Vlastas
12.10.04,19:00
Pozdravujem všetkých, ktorí sa radia prostredníctvom porady.
Chcem sa opýtať, tých ktorí už mali daňovú kontrolu na DPH, čo všetko budú odomňa žiadať /samozrejme okrem dokladov,kde sa nachádza DPH a dovoz/.
Mám z toho strašný strach!!!
Čakám rýchlu odpoveď. Vlastas
accad
13.10.04,06:27
Došlé faktúry (pri odvolávkach na zmluvu,chceli vidieť aj zmluvu) , vystavené faktúry (zmluvy-to isté ako pri došlých faktúrach), pokladňu, bankové výpisy, leasingové splátkové kalendáre, ak účtujete DPH z PHM tak doklady o aute v majetku firmy (možno aj knihu jázd), hlavnú knihu, denník, prehľad evidencie DPH, v prípade vývozu a dovozu mimo EU colné doklady.
Ak kontrolujú iba určité obdobie, tak stačia doklady iba za kontrolované obdobie.
anita
13.10.04,08:56
Vlasta, držím palce. Napíš ako to dopadlo a či potrebovali aj niečo iné okrem toho čo napísala Editka. Zaujímalo by ma to, lebo kontrolu na DPH som od novelizovania zákona o DPH nemala.
Paula
13.10.04,10:22
Kontrola závisí od kontrolóra, moja skúsenosť. Mala som takých, ktorí na vytlačenom účte 343 odfajkali sumy DPH proti faktúram a pokl. dokladom. A aj takých, ktorí chceli vytlačené všetky účty nákladové a výnosové a študovali každú bodku na dokladoch, navyše som musela urobiť v ich prítomnosti aj aktuálnu obratovú predvahu a súvahu. Nepotešila som ťa......prajem ľudský prístup.
luebchenko
13.10.04,11:34
Ozaj, kontrola a doklady v cudzom jazyku? Myslím že to je niekde v zákone, že doklady musia byť v SJ - má s tým niekto skúsenosti? Ja mám klienta, ktorý mi predkladá zmluvy len v AJ (aj prináležiace faktúry) :)Ľuba
Viera
13.10.04,11:53
Od nás daňová kontrola požadovala preklady faktúr aj zmlúv.
Ale nemusel to byť úradne overený preklad.
rosemary
13.10.04,11:57
Neviem či sa mi to iba zdá, ale v niektorom zákone som čítala, že daňový kontrolor môže vyžiadať preklad faktúr. Keď sme mali daňovú kontrolu napríklad preklady fa za tankovanie pohonných hmôt v zahraničí nechceli.
alica
13.10.04,12:27
Nový zákon o DPH § 75 ods. (5) hovorí, že ak je fa v cudzom jazyku, je platiteľ povinný na požiadanie DÚ zabezpečiť jej preklad, týka sa to prijatých aj vyhotovených faktúr.
Paula
13.10.04,14:36
Je mimo oblasť môjho chápania táto problematika, keď ju dám do súvislosti s už dosť preberanou témou - či je možné dať do nákladov vzdelávanie pracovníkov. Mnohí poradcovia majú dojem, že podnikatelia nemôžu a daňové úrady si pritom veselo dávajú školiť ľudí v znalosti cudzích jazykov. Keď ich legálne školia, načo je potrebné predkladať im preklady???????????
ricij
15.10.04,09:01
Ja som mal už kontrolu na DPH po vstupe do Únie. Mal som šťastie na ľudské kontrolórky. Zahraničné faktúry pozreli, no nechceli preklad ani nič. Prešlo to v pohode a to sa pokladám za začiatočníka. Takže neboj sa a držím ti palce.
valeriam
15.10.04,09:56
Ricij, tak Vy ste jeden z prvých, čo už zažili kontrolu DPH po 1.4. Prosím, vyjadrite sa k problému bločkov, kde nie je uvedený ZD, len celková suma a vyčíslená DPH. Idú po tom kontrolóri, alebo ich to vôbec nezaujíma?
Paula
15.10.04,09:59
Ricij, sem s tým výsledkom o pokladničných dokladoch!!!!!!!Číhame tu všetci.
ricij
15.10.04,10:32
Kľud, kľud. Kontrolu som mal ešte začiatkom júla. Prišli tri kočky, jedna mladá veľmi pekná. Prešli všetky doklady, medzi nimi boli aj také, ktoré nevyhovovali zákonu o DPH, ale nepovedali na to vôbec nič. Proste vôbec nič. Dostali čajíček, kávičku a vodu. A nepovedali nič. Ozaj, povedali, že som prvý, kto ich privítal s úsmevom na tvári na vrátnici. Takže dievčaká keep smiling a aj bločky vám prejdú.
rosemary
15.10.04,10:35
Ja mám taký dojem, že ricij bude asi nejaký extrachlap, z ktorého boli na vetvy aj daňové kontrolórky a preto im stačilo keď sa na nich usmieval pri kávičke. Ale čo my staré baby./pardon....hovorím za seba/
ricij
15.10.04,10:38
Rosemary za toto máš u mňa lentilku.
eviketa
15.10.04,10:45
Sorry, na toto sa asi nebude dať odvolať pri kontorle, iba ak by sme si vždy zavolali ricijho, aby nám to prešlo.
Mickya
15.10.04,10:55
Ja mám skôr pocit, že milé kontrolórky začiatkom júla neboli ešte vo svojej koži z tej DPH-čky. Ešte keď som volala na DÚ koncom augusta zneli odpovede - nevieme...
-------------------------------------------------
;) Samozrejme Ricij-ho úsmev tiež musel spraviť svoje (hi,hi)
ricij
15.10.04,11:04
Mickya má dobrý pocit. Aj Micka-e posielam lentilku za poznámku pod čiarou. Napíšete mi cez SS adresy?
rosemary
15.10.04,11:09
Musím pozrieť do osobného profilu,koľkože to má ricij rokov, aby som tú adresu nepísala zbytočne, keby náhodou to mohol byť aj môj syn.
rosemary
15.10.04,11:11
hmm, zaujímavý dátum, aspoň budeme spolu oslavovať narodeniny.
ricij
15.10.04,11:16
Rosemary: asi mohol.
Beata
15.10.04,11:35
Aj ja by som chcela dostať lentilku, len neviem čo mám napísať, aby to bolo akože za niečo... hm... No a ricijho úsmev tiež nepoznám, tak neviem zhodnotiť. Ale kto povedal, že musel zapôsobiť práve úsmevom...?! Možností je viac.

