matka35
20.03.14,13:41
Zdravím všetkých,
máme pracovníčku - predavačku, ktorá je tehotná. Problém je v tom, že práve táto prevádzka kde uvedená pracuje sa zatvára, z dôvodu, že prevádzka je nadbytočná.
Chcem sa spýtať, či by sme jej mohli dať výpoveď podľa par. 63 ZP, aj keď je tehotná,( či sa vlastne môže prepustiť tehotná) alebo ju mám poslať na PN-ku a prakticky umelo ju držať v stave. Na MD nastupuje až 1.8.2014

Ďakujem veľmi pekne za pomoc :-)
veronikasad
20.03.14,12:44
aké miesto výkonu práce má v pracovneh zmluve ?
matka35
20.03.14,12:51
Dubnicu nad Váhom, tam kde sa ide rušiť prevádzka
veronikasad
20.03.14,12:59
V prípade výpovede podľa § 63 odst. 1 písm a) sa na zamestnankyňu nevzťahuje zákaz výpovede.
O práceneschopnosti rozhoduje gynekolog ... Ak nedostane výpoveď k dátumu zrušeniu prevádzky, ku dňu nástupu na materskú to budete ťažšie zdôvodňovať.

Na tehotnú sa vzťahuje po skončení prac.pomeru 8-mesačná ochranná doba, takže ak má splnenú podmienku 270 dní nem. poistenia v posledných dvoch rokoch, vznikne jej nárok na materské (http://www.porada.sk/materske#__AUTOKW) zo súčasného zamestnania. Rovnako - kedykolvek v priebehu OD môže nastúpiť na PN-ku.
matka35
20.03.14,13:11
Ďakujem veľmi pekne, moc mi to pomohlo, nechceli mi totiž veriť, že ju môžeme prepustiť a ja som si nebola celkom istá