14,15:32
U nás bežne dostupné produkty ti ponúknu celkom kvalitnú škálu mäsových výrobkov napr. v reťazci Kaufland K-Classic, alebo Lídl značka Dulano. Neporovnateľná kvalita s rôznymi šmejdmi plných múky a vody s tzv. "značkou kvality".
SamuelSK
20.03.14,15:37
Dulano ano, skusal som to, a nepochopim ako mozu 1kg sunky predavat za tie 1-2eur.. ie (http://www.porada.sk/ie#__AUTOKW) ze by som chcel nazacit ze podozrivo nizka cena (http://www.porada.sk/cena#__AUTOKW), ale bohuzial su trochu suche (ine (http://www.porada.sk/ine#__AUTOKW), s rovnakym podielom masa maju lepsiu chut), ale musim uznat, ze DULANO je dobra znacka.. daleko lepsie ako tie kde je 45% masa.. a 55% ktoviecoho.. len skoda (http://www.porada.sk/skoda#__AUTOKW) ze nemaju aj "tocenu" myslim ze dulano ma aj vysokomasite parky.. doslova ubersunka a uberparky s tym co ponuka iny "vyrobca"... a mimochodom, ked si clovek zvykne na tie kvalitnejsie, a raz je douteny jest tie tesco shity (aj tam maju 2 balenia, asi zo 100, kde je 95-98% masa), tak ho z toho napina, lebo to nie je sunka, ale SAJRAJT.. (hlavne ked clovek vie co sa deje za oponou, alebo ako prebaluju a kde namacaju parky aby vyzerali ako cerstve... vsakze...) vdaka za tip Jurino, skusim ten Kaufland..
Jurino
20.03.14,15:53
Ja som žiaľ, alebo chvaľabohu prestal nakupovať naše mäsové výrobky aj z toho dôvodu, že mi po jednom dni skysla šunka, alebo zošedivela turistická saláma, slanina mi splesnivela, alebo sa na nej vytvoril nechutný sliz ako z votrelca a začal som si všímať zahraničné produkty. Rád by som podporil domáci trh a kvalitné produkty, ale zatiaľ nemám aké a kde. Tak si pomôžem aj tak, že idem do Rakúska a keď nemám čas, tak nakupujem spoľahlivú kvalitu, ktorá sa predáva aj za hranicami u nás. Skús ten Kaufland www.kaufland.cz/Home/02_Sortiment/001_KClassic/004_ze_sortimentu_import/009_uzeniny/index.jsp, bol som milo prekvapený, samozrejme výrobca je Germany.
arizona
20.03.14,18:06
"Kvalita sa predsa nemeria dlžkou doby , ktorú vydržia v chladničke .........či ??? " ...ja som tou mojou poznamkou myslela napr. to, ze tato salama aj po tyzdni neoslizie, nezapacha,nesmrdi..je stale jedla.Na rozdiel, ked si kupim slovensku sunkovu,ci makku salamu, tak po dvoch troch dnoch zacina smrdiet a oslizie. Tak potom co, ci...???
buchač
20.03.14,18:15
Nebudeme sa predsa priečiť jak prezidentskí kandidáti ...či ??? ;)

Ono aj na Slovensku záleží od výrobcu ...a fest !!!

...a že neoslizie ,nezapácha ,nesmrdí tá z Lidlu ?
Nuž občas si kúpim aj ja , aby som mal na chalupe niečo v zásobe .

Predsa éčka poriešia všetko ....
arizona
20.03.14,18:18
nie, nevadim, sa, ved ma poznas. Ale ja som nemyslela tu slovensku tocenu,ale rak.extrawurst, tam ecka nepridavaju, rakusaci su fajnove ritky, ti by to nekupovali.
Peggynka
21.03.14,07:10
Trošku upresním; Dulano nie je výrobca,je to obchodná značka,takže ak ti niečo vyhovuje,treba nakupovať podľa výrobcu (je uvedený na obale).Pod obchodnou značkou je viac výrobcov,môže byť rozdiel v kvalite.
Peggynka
21.03.14,07:17
Toto je môj obľúbený výrobca a je zaujímavé,že medzi bezlepkovými sa nachádza aj slovenský "salám" (točená).Škoda,že na stránke nemajú zloženie uvedené:
http://www.krasno.cz/cs/index.php?sec=produkty&p=bezlepkove-vyrobky
ivka70
21.03.14,07:49
Na to, aby bola bezlepkova, staci dat namiesto muky soju .... obsah masa moze ostat velmi nizky a bude to bezlepkove ...
Peggynka
21.03.14,08:09
Nekupujem to,ale určite je sója pre mnohých prijateľnejšia ako múka a separát.Ja som veľmi spokojná s ich výrobkami.
srska
21.03.14,08:54
samo, mäso predpokladám vieš kúpiť. dokúp si kvalitný mlynček na mäso (1kg/min), dokúp črevá, pridaj do pomletého čo uznáš za vhodné a urobíš si doma točenú aj netočenú akú chceš
Jurino
21.03.14,14:19
Dík za info :)