Bude lentilka? ;)
ricij
15.10.04,11:45
Rosemary: O.K. oslávime spolu, odkiaľ si? Z poblízka?
Beata: No Tebe tužím už jednu dlžím, teraz druhú no a na Vianoce máš pod stromček celý balík.
eviketa
15.10.04,11:54
Poznám túto stránku krátko, ale ako čítam, otázky sa môžu zmeniť na celkom zaujímavú vec.
ZuzanaA
15.10.04,11:56
Héj, ricij, ty tu rozdávaš lentilky? Tak aj ja si prosím, a vieš prečo? No, lebo ja mám doma môjho štvornohého miláčika a volá sa .... RIČI :-)))
ricij
15.10.04,12:06
To eviketa: šak len čakám kedy nám to Richard admin zatrhne... Ale snáď bude mať pochopenie pre ďalšie ľudské potreby v piatok poobede...
ZuzanaA: fóóótku, prosím.
ricij
15.10.04,13:24
Nikto viac nechce lentilku? Hm? Pán Mihál, Vám by som mohol osobne... Návod: viď predošlé príspevky.
ricij
15.10.04,13:25
Á ešte čosi: ZuzanaA mi poslala svojho Ričiho. Viete aký je zlatučký? mňam, mňam.
Jozef Mihál
15.10.04,13:26
Niekedy v marci, apríli, ma DPH bavila, prerábali sme program...Aj som sa v tejto rubrike dosť napríspevkoval. Ale dnes už sú moje témy niekde inde, takže k problémom DPH sa radšej nevyjadrujem.
ricij
15.10.04,13:28
Niekedy v marci, apríli, ma DPH bavila.Hä? A čo to má s lentilkou?
Jozef Mihál
15.10.04,13:30
Nič, za znalosť DPH si ju nezaslúžim.
ricij
15.10.04,13:35
Pán Mihál, veď tu (v piatok poobede) už dávno (cca 20 príspevkov) nejde o nejakú DPH či čo.
Jozef Mihál
15.10.04,13:40
Hehe, aj mne sa zdá, že sa to nejako zvrhlo, však to Richard určite všetko a veľmi správne prehodí do "PO PORADE".
ricij
15.10.04,13:51
No, čo Vám mám na to povedať. Za lentilku to nebude a to ste ju mohli dostať osobne v Košiciach o dva mesiace, nie ako ostatní, že faxom...
A Richard (môj menovec) bude asi chcieť tiež fotku Ričiho od ZuzankyA. Však je taký milučký.
ricij
15.10.04,13:57
Kruci, pekný 100-tý príspevok ricij, to si fakt zaslúži Seniora!Fakt, už som aj ja VEĽKÝ.
Ludka M
15.10.04,14:03
Pán Mihál, kedy prídete do Košíc ?
Jozef Mihál
15.10.04,14:07
15.12.2004 o 7:50
anita
15.10.04,14:11
Že Vám do toho skáčem... Ale máte ešte nejakú tú lentilku? S úžasom čítam od začiatku túto tému a nevychádzam z údivu kam sa to až zvrtlo. Keby každá kontrola DPH končila rozdávaním lentiliek... :p
A čo týka Tvojej kontroly Ricij, neviem-neviem ako by sa pozerali na tie bločky kontrolóri - chlapi. Dostať na kontrolu chlapa, určite aj nám ženám by sa čo-to prepieklo. Asi zo mňa hovorí /píše/ slepá závisť. hi,hi...

P.S.: za toto asi lentilka nebude
ricij
15.10.04,14:17
Prezrel som si, čo som to popísal a s hrôzou vidím toto:


A Richard (môj menovec) bude asi chcieť tiež fotku Ričiho od ZuzankyA. Však je taký milučký.Aby bolo všetkým jasné: myslel som toho psíka ZuzankyA. mno.
Luckasari
15.10.04,14:56
dnes, a celý tento týždeň som akosi nemala čas na poradu, a o čo som to prišla? ja mám rada lentilky, tak sa aj ja hlásim o jednu, ak sa teda ešte zvýšila http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif pri tom množstve, čo sa tu rozdalo http://www.porada.sk/images/icons/icon12.gif
ricij - gratulujem ku kontrole, dúfam, že aspoň trochu dobrej vôle v daňovákoch, aj pre nás ostatných ostalo http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
Heni
15.10.04,15:59
Oj, aj ja len tíško ľutujem, že som sa dostala na poradu až teraz... Hm, nevadí, možno sa budú rozdávať nejaké sladkosti aj na Mikuláša :)
Ricij, k daň. kontrole blahoželám, bola by som rada, keby to bol náš DÚ, čo má takéto kontrolórky (so zhovievavým prístupom ;) )
vladan
15.10.04,18:04
No, čo Vám mám na to povedať. Za lentilku to nebude a to ste ju mohli dostať osobne v Košiciach o dva mesiace, nie ako ostatní, že faxom...
A Richard (môj menovec) bude asi chcieť tiež fotku Ričiho od ZuzankyA. Však je taký milučký.
Riči, si píšem, že 15.12. si pochutnám na lentilke! Takže nezabudni, že na školení nás bude trošku viac a osobitne vyzdvihujem svoju osobu, že moje obľúbené "motto" znie takto: "čo-ko, čo-ko, čo-ko-lá-da.... mám ťa ... mám ťa ... strašne ... rada".
Taže teľo z východu pre Poradu - vladan :-)

pozn.: som sa nanominovala na odmenu, čo? (odmena = lentilka) ... len, aby sa nezabudlo :-)))
Luba
16.10.04,21:23
Milí poradoví priatelia, ktorí ste tu včera debatili! Ja som sa išla pozrieť na tému Kontrola na DPH a čoho milého som sa dočkala! Šak ja som sa tam hihúňala na Vašej debate, až som sa skoro zo stoličky skotúľala! Vďaka za trochu radosti v tej účtovno-daňovej šedi! Nejaké špeciálne ikonky by bolo treba vymyslieť na také témy, ktoré strašia daňovými kontrolami a vykľuje sa z nich takéto dačo!
A propos: aj ja mám moc rada lentilky, takže ak by nejaká na dne v škatuľke náhodou ostala... :-))
ricij
18.10.04,07:07
Tak som sa vrátil po víkende a vidím ďalšie objednávky. Tak si to zosumarizujeme:

ZuzkaA: 1 ks možno osobne
Rosemary: 1 ks faxom
MickyA: 1 ks faxom
Beata: 2 ks faxom
Vladan: 1 ks osobne
Anita: 1 ks vyjasniť spôsob dopravy
Luckasari: 1 ks vyjasniť spôsob dopravy
Luba 1 ks vyjasniť spôsob dopravy
Majus 1 ks vyjasniť spôsob dopravy


Dúfam, že som na niekoho nezabudol, šak ešte nie som v pracovnej teplote tak zavčas v pondelok rána.
Majus
18.10.04,07:15
No ja sa pridám tiež na hotové :) Aj ja chcem jednu lentilôčku ;)
ricij
18.10.04,07:19
No ja sa pridám tiež na hotové :) Aj ja chcem jednu lentilôčku ;)No póóčkaj. Najprv si musíme vyjasniť: si chlap alebo baba? Jedine p. Mihál mal výnimku, ktorú nevyužil.:D
Majus
18.10.04,07:47
Baba!!! Inak by som sa na lentilku nechytila :)
ricij
18.10.04,07:54
Baba!!! Tak to je super!!!
Všímaš? Už som objednávací formulár zmenil. Chýbajú mi už len spôsoby dopravy.
Majus
18.10.04,07:58
No mohol by si spraviť okružnú jazdu Slovenskom, čo Ty na to? ;)
Luba
18.10.04,09:34
Upresňujem sposob dopravy: Do Košíc mi to je ďaleko, ale keby tak tá okružná cesta.... Inak by mi asi ostal tiež iba fax.......
ricij
18.10.04,10:04
Práve dojednávam Poprad. V Košiciach som relatívne často, v Prešove pracujem. No tak poraďáci pomôžte aj vy tej lentilke dostať sa k vám. O.K. idem ju zoscanovať, príde Vám mailom.
emily
18.10.04,10:07
Tak to je super!!!
Všímaš? Už som objednávací formulár zmenil. Chýbajú mi už len spôsoby dopravy.
rici, teba to ako vidím ešte od piatku neprešlo. A ja som si tu lentilku nevypýtala, aj keď bysom ju mohla dostať osobne. A ešte k tomu teraz nemôžem pracovať, čo furt behám na poradu, zo zvedavosti, ako sa tam lentilkománia vyvíja. Už má asi rýchlejší spád ako telenovely, keď už zisťuješ spôsob dopravy.
bepo
18.10.04,10:10
Lentilkománia-nakoniec z toho vznikne nová počítačová hra ako a komu rozdať lentilky :D
Majus
18.10.04,10:39
Práve dojednávam Poprad.... No ricij, od Popradu ešte trošku na západ a už sa dostaneš aj do Žiliny :)
luebchenko
18.10.04,10:45
ricij, a nejaké pastilky proti boľavému hrdlu by sa nenašli? - ja len že keby si chcel expandovať so sortimentom... mailom, faxom, hociako len nech zaberie!!! Ľuba
Jarka
18.10.04,11:10
Jedna pastilka - lentilka na bolavé hrdlo by dobre padla aj mne.
ricij
18.10.04,14:11
Milé poradkyne, tak som sa vrátil z mesta, zo sebou tri škatuľky lentiliek, už ich postupne prežúvam.

Ach jaj, zisťujem, že lentilky budú málo, treba sľúbiť už aj pastilky lentilky hrdlové. Tak aspoň zatiaľ pre MickyA, Anitu, Luckasari, Lubu a Majus jednu lentilôčku a AKCIA špeciálne pre Beatu 2 kusy v prílohe. ZuzkaA a Vladan sa nerátajú, tým donesiem (a rád) lentilku osobne.

Toto sú ozajstné zoscanované lentilky, žiaden brak!
vladan
18.10.04,16:10
Riči, dúfam, že sú to MEGA-LENTILKY!?! Že na sú-poradkyňách nešetríš :-) Ja už sa teším na real lentilku. Ináč musím trošku poopraviť tvoj zoznam, Luckasari tiež príde na školenie, takže jej to bude osobne. Prečítaj tému Máte záujem o školenie a tam zistíš, kto všetko z totych Košicoch príde na školenie p. Mihála :-))) - čiže koľko lentiliek máš nabaliť do vačku :-)
Jozef Mihál
18.10.04,17:03
Skvelé, dámy a páni, a čím tie lentilky v t(oty)ých Košicoch zapijeme ? Navrhnite !
vladan
18.10.04,17:20
Skvelé, dámy a páni, a čím tie lentilky v t(oty)ých Košicoch zapijeme ? Navrhnite !No to záleží na tom, o koľkej hodine to budeme chcieť zapíjať? Či v priebehu školenia - odporučujem nealkoholické nápoje z dôvodu korektných informácií :-) alebo po školení - to záleží na výdrži žalúdkov účastníkoch školenia :-)
Jozef Mihál
18.10.04,17:23
No, napríklad zvykom v Košiciach je poránu piť tzv. Kalvasterovu kávu - to je káva zaliata miesto vody vriacim rumom. A že to chutí.
vladan
18.10.04,17:26
ešte som o takom zvyku nepočula... vriacim rumom? oh, ta to musí byť "tuhô" :-)))
Jozef Mihál
18.10.04,17:47
Pohoda (že, swan), dobre to ráno zahreje a nabudí na konanie dobrých skutkov. Rád spomínam na dobré zvyky Ruda Kalvastra (Magnezitka Košice).
ricij
19.10.04,06:20
No počkať poraďáci, prídem do práce a vidím 12 videní lentilôček. Ak dobre počítam MickyA, Anita, Luckasari, Luba a Majus je 5 osôb a Beata je len jedna. Viete mi povedať akoto (a vôbec ako), že ste si vy dvanásti rozdelili 2 lentilky, či dokonca len jednu? MickyA, Anita, Luckasari, Luba, Majus (+ZuzankaA a Vladan) vy ste si ich zarobili a iní vám ich berú!!!
ricij
19.10.04,06:32
Už 18. Zastavte niekto tú bohapustú krádež!
emily
19.10.04,06:39
Už 18. Zastavte niekto tú bohapustú krádež!
Ricij, nevieš, že dnes veľa ľudí žije vo virtuálnom svete, preto tie virtuálne lentilky tak chutia.
bazalka
19.10.04,06:51
aká škoda,že som vstúpila až dnes 19.10.2004 Ďakujem vám všetkým,že som sa tak dobre zabavila na úvod mojej práce. :D ááá pardón, dovolila som si šľohnúť z tej oranžovej lentiločky.Fúúú, to bude dnes vrtula..
Ááá, kedyže v Košiciach??????...ehm, rada ba som sa pridala ;)
valeriam
19.10.04,06:59
No počkať poraďáci, prídem do práce a vidím 12 videní lentilôček. Ak dobre počítam MickyA, Anita, Luckasari, Luba a Majus je 5 osôb a Beata je len jedna. Viete mi povedať akoto (a vôbec ako), že ste si vy dvanásti rozdelili 2 lentilky, či dokonca len jednu? MickyA, Anita, Luckasari, Luba, Majus (+ZuzankaA a Vladan) vy ste si ich zarobili a iní vám ich berú!!! Ricij, ja som sa len pozrela, keďže som si nič nevypýtala. Ale je krááásna! ( som zvedavá, či sa priznajú aj tí ostatní jedenásti)
ricij
19.10.04,07:05
Ricij, ja som sa len pozrela. Že len pozrela, zjedla si ju!
ricij
19.10.04,07:19
Ááá, kedyže v Košiciach??????...ehm, rada ba som sa pridala ;)
15.12. budeme na školení p. Mihála. Rád ťa tam ako poraďáčku stretnem.
Mickya
19.10.04,07:26
No počkať poraďáci, prídem do práce a vidím 12 videní lentilôček. Ak dobre počítam MickyA, Anita, Luckasari, Luba a Majus je 5 osôb a Beata je len jedna. Viete mi povedať akoto (a vôbec ako), že ste si vy dvanásti rozdelili 2 lentilky, či dokonca len jednu? MickyA, Anita, Luckasari, Luba, Majus (+ZuzankaA a Vladan) vy ste si ich zarobili a iní vám ich berú!!!
To neva, ja sa rada podelím, nech sa aj iným oči popasú...
...a žalúdok škŕka....
Je inak pravda, že ja som si vyslúžila len jednu lentilku, ale moja maškrtnosť ma nútila mrknúť aj na tie 2.
luebchenko
19.10.04,07:27
Mne sa nechcelo rátať (stačí že musím rátať DPH!!!) na koľko mám nárok a tak som pažravo zhltla obetri (oba obrázky 2+1=3). Mea culpa. Hrdlo bolí stále. Ale že vraj smiech lieči takže si idem túto krásnu debatu v rámci šetrenia Zajacoviek (20 Sk) prečítať zo zdravotných dôvodov znovu. Ozaj neviete niekto ako sa skenuje na kopírkach Minolta? Rada by som do Porady pridala písomné stanovisko od VZP ku poisteniu zamestnanca-cudzinca z EU - a totá mašina nie a nie robiť, čo od nej chcem! Mám ju novú odvčera a ešte sa len oťukávame. Ale že skenuje viem naisto - tomu technikovi včera to išlo! Len ako? Je to typ Dialta Di20II.

Ľuba
valeriam
19.10.04,07:37
Luebchenko, sa ty zaškolíš, neboj sa! Inak je pozitívne, že ešte nemáš tú mašinu ani jeden deň, a už myslíš na nás, poraďákov. Podozrenie vo mne skrslo -že si si ju obstarala kôli nám???
bazalka
19.10.04,07:58
:confused: kde a o ktorej? prídem (ak ma šéf pustí...ale asi hej, veď to je veľmi dôležité školenie..že?) :D
Heni
19.10.04,09:06
priznávam, aj ja som mrkla-kukla-stiahla obetri lentilkyyyy

priznávam sa preto, aby ti, ricij, sedela "inventúra" :D

tak sladký deň nám všetkým :)
ricij
19.10.04,09:09
Že sedela inventúra hi, hi. Tu je zlodejov také kvantum, že kradnú rýchlejšie ako stačím chytať.
Luba
19.10.04,11:37
Ony sú tie lentilky dosť nadrozmerné, takže by sa dalo podeliť trochu aj s tými, čo si neobjednali. Ale keď ich počet narastie tak, ako počet videní tejto témy, tak neviem-neviem... Šak z nich ništ neostane! Žeby si, ricij, ešte dokúpil zo jednu škatuľku, pre prípad rozkradnutia...? Ja som sa teda napokon tiež kukla na všetky 3, čo už... Som bola zvedavá, či sú tie 2 inej farby :-) Pekné sú. Ale som koštovala iba z tej, čo je 1 !
Majus
19.10.04,13:02
No ricij, zdá sa mi, že si to nejak neustriehol :) Ja som z tej lentilky ani neochutnala a už bola fuč! Hlásim spôsob dopravy: Jednoznačne osobné doručenie ;)
ricij
19.10.04,13:58
Žeby si, ricij, ešte dokúpil zo jednu škatuľku, pre prípad rozkradnutia...? To som predvídavo urobil už včera. Aj do scanera by som ich rozsypal a potom pojedol, ale Richard to nastavil tak, že len malé súbory sa dajú natiahnuť. Takže milí poraďáci, musíte sa uskromniť. Nie mojou vinou pravdaže.
Majus: 15.12. možno pojde severnou trasou p. Mihál. Stopárku už berie, prečo nie aj lentilku?
Jozef Mihál
19.10.04,14:09
Riči - tá trasa bola do Martina. Do KE 15.12. sa presúvam vzdušnou čiarou a je mi ľúto, stopárky tým pádom neberiem.
ricij
19.10.04,14:12
Riči - tá trasa bola do Martina. Do KE 15.12. sa presúvam vzdušnou čiarou a je mi ľúto, stopárky neberiem.
Hä, ani zo vzduchu? Z čoho potom žijete? To nič, dnes bol dlhý deň.
Paula
19.10.04,14:12
Tuším sa z vašich lentiliek "zmyším" - v dobrom zmysle slova :D
ricij
19.10.04,14:13
Myšky lentilky nejedia.
Jozef Mihál
19.10.04,14:16
Z čoho potom žijete?Z dobrovoľných príspevkov ostatných členov Porady. Dá sa z toho vyžiť. BTW, pošlem i Vám číslo môjho účtu ?
ricij
19.10.04,14:23
Veď aj ja prispievam do porady dobrovoľne. A číslo účtu mi na to netreba. Nechápem.
Jozef Mihál
19.10.04,14:27
Z dobrovoľných finančných príspevkov atď....
A teraz ma ospravedlňte, o chvíľu hokej, Slovan - Poprad.
ricij
19.10.04,14:38
Z dobrovoľných finančných príspevkov atď....No čo už, chcel som byť vtipný a vyšiel som z toho ako blbý.
Jozef Mihál
19.10.04,18:51
A ja som chcel byť vtipnejší...
Poznáte ten film Blbý a blbší ?
Daniela
20.10.04,07:04
Pán Mihaľ, ako skončil ten hokej